Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Chikja - 19-07-2017

Czy jesli ładnie poproszę dostane dział na marginesie? :v


RE: Pytania - Vasanti Vei - 19-07-2017

Ale masz na myśli fabularny? Co konkretnie byś chciała założyć?


RE: Pytania - Kami - 19-07-2017

Tak fabularny, trochę rozbudować świat pod ziemią :v dodac lokacje czy coś


RE: Pytania - Vasanti Vei - 19-07-2017

A z iloma osobami byś tam pisała? Ja nie bardzo wiem, czy jest sens. Chyba że subsubforum podpięte pod Wątki prywatne, to by to było oddzielone, ale nie byłoby widoczne na stronie głównej. To możemy rozważyć. ;p


RE: Pytania - Yasumu - 19-07-2017

No nie licząc samych dzieci Sam chciala brac jeszcze nietoperka :v zrobiłam maly nabór w s.userow na jakieś smiechowe jaskiniowe stworki xD zeby bylo ciekawie


RE: Pytania - Banjo - 20-07-2017

Czy ja jako moderator chuby na upendo mogę dodawać członków bandy tak, aby użytkownicy widzieli sprawy bandy? Jeśli tak to jak?


RE: Pytania - Zephyr - 20-07-2017

Nie możesz, tylko administracja ma do tego dostęp


RE: Pytania - Moyo - 20-07-2017

okej dzięki wielkie


RE: Pytania - Vasanti Vei - 22-07-2017

A, Kami, miałam Ci odpisać.
Uznaliśmy, żebyś najpierw założyła sobie temat, a jak rzeczywiście Ci się to rozwinie i zaistnieje potrzeba założenia subforum, to wtedy możemy pomyśleć o subforum. Jak Ghalib chciała założyć swój dział marginesowy, to było tak samo (a że u niej się jednak nie rozwinęło, to już inna rzecz xD').


RE: Pytania - Zuri - 22-07-2017

No okej xD, w sumie widzę wybitne wywalenie na odpisywanie w temacie to nawet nie wiem czy nie zjem części młodych co to usery nawet slowem się odezwac na PW nie umiejo czy inne dzidzi >:v


RE: Pytania - Eurielle - 25-07-2017

Pytanie czy jak zdałam na polu treningowym to już dostaję rangę wyższą od adepta? Bo posiadam zakończony.


RE: Pytania - Samiya - 26-07-2017

...To zależy od polityki stada? Awansami zarządza przywódca.

Ale już od dłuższego czasu nie mamy treningów na rangi, one są bardziej, hm, dla PD? Dla klimatu stada? Nie są ogólnoforumowe, to KMP je zarządza samemu.


RE: Pytania - Eurielle - 26-07-2017

Ah okey, bo kiedyś grałam i trochę w tym pogubiłam się dlatego wolałam spytać. Dziękuję za odpowiedz Sami.

spok :d


RE: Pytania - Firkraag - 27-07-2017

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić na czym polega dodaj do listy ignorowanych?
Na jakiej zasadzie to działa? Nie widzę postów od tej osoby? PW czy na SB wpisów też?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 27-07-2017

To jest opcja zawarta w tym silniku forum, chyba nikt jej nigdy nie wypróbowywał, więc najprościej jak sama sprawdzisz. ;p