Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Samiya - 14-08-2017

już


RE: Pytania - Sprike - 22-08-2017

Czy lwica może zajść w ciążę podczas speclajnie w tym celu stworzonej akcji z MG?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 22-08-2017

Tak.


RE: Pytania - Sprike - 22-08-2017

Dzięki :)


RE: Pytania - Moyo - 03-09-2017

Czy zostaną wznowione pojedynki? Fajnie by było bo szczerze to naprawde ciekawa sprawa.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 03-09-2017

Jeśli byłoby zainteresowanie, to jak najbardziej mogłabym wznowić. Z tym że zgłoszenia otrzymywałam głównie na pojedynki na zdjęcia, na rysunki czy cokolwiek innego już niekoniecznie. A z kolei zastanawia mnie, czy takie robienie w kółko pojedynku na zdjęcia by się szybko nie znudziło.


RE: Pytania - Moyo - 03-09-2017

No nie wiem masz juz jedną chętną do pojedynków ;) może ankiete zrób?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 03-09-2017

Tak chyba będzie najprościej. :) Ale to już w przyszłym tygodniu, teraz jestem trochę zajęta.


RE: Pytania - Moyo - 11-09-2017

Jeżeli mg napisał, że Shun mnie zauważyła a Shun się zawiesiła to mogę założyć, że poprostu uchyliła się i odeszła?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 11-09-2017

Najlepiej jakby rozstrzygnął to MG prowadzący akcję, ale jak dla mnie to możesz tak założyć i bez MG, bo na ogół tak to się robi w takich sytuacjach i trudno mi sobie wyobrazić inne logiczne wyjście.


RE: Pytania - Huntrees - 17-09-2017

Heh ostatnio mam strasznie dużo pytań ;) Co z polowaniem Sirisy i szasty? Ono będzie anulowane prawda? Czy mam jeszcze raz napisać w akcjach z Mg?


RE: Pytania - Firkraag - 20-09-2017

Czy ktoś z administracji albo ktokolwiek inny, kto się tym zajmuje mógłby rzucić na szkolenie okiem i zaakceptować je? https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2605


RE: Pytania - Vasanti Vei - 20-09-2017

Huntrees, umknął mi Twój post, wybacz. Szasta nie wchodzi na forum, jak widać, więc najlepiej jakbyś zapisała się na nowe polowanie już samą Sirisą. Ale możesz też sama odpisać w tym polowaniu, a MG w swoim następnym poście napisze, że Szasta się zgubiła i dalej już będzie prowadzić to polowanie tylko Tobie.

Firk, zaraz się tym zajmę.


RE: Pytania - Shintoa - 21-09-2017

Pytania odnośnie statystyk. Bo wiele się nie zmieniły a pamiętam jakie były wadliwe.

1. Jeżeli jest się dajmy na to ptakiem, choćby orłem czy innym sępem, i walczy się z np. likaonem czy serwalem. To jak ma się zręczność mniejszą od kotowatego to nie potrafi się nagle latać czy po prostu potyka się w powietrzu? A jeśli faktycznie jest element losowości to jak to wygląda dokładnie.
2. Czy jest wyrównanie i jednolite podejście MG do spostrzegawczości? Bo chętnie bym się dowiedział w końcu za co ona odpowiada tym bardziej że np. węże patrzą zupełnie inaczej niż ot sokół a sokół patrzy zupełnie inaczej niż np. lew.
3. Lwy jako dominujące na forum mają lepsze statystyki bo tak.Kminie, przyzwyczaiłem się. Ale w sumie 3 staty to za mało. Ot taki mój pyton nie jest szybki, nie biegłby za ofiara ( nawet nie ma czym) aleee, jeżeli chodzi o zwinność, to no cóż, lepiej wspina się niż taki lew. 
Stąd pytam się dlaczego by zrobić w miarę realne staty musiałem zręczność zminimalizować? Przyjąłem że, no cóż, nie mogę poruszać się szybko to powinienem mieć mniej. Ale wait - to ma teorytycznie odpowiadać czy trafię? O ile dobrze rozumiem tak jest. 
A to takie... no.  Sory ale niezbyt fair.

Z góry dzięki za odpowiedzi.


RE: Pytania - Samiya - 21-09-2017

Właściwie na wszystkie Twoje pytania można odpowiedzieć tym, że nasi MG od walk nie są debilami i po prostu muszą znać się na specyfice gatunków, by nie uznać, że "ptak ma mało zręczności, więc nie umie latać". Dla mnie to się w ogóle nie łączy xD Ale właśnie dlatego walkami zajmują się tylko zaufane, ogarnięte osoby.
Opis spostrzegawczości jest w temacie ze statystykami, nie zalinkuje, bo telefon, ale jest w ABC, jestem przekonana, że jest tam napisane, że odpowiada ona za sprawność WSZYSTKICH zmysłów postaci. I ogólnie polecam ten temat.
Na 3 punkt to ja nawet nie wiem co mam odpowiedzieć. Chcesz wyciągnąć jakieś konkretne wnioski, coś zaproponować, czy tylko zwrócić uwagę na to, że inne zwierzęta mają mniej stat niż lwy, co, uwaga, jest znanym faktem?
Polecam też przeczytać temat o walkach, znów - jestem całkiem przekonana, że jest tam zaznaczone, że działa on głównie w walkach lwów. W walkach miedzygatunkowych MG opiera się bardziej na własnym rozumie. A w walkach tego samego gatunku, innego niż lew, ja osobiscie rozkladalam przykładowo staty typowego przedstawieciela, i odnosząc się do niego, patrzę, co jest silną stroną danej postaci, a co słabą.