Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Messiah - 13-07-2017

Aha, to nie lepiej dać userom do wpisania jako jednorazowo i później zeby nie było żadnych zmian? Nie wiem tylko tak pytam bo nie znam systemu MyBB jak wy dlatego pytam, a ten kto pyta nie błądzi jak kto mówią. ;3


RE: Pytania - Samiya - 13-07-2017

Aa to nie jestem sama pewna, czy to jest możliwe, nie zajmuje się tu stroną techniczna *shrug*


RE: Pytania - Vasanti Vei - 13-07-2017

Można zrobić tak, żeby można było edytować to pole podczas rejestracji, a podczas późniejszej edycji profilu nie. Możemy rozważyć taką opcję. :)


RE: Pytania - Messiah - 13-07-2017

Byłoby naprawdę super, bo tak głupio mi latać na fabule w rubryce życie: 0 czyli niby 100 ;-; nie dałoby rady mi dopisać w 3 postaciach 100? proszę D;


RE: Pytania - Vasanti Vei - 13-07-2017

Skoro Ci to tak przeszkadza, no to okej, łap. :'D


RE: Pytania - Messiah - 13-07-2017

Dziękuję teraz jestem zadowolona. *^*


RE: Pytania - Yasumu - 18-07-2017

Pytanie na razie czysto teoretyczne :v
Czy jest szansa złączyć 2 Oce, ducha i żywą postac w jedno? 
Gdybym np. Chciała opętac sobie w przyszłości Yasumu taką dajmy na to Logan?


RE: Pytania - Samiya - 18-07-2017

Nie widzę przeszkód? Tylko niech to ma jakiś sens fabularny :p
W końcu mój Tyr ma jakby dwie dusze, traktuję je niemal jak osobne postacie, więc, no :v


RE: Pytania - Vasanti Vei - 18-07-2017

No Belial też niby jest opętany przez Windu, więc tak, to przechodziło.


RE: Pytania - Chikja - 18-07-2017

:v zacnie miliordzie tak będzie, potem za jakiś czas jak sie uda .. czy coś. Poczekam jeszcze na rozwój wydarzeń na KMP itd. |D


RE: Pytania - Athastan - 18-07-2017

To ja znowu pomęcze o duchach, jak już w tym klimacie jesteśmy. Jeżeli duch jest przywiązany do postaci, to czy tak jak w wypadku przywiązania do miejsca może się poruszać po całym dziale, czy są na to inne zasady?


RE: Pytania - Jester - 18-07-2017

To jak jesteśmy w temacie, zapytam się, co jeśli postać, której duch stróżuje zginie?


RE: Pytania - Venety - 18-07-2017

Duch przywiązany do postaci może być tylko w temacie, w którym znajduje się postać, przemieszcza się wraz z nią + jezioro duchów (ale nie oba jednocześnie).

Jester, wtedy po prostu przybija piąteczkę z duchem stróżem.


RE: Pytania - Jester - 18-07-2017

Ale może przyczepić się do nowej postaci/rzeczy/miejsca?


RE: Pytania - Venety - 18-07-2017

Kto, duch stróż czy duch postać? Jasne, jeśli ma to dla niego jakiś cel, może zostać duchem stróżem dla nowej osoby.