Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Athastan - 27-07-2017

Na pewno nie przychodzą PW, posty też nie powinny być wyświetlane. Na SB chyba nie działa, bo jest doinstalowywany jako dodatek. Konto jest też widoczne na Liscie Użytkowników i da się je wyszukać.


RE: Pytania - Kamui - 28-07-2017

Pytanie torpeda :v
Z ktorego konta winnam pisac w wypadku opetania oca ocem duchem? 
Bo mnie to tak zastanawia i mam lekki konflikt myśli : | niby z żywej bo to ją opetuje duch.. ale osobowość jest ducha..


RE: Pytania - Samiya - 28-07-2017

Możesz pisać oboma, ha :v
A tak serio to ja bym chyba napisała z ducha, albo walnęła w jednym poście przeżycia i jednej, i drugiej postaci, z perspektywy narratora, jak w normalnej książce, i tyle. Jak wolisz w sumie.

//edit
a co do tych ignorowanych to nie mam pojęcia, chyba ktoś kiedyś próbował i stwierdził że w sumie to nic nie daje.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 28-07-2017

Ja bym pisała z żywej jak nie chcesz ciągle przeskakiwać z konta na konto, ale pomysł Sami też by wyglądał fajnie.


RE: Pytania - Kamui - 28-07-2017

Noo ale mi chodzi o to że postać jest opętana czyli z 1 oca mam 2w1 i nie umim wybrac konta xD bo oba warianty teoretycznie są uzasadnione.


RE: Pytania - Firkraag - 28-07-2017

Najlepiej by wyglądało gdybyś pisała obojgiem kont. W zależności czy aktualna postać ma władze nad ciałem czy przejął ją duch. Dla przykładu.
Piszesz jako Logan i nagle budzi się w niej ta ciemna strona to dodajesz posta jako Yasumu, że przejmujesz kontrolę. I w druga stronę.

Co do ignorowanych, skoro nikt nie wie do końca do czego to służy to po co ta opcja? :v
Chyba, że dałoby się to przerobić by ignorowało pw i sb. Posty fabularne od użytkowników przecież chcemy widzieć.


RE: Pytania - Kamui - 28-07-2017

Tylko mi sie nikce rozdrabniac na 2 konta i wiecej ni moge podpiąć pod główne. Chyba ze admiony to mogą zmienić..

A co do ignora. Ta opcja jest totalnie nieprzydatna tutaj |D 
Nie widać postów, a nawet na sb wolałabym widzieć wpis żeby nie powiedzieć tego samego w omawianym temacie.
A spam od ignora na PW to zgłosić adminom można i bedzie ost?


RE: Pytania - Athastan - 28-07-2017

Co do postów, to pojawiają się one tak jak spojlery. Jest nick i informacja o ukrytym poście, a po kliknięciu pojawia się tekst.


RE: Pytania - Ehstho - 28-07-2017

A jak jest z liczbą duchów na postać? Tzn. jeśli postać ma już ducha stróża, to blokuje to wszystkie dodatkowe próby przykucia, czy np. duch mszczącej się ofiary nadal może się przypałętać?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 28-07-2017

Vult, no przecież napisałam, że ta opcja była od razu, nikt jej nie dodawał. Wydaje mi się, że ona jest bardziej użyteczna na forach dyskusyjnych. Teoretycznie można ją wyrzucić, ale ja nie będę tego robić, bo nawet nie bardzo wiem jak. Ale jeśli przeszkadza/wprowadza w błąd, to mogę pogadać z Cynką, czy dałaby radę to wywalić.

Kami, możemy zwiększyć ilość kont możliwych do podpięcia pod główne konto, to nie problem.

Ath, nie myśleliśmy nigdy nad limitem duchów, więc teoretycznie takowego nie ma, ale jeszcze porozmawiam z resztą administracji, co oni o tym sądzą i dopiszemy tę informację do tematu o duchach.


RE: Pytania - Shem - 31-07-2017

Czy istnieje możliwość oddania komuś konta zbanowanej osoby? Przyznam, że kusi mnie Nymeri, zawsze zachwycał mnie jej design.


RE: Pytania - Satau - 31-07-2017

Wystarczy skontaktować się z właścicielką ;v i spytać o zgodę administracji


RE: Pytania - Vasanti Vei - 31-07-2017

Tak, jak skontaktujesz się z Nymeri i zgodzi się ona na przekazanie Ci tego konta, to w porządku.


RE: Pytania - Shem - 31-07-2017

A jak mam się z nią skontaktować, skoro wyleciała z forum? I co, jeśli będzie wkurzona na nas wszystkich i wyładuje się na mnie? Nie zamierzam znosić obelg pod swoim adresem! :/


RE: Pytania - Vasanti Vei - 31-07-2017

Nie wydaje mi się. Oddała już Folami Satau, więc jeśli Satau nadal ma z nią kontakt, to może zechce Ci go podać lub spytać o Nymeri w Twoim imieniu.