Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Vasanti Vei - 21-09-2017

Cytuję ze wspomnianego przez Sami tematu:
Cytat:Spostrzegawczość - wpływa na znajdowanie lepszej zwierzyny podczas polowań, a podczas walki decyduje o skuteczności uników oraz ataków postaci.
Właściwie można by tu dopisać coś o tych zmysłach, żeby była jasność.

Lwy mają najwięcej stat nie "bo tak", tylko dlatego, że są najsilniejszym gatunkiem na forum. Na równi z lwami jest zresztą goryl i niedźwiedź z gór Atlas (też mają 210 do rozdania, polecam ten temat).

A resztę już Sami wyjaśniła.


RE: Pytania - Samiya - 21-09-2017

Ok, faktycznie, pomyliłam się - to, o czym mówiłam, znajduje się w poradniku dla początkujących.
Cytat:Spostrzegawczość – wskazuje na ogólną sprawność wszystkich zmysłów postaci – wzroku, ale też węchu, słuchu itd., oraz to, jak wiele postać potrafi wywnioskować z informacji uzyskanych tymi zmysłami

W tamtym temacie jest opisana funkcja statystyk z punktu czysto mechanicznego.


RE: Pytania - Athastan - 27-09-2017

O co chodzi z tymi wszystkimi użytkownikami o niku z małej i losowymi cyferkami? Boty na forum szaleją?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 27-09-2017

Tak, to głównie boty i konta reklamujące różne usługi i produkty zupełnie niezwiązane z tematyką forum. Jak mają w profilu link do strony z reklamą szamba (była u nas taka reklama, naprawdę) albo wrzucają gdziekolwiek na forum post z taką oczywistą reklamą, to od razu banujemy.


RE: Pytania - Athastan - 28-09-2017

A czemu to się w ogóle lęgnie? Caphta już na nie nie działa?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 28-09-2017

Jak widać. Może włączenie aktywacji za pomocą maili załatwiłoby sprawę, ale przypuszczam, że to by z kolei było męczące dla użytkowników, zwłaszcza na forum, na którym dozwolone są multikonta.


RE: Pytania - Wendigo - 28-09-2017

Cytat: Może włączenie aktywacji za pomocą maili załatwiłoby sprawę, ale przypuszczam, że to by z kolei było męczące dla użytkowników, zwłaszcza na forum, na którym dozwolone są multikonta.

Czy ja wiem. Ktoś z administracji jest niemal zawsze na forum, chyba że ktoś sobie tworzy konto o czwartej nad ranem :v


RE: Pytania - Vasanti Vei - 28-09-2017

Ale ja nie mówię o aktywacji przez adminów, tylko że podajesz maila i na tego maila przychodzi Ci link, klikasz w maila i jesteś aktywny.


RE: Pytania - Athastan - 28-09-2017

Z tymi mailami, to fakt, różnie bywa, ale jest to do przeżycia. A multikont też nie zakłada się codziennie, to dało by się to przeżyć. Poza tym, można by zrobić tak, by konto podpięte pod multi się aktywowało automatycznie.


RE: Pytania - Zephyr - 28-09-2017

Ale żeby podpiąć konto pod multi, to najpierw trzeba je założyć :P A te boty nie są tak do końca botami. Ogółem, uważam, że nie przeszkadzają aż tak bardzo, żeby utrudniać rejestrację. W końcu nie pojawia się ich aż tak wiele i łatwo się ich pozbyć.


RE: Pytania - Chikja - 06-11-2017

Co ze szkoleniem Chikji na Szamana?

Edit+

I czy mogę ubiegać sie o Wodza dla Kamuiego skoro Anubis i Belial tak długo nie odp mi? Stado bez władcy/ przyjmującego z pewnością padnie :V


RE: Pytania - Vasanti Vei - 07-11-2017

Może je ktoś przejąć, poruszę ten temat w dziale MG.

Najlepiej, jakbyś najpierw spróbowała z nimi pogadać i ich pogonić. Mam kontakt do obu jak coś.


RE: Pytania - Kamui - 07-11-2017

No własnie mamy czat na diskordzie i.. cisza tam jakby umarli :/ napisz do nich na fejsie czy co, bo to sie robi gupie |D


RE: Pytania - Vasanti Vei - 07-11-2017

Ok, zaraz napiszę.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 07-11-2017

Anubis mi odpisał, że on już nie gra na pbfach, nie ma czasu itp. Tak więc jak dla mnie to możesz sobie wziąć to stado. ;v