Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Kami - 13-11-2016

Okej ja tu jestem z pytaniem odnoście cennika dla Peryklesa na te zioła :v

Zioła:
Mięta Zielona - ?
Kigelia - ?
Melisa - ?
Szałwia - ?

Zamieniłam zioła Wedla nowej rozpiski ;v
i chciałabym jeszcze podpytać czy mogę dla niego siarkę? Mamy gejzery i lawe na terenie MB a siarka poczebna mi do sztuczek z ognie :3


RE: Pytania - Gyda - 19-11-2016

Jak rozdzielić statystyki sowie o gabarytach puchacza plamistego (bubo africanus)? Mamy w rozpisce puszczyka mszarnego, od którego p. plamisty jest trochę mniejszy.
[Obrazek: Omigu.com-gif-40.gif]


RE: Pytania - Inn - 19-11-2016

135 punktów statystyk dla tej sowy by pasowało ;D


RE: Pytania - Talvedu'ul - 16-01-2017

czy zmiana koloru grzywy Bjurna na biały byłoby zbyt drastyczną zmianą, aż tak że ktoś mógłby się do niej przyczepić? Jakoś mnie drażni ten brąz, a biel byłaby nawet logicznie wytłumaczona, bo jego ojciec był biały plus Bjorn pochodzi ze Szarych/Srebrnych Landów (Iizheimme, "lodowe kuźnie"), i to jest gdzieś na północy i jest tam śnieg i lód... (tak w afryce przy równiku, kilimandżaro też nie w tym miejscu i śnieżny las jest :V)
Mogę czy nie mogę, no zobaczcie jaki śliczny http://fav.me/davitsz http://fav.me/dau9ev9

A, jeszcze. Poproszę o zmianę imienia na Talvedu'ul, będę je wprowadzać fabularnie za jakiś czas.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 16-01-2017

Jak dla mnie to można uznać, że posiwiał z wiekiem. ;) Na pewno nie może być tak, że zawsze była biała, tylko jakoś nikt nigdy tego nie zauważył, bo to by było trochę idiotyczne. Możesz uznać, że stopniowo bielała, aż stała się całkiem biała.


RE: Pytania - Talvedu'ul - 16-01-2017

No, też tak sobie pomyślałam, np... przybył tutaj to mu pociemniała bo tu jest ciepło )i tak był jaśniejszy na początku), potem spędził kilka lat znowu u siebie w śniegu, może tak po prostu wrócił biały teraz? Z tego co kojarzę i tak mówią na niego że jest beżowy, nikt w postach nie zwrócił uwagi na brązową część. Można tak przyjąć?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 16-01-2017

Spoko. :)


RE: Pytania - Mwuaji - 24-01-2017

Czy roślinożerca ma jakieś szanse na zdobycie pedeków? Na polowanie przecież nie pójdę :P


RE: Pytania - Vasanti Vei - 24-01-2017

MG może Ci zrobić jakiegoś questa, tylko w tym momencie nie bardzo mam na niego pomysł. Możesz też trenować, możesz walczyć. No za jedzenie trawy raczej pdkow nie dostaniesz. xD'


RE: Pytania - Huntrees - 24-01-2017

Czy jeśli osoba da ci konto na ,,przechowanie" i zgłaszasz tą postać do działu nieobecności ( tak jak jest ten nowy temat w ogłoszeniach) to ta postać jest liczona jako aktywne konto i liczy się jako multikonto?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 24-01-2017

Nie. Zresztą najlepiej taką postać zawiesić.


RE: Pytania - Firkraag - 24-01-2017

Mwuaji jeśli chcesz mogę poprowadzić dla ciebie akcję na zdobycie doświadczenia.


RE: Pytania - Bomvu - 24-01-2017

(24-01-2017, 16:10)Firkraag napisał(a): Mwuaji jeśli chcesz mogę poprowadzić dla ciebie akcję na zdobycie doświadczenia.

tylko nie do końca mam pomysł na czym mogłoby to polegać. Zawsze mogę zabić jakieś mniejsze stworzonka :P Ale jak masz pomysł to bardzo chętnie :)


RE: Pytania - Samiya - 24-01-2017

Odwrócone polowanie :v będzie uciekać przed drapieżnikiem, czy jak tam będzie się chciał uratować


RE: Pytania - Myr - 24-01-2017

ciekawe z chęcią bym to zobaczył :V