Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Myr - 24-05-2017

Ja bym prospowąła aby dac wybór albo o 2 albo od razu o 4 bo niektórzy moga nie chcieć bawić sie w uczenie tych słowek i chcieli by móc grac w miare "normalnie" juz.

Takie rzeczy nadrobic moga na marginesach.

względem lwiatek byłabym bardziej "swobodna" gdyz granie nimi jest roznie dobierane niektórzy chca coś już robic a niektórzy maja to gdzieś.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 24-05-2017

Jak mówi Sami, po wprowadzeniu systemu Deri będzie to luźnejsze. My o tym systemie pamiętamy i przepraszamy, że to tak wolno idzie - to wynika trochę z wcześniejszego niedogadania się z Deri, czy ona ma go opisać, czy my, a później to już z naszego braku czasu. Ale najpóźniej w lipcu to wprowadzimy, a jeśli dobrze pójdzie, to i w czerwcu.


RE: Pytania - Kami - 29-05-2017

Eto ano moje kolano, dodałam mambę czarno do Nor :B nie wiem gdzie to wam powiedziec jak nie tu |D


RE: Pytania - Huntrees - 04-06-2017

Czy można uczestniczyć duchem w walce? W sensie że np. sypnął piachem za pomocą podmuchu czy coś.


RE: Pytania - Venety - 04-06-2017

Nie.


RE: Pytania - Firkraag - 04-06-2017

Duchy nie mają fizycznych możliwości by interweniować. Mogą jedynie delikatnie dać znać o swojej obecności ale to nie wpływa na wynik walki


RE: Pytania - Huntrees - 04-06-2017

okej tak myślałam ;)


RE: Pytania - Kami - 05-06-2017

Moge prosić o odebranie sobie 2 opali ze względu na akcje zbierania ziółek o tu:
http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2187

zrobione


RE: Pytania - Firkraag - 07-06-2017

Nie ma wypraw po medykamenty ale czy można w takim razie jeśli się nie ma opali dostać możliwość wyprawy po składniki, które są tylko w sklepiku Hekimy?


RE: Pytania - Samiya - 07-06-2017

Można, jak najbardziej.


RE: Pytania - Kami - 07-06-2017

Więc tak.
Chciałabym złożyć tu i teraz bardzo istotny wniosek do administracji odnośnie dzieci Kami i Yasumu :v
Gadałam z Edenem z Bjornem własnie to załatwiam, ale jestem pewna w 99% że mnie poprze (w końcu to mój człowiek :*)

Zarówno dzieci Yas/Eden jak i Kami/Bjorn są nieprzekazywalne! tj. mogą grać nimi tylko i wyłącznie osoby, którym konta zostały powierzone :v
Jeśli dana osoba nie chce grać oc'ami albo go zawiesza, albo zabija.
Pisze o tym w związku z ostatnimi sztormami, nie chce sie nagle obudzić któregoś pięknego dnia wejść na gg i zobaczyć ploteczkę w stylu "he he twój bachor ma nowy dom. Twój oddany ukochany Janusz.'


RE: Pytania - Venety - 07-06-2017

Spoko, będziemy o tym pamiętać od strony administracyjnej. Polecam jednak przekazać także te informacje osobom prowadzącym konta, żeby nie było niedomówień na tej płaszczyźnie.


RE: Pytania - Sköll - 07-06-2017

Mam taki zamiar :> wszyscy dostaną notęczkę na PW jeszcze


RE: Pytania - Hatari - 12-06-2017

Czemu forum loguje mnie podwójnie? :v nie siedzę na 2 przeglądarkach a Shujaa razem z Hatari paczy forum?


RE: Pytania - Venety - 12-06-2017

Nie mam pojęcia. Może z komórki Cię loguje, bo masz włączone wi-fi i otwartą kartę cy coś.