Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Shem - 31-07-2017

Ok, to mi ulżyło :)


RE: Pytania - Firkraag - 03-08-2017

Czy moge otrzymać bana stałego na shoutboxa? Mierzwi mnie i przeszkadza.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 03-08-2017

Możesz kliknąć na napis ShoutBox i wtedy Ci się ukryje, ale jak wolisz, to mogę i dać bana.


RE: Pytania - Firkraag - 03-08-2017

Wiem, że się ukrywa ale później jest od nowa i musiałabym non stop klikać. A nie mam tam nawet ochoty patrzeć i pisać. Po co mam się niepotrzebnie denerwować treścią, która rzuci się przypadkiem w oko? Opcji wyłącz sb nie ma w ogóle, pozostaje tylko ban.


RE: Pytania - Firkraag - 03-08-2017

Niestety ban nie zakrywa widoczności sb, wciąż je widzę :/


RE: Pytania - Kamui - 11-08-2017

Czy moszna nanieść na mapke Spalony Step :v dział ma swoje sup sup forum z az jednym tematem, ale jak pacze na mapkę to ni ciula nie wiem gdzie to jest, chociaż z opisu wynika że gdzies pod bagnami koło LZ i SK?


RE: Pytania - Samiya - 11-08-2017

Tak szczerze to w związku z tym, że dział właśnie ma ten cały, jeden, szalony temat w którym nikt nie pisał przez długi czas, a na mapie go nie ma, to ja jakiś czas temu zaproponowałam, by się go pozbyć. I tak konkretnie to jest Ciemna Kotlina, nie Spalony Step :v Ale propozycja, jak zwykle, zginęła pośród innych rozmów. Sama niczego nie będę usuwać, jeszcze na głowę nie upadłam, ani też mapki sama ruszać nie będę (za małe skille graficzne, i trzeba ustalić, gdzie to wcisnąć ewentualnie). Więc sprawa musi poleżeć do powrotu Vei, a najlepiej i Venety, ale już Vei mi wystarczy.


RE: Pytania - Kamui - 12-08-2017

Zróbmy obrady i narady odnosnie tego tematu watku i najlepiej ankiete xDc

A tak serio okej poczekam uvud


RE: Pytania - Vasanti Vei - 12-08-2017

Coś mi się kojarzy, że to był teren Złotej Gwiazdy (i była tam pochowana Star Elina z ZG, co zresztą wynika z opisu - może Thanatos pamięta, bo to była jej postać z tego co pamiętam), a potem to już nie wiem. W każdym razie uważam, że istnienie subforum z jednym tematem nie ma racji bytu. Ja proponuję usunąć Ciemną Kotlinę i przerzucić temat Spalony step do Skalistego Wąwozu Śmierci albo na bagna. Ewentualnie można też zrobić temat Ciemna kotlina (skoro już mamy gotowy opis) i umieścić go w tym samym subforum co Spalony step, ale nie jestem przekonana, czy byłby on często odwiedzany.


RE: Pytania - Thanatos - 12-08-2017

Tak dobrze pamiętasz co do mojego starego konta Star Elina i gdzie była pochowana. Kojarzę oczywiście tamten teren co napisała Kamui.


RE: Pytania - Kamui - 12-08-2017

Wydaje mi się ze ta ciemna kotlina byłaby nieprzydatnym zapychaczem. Dltego lepiej chyba przepiąc temat do kanionu i dodac wzmiankę że temat z grobem jest na poludniowym zachodzie granicy kanionu? Ten pusty plac pod bagnami na mapce jednak trochę razi więc z 2 strony.. 
Kotlina raczej nie ma ponad 10km średnicy xDc

Wiec moze dodać tam 'Ciemne kotliny' z opisem ze teren ten wlasnie usiany jest kotlinami i jakos uatrakcyjnic go o drzewka krzaczki kamyczki bo to w sumie trz teren za gorami?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 12-08-2017

No można pomyśleć o czymś w tym stylu. ;D


RE: Pytania - Firkraag - 13-08-2017

Mogę prosić o przeniesienie tematu http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2605 do marginesu w wątek prywatny?
Skoro stado zostaje rozwiązane to całość wyląduje w archiwum a szkolenie na medyka jest niedokończone jeszcze.


RE: Pytania - Samiya - 13-08-2017

już


RE: Pytania - Mrithi - 14-08-2017

Mogłabym prosić o przepięcie funkcji mg na konto Uy?