Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Cherche - 01-10-2016

obawiam się że w tym wypadku "ma prawo" nie znaczy "ma obowiązek". Moze...a nie musi ;D


RE: Pytania - Kami - 01-10-2016

Nie chciałabym jednak popadać w tego rodzaju paranoje <^<"


RE: Pytania - Venety - 01-10-2016

Dokładnie tak. Może, ale nie musi.

Niemniej, muszę przyznać Kami rację. Byłam dość optymistycznie nastawiona do KB i w chwili, gdy temat wracał mówiłam, żeby dać szansę, poczekać. Niemniej, zaczyna się Was robić za mało. Dwa gepardy i hiena. Taal ma dopiero rok, ja rozumiem, gdyby miała te 18-20 miesięcy, to można trochę nagiąć, ale ona dopiero co przestała być dzieckiem. Mulungu zbytnio aktywny nie jest. To troszku za mało, by trzymać wszystko jako oficjalne stado, zwłaszcza, że ludzie nie są nim zainteresowani zbytnio. Nie słyszałam za wiele pytań dot. KB.


RE: Pytania - Perykles - 02-10-2016

moge prosic na avatar? http://orig02.deviantart.net/7b5a/f/2016/268/4/c/perykles_by_kamilionheart-daisvb1.png


RE: Pytania - Perykles - 04-10-2016

To jak to tam będzie z tym tytułem czy rangą? Własciwie zauważyłam że cała reszta z Hekima ma range samotnika. Kiedyś był Mini MG nie wiem czy go wywaliliście czy cos, wydaje mi sie że ranga NPC byłaby dla tego towarzystwa bardzo wymowna.


RE: Pytania - Gyda - 08-10-2016

W jaki sposób można zdobyć przydomek? Chodzi mi o to pod imieniem postaci, jak Zgryźliwa dla Vei.


RE: Pytania - Kami - 10-10-2016

Welp z tego co pamiętam trzeba zostać zgłoszonym przez kogoś i być sławnym na dzielni :v

Moge wrócić Shuja? :v plox.. plox ploooooox
[Obrazek: dem-eyes.jpg]


RE: Pytania - Shujaa - 10-10-2016

http://orig04.deviantart.net/2880/f/2016/284/0/4/shujaaavek_kopia_by_kamilionheart-dakmyg1.png na avatar tutej poprosze :v


RE: Pytania - Samiya - 10-10-2016

Proszę :d


RE: Pytania - Askari - 28-10-2016

Mam pytanie, czy do stada można się zapisać "z miejsca" (zupełnie nową postacią, która dopiero co dołączyła na forum), czy wymaga to wcześniejszej zajawki fabularnej? I nie chodzi mi też o nowe -postacie, które są na przykład dziećmi członków stada, ale zupełne randomy :P


RE: Pytania - Vasanti Vei - 28-10-2016

Musi być fabuła, choćby i w postaci kilkupostowego wątku na marginesie.


RE: Pytania - Kuro - 30-10-2016

Dobra miśki:V Jak jest nowy spis ziół, to jak mam uaktualnić swój na znachorce? Dać po 2x wszystkiego? (wszystkiego wszystkiego w sensie łacznie z truciznami i tą miodowo-węglową resztą) Czy wy jakoś opiszecie jak uaktualnić swój spis?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 30-10-2016

Nie. Poczekaj, jeszcze będzie ogłoszenie co z tym zrobić, spokojnie.


RE: Pytania - Askari - 06-11-2016

(sorki, zamęczam pytaniami xD)
Czy do akcji z mg trzeba mieć wolną postać (tzn. nie piszącą w żadnym wątku fabularnym)?


RE: Pytania - Samiya - 06-11-2016

Nie, zazwyczaj takie akcje przeprowadzamy w ramach marginesu, w dziale "akcje z MG". Ale oczywiście można je też przeprowadzić na fabule, wtedy wręcz powinna taka postać siedzieć w jakimś temacie.