Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Huntrees - 15-05-2017

Czy dałoby sie wszystkie audycje wrzucić do dropboxa żeby można bylo je ściągnąć na telefon? Bo jadąc tramwajem łatwiej słuchać ;)


RE: Pytania - Vasanti Vei - 15-05-2017

Z tymi nowszymi nie ma problemu, z niektórymi starymi bym musiała bardziej kombinować, bo nie wszystkie mam zapisane w odpowiedniej formie, ale generalnie jest to do zrobienia. :) A od której audycji planujesz słuchać? Generalnie te sensowne zaczynają się od 11, z tym że część jest z użytkownikami, których już nie ma na forum.


RE: Pytania - Venety - 15-05-2017

Nie chcę myśleć, ile Dropboxów natłuczesz jeszcze na wrzucenie tego. xD


RE: Pytania - Vasanti Vei - 15-05-2017

Najpierw pogadam z Nitem, ile bym mogła wrzucić bezpośrednio na serwer, wtedy też dałoby się ściągać tak samo łatwo jak z dropboxa. A w razie czego mam jeszcze kilka zapasowych maili, mam dyski Google, poradzę sobie jakoś. xD


RE: Pytania - Perykles - 17-05-2017

Ja nadal czekam na PW z cenami ziół ;v
Moze mialam, ale jeśli tag to zgubiłam i nie pamietam.


RE: Pytania - Samiya - 17-05-2017

Dzięki za przypomnienie, PW poszło


RE: Pytania - Noir - 19-05-2017

Co z postaciami, które siedzą w temacie od dłuższego czasu nie ma nic mowy o nieobecności a wlazły nam na terytorium i blokują fabułę? LINK
Chodzi o Calluma i Sienę, możemy ich zjeść czy MG usunie stamtąd postacie?


RE: Pytania - Kiburi - 19-05-2017

Po prostu ich zignorujcie? Tak samo jak Soth zignorował Mogu który wlazł na bagna.


RE: Pytania - Samiya - 21-05-2017

Może po prostu napiszcie w postach, że Wasze postacie już rozpoczęły atak, ale wtedy Callum i Siena zwyczajnie zwiali, przestraszeni? Wydaje mi się, że to będzie najlepsze wyjście - bo rozumiem, że Wasze postacie nie odpuściłyby, ale też bicie "nieobecnych duchem" nie bardzo ma sens, zaś zabicie ich byłoby nie fair.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 22-05-2017

Właśnie tak. Jasne, można też zrobić tak, że to MG napisze, że tamci uciekli, ale moim zdaniem w takiej sytuacji wystarczy, jak sami założycie to w postach. Tak będzie najprościej.


RE: Pytania - Yasumu - 23-05-2017

Po jakim czasie od urodzenia i o ile max mozna zrobić ten przeskok? Te dwa miechy na miesiąc? :v


RE: Pytania - Samiya - 23-05-2017

Jak na moje, to pisanie noworodkami jest trochę bez sensu...? Więc zakończcie wątek porodu, niech mamusia swe kluski wyliże i nakarmi, nie wiem ile Wam to zajmie, ile chcecie. Myślę, że po, ee, powiedzmy, 3 dniach od porodu, czyli w sumie od 3 dniach od teraz, możecie zrobić tego skipa o 2 miesiące.
I po miesiącu realnym możecie zrobić kolejnego skipa o kolejne 2 miesiące, żeby miały już 4.


RE: Pytania - Sköll - 23-05-2017

U//3//U7 dzięki


RE: Pytania - Kiburi - 23-05-2017

Ja bym generalnie propsował za tym, że wobec lwiątek pierwszy skip po porodzie może być o 4 miesiące, bo przed czterema miechami granie lwiątkiem jest totalnie useless i bez sensu. 

:v


RE: Pytania - Samiya - 23-05-2017

Dla lwiątek może trochę tak, ale to jest dobry moment na dumne pokazywanie smarkaczy ojcowi/ciociom/kuzynowi/panowi Mietkowi spod bloku/stadu.
I rozpływanie się że ojojoj, cud narodzin.
No i 2 miesięczne lwiątka to w sumie to uczenie się pierwszych słówek i takie tam, miesiąc grania czymś takim aż takie okropne nie jest, I guess
ale jak wprowadzimy ten system Deriona to tam to może trwać krócej chyba