Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Chamsin - 25-01-2017

Witam nie wiem czy ktoś o to już pytał a i niespecjalnie chce mi się szukać ale czy kiedy zaczynam nowy wątek to muszę czekać na mistrza gry lub innego gracza czy normalnie zaczynam i kto chce to się przyłącza ?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 25-01-2017

Już Ci jednak odpisałam na pw. ;) W skrócie: wchodzisz gdzie chcesz.


RE: Pytania - Askari - 07-02-2017

Czy gracze moga decydowac o warunkach atmosferycznych? Oczywiscie w granicach rozsadku, ale zalozmy ze.skoro mamy pore deszczowa to gracz napisze, ze wlasnie leje albo sie przejasnia. I jak to wyglada w przypadku Marginesow?


RE: Pytania - Samiya - 07-02-2017

Można, jak najbardziej! W granicach zdrowego rozsądku zwłaszcza.
Na marginesach też można, oczywiście, przy czym na marginesach można właściwie lekko zaszaleć :p grad, wichura, inne dziwne rzeczy też spoko - choć wiadomo, że bez deszczu meteorytów :'D


RE: Pytania - Noir - 12-02-2017

Czy można prosić o wrzucenie tego obrazka na avatar?
http://orig00.deviantart.net/163d/f/2017/040/6/5/noir_sam_av_by_owlyblue-dayhasg.png


RE: Pytania - Samiya - 12-02-2017

A z czym konkretnie masz problem? Bo na nowym serwerze wystarczy ściągnąć obrazek i wrzucić z pliku ;>


RE: Pytania - Noir - 12-02-2017

No i tak właśnie robię. Z tymże wyskakuje takie info:

"Popraw następujące błędy:

Nieprawidłowy typ pliku. Awatar musi być w formacie GIF, JPEG, BMP lub PNG."



A przecież jest w formacie png.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 12-02-2017

Spróbowałam sobie wstawić ten obrazek normalnie z Panelu Użytkownika i działa. Zapisz go jeszcze raz z tego linku, co podesłałaś, po prostu zapisz, nic w nim nie zmieniaj ani nie dopisuj i powinnaś móc go normalnie wrzucić.


RE: Pytania - Athastan - 12-02-2017

A czy tak teorytycznie można szukać ,,miejsc" na terenach na których mogą (i w rzeczywistości powinny się znajdować) ,ale nie zostało to opisane.
Chodzi mi jak raz o siepłe, siarczane źródła w którymś miejscu kompleksu jaskiń w ,,Mrocznych Grotach"


RE: Pytania - Vasanti Vei - 13-02-2017

Stada miał questy na poszukiwanie nowych ziem, więc teoretycznie jest to możliwe. Ogólnie można zakładać dowolne tereny w dowolnym miejscu - oczywiście, w ramach zdrowego rozsądku, czyli żadnych wielkich dżungli na środku pustyni. Jednak jeśli chodzi o wprowadzanie na tym nowym terenie czegoś, czego dotychczas nie było na forum (a Twój pomysł pod to podpada), to wcześniej należy to uzgodnić z administracją.


RE: Pytania - Athastan - 13-02-2017

To gdzie się zgłosić w celu ustaleń ? Bo uważam, że takowe źródła mogły by być przydatne do np. celów leczniczych.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 13-02-2017

Do mnie na pw najlepiej. ;d


RE: Pytania - Bomvu - 15-02-2017

Jak się zapatrujecie na rediznajn postaci? :P Nie mówię o jakiś drastycznych zmianach w postaci, tylko np. zmianie odcienia jakiegoś koloru.


RE: Pytania - Samiya - 15-02-2017

Jeżeli jest to tylko zmiana odcienia, niezbyt drastyczna, to nie ma problemu - w końcu sierść może ciemnieć z wiekiem, jaśnieć w sumie też :d


RE: Pytania - Huntrees - 17-02-2017

Czemu na komórce można słuchać tylko audycji 24?