Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Moyo - 13-02-2018

Czy duchy mogą pomagać np. w polowaniach akcjach mg walkach? W sensie nie bezpośredniej walki, typu wianie magicznym wiaterkiem zanoszącym piasek do oczek wroga, tylko jako druga para oczu.


RE: Pytania - Zephyr - 13-02-2018

Kamui: załatwione

Moyo: tak


RE: Pytania - Zuri - 14-02-2018

Aaa. Komunikat w wymianie PD i HP+ jest trochem słabo napisany w Polski ;v


RE: Pytania - Samiya - 14-02-2018

+kolejność ogłoszeń Wam się pomerdała, teraz pierwsze ogłoszenie mówi o "wspomnianych wyżej opowiadaniach", a wyżej to tylko mój cytat jest, nojaniewiem xD


RE: Pytania - Venety - 14-02-2018

(14-02-2018, 19:47)Samiya napisał(a): +kolejność ogłoszeń Wam się pomerdała, teraz pierwsze ogłoszenie mówi o "wspomnianych wyżej opowiadaniach", a wyżej to tylko mój cytat jest, nojaniewiem xD

Zmienione, przyznam szczerze, że nie czytałam uważnie tych ogłoszeń, pierwotnie były pod spodem, a ja je jedynie przerzuciłam na wierz, aby były widoczne od razu, a nie po przescrollowaniu.


RE: Pytania - Sprike - 02-03-2018

Do kogo z Administracji należy się zwrócić o zgodę na piąte konto?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 02-03-2018

Do kogokolwiek, i tak obgadujemy to wspólnie. :) Może być do mnie.


RE: Pytania - Xenia - 21-03-2018

Zastanawiam się czy można by było założyć postać okapi, czy jest jednak niedozwolona jak np. słoń, żyrafa?


RE: Pytania - Zephyr - 21-03-2018

Dlaczego okapi miałoby być niedozwolone? Nie jest silniejsze od zebry, więc jak najbardziej można mieć taką postać :)


RE: Pytania - Xenia - 22-03-2018

A ile dać statystyk okapi? Tyle co zebrze?


RE: Pytania - Vasanti Vei - 22-03-2018

Tak, daj tyle co zebrze: 195. :) Już dopisuję okapi do listy zwierząt.


RE: Pytania - La'shay - 27-03-2018

Mogę poprosić kolorek ducha dla La'shay?
Umarło się jej.


RE: Pytania - Samiya - 28-03-2018

http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2095
"Na zebranie ziół z terenu obcego stada trzeba przeznaczyć min. 3 posty (wejście, zebranie, wyjście). Na terenach wolnych są to 2 posty. Ze swojego terenu wystarczy jeden post. Odstęp między kolejnymi postami musi wynosić dzień. W poście ze zbiorem można zebrać zioła różnych gatunków, nie trzeba tego rozdzielać. "

Z tego tekstu wynika, że zbierając zioła z własnych terenów również należy zachować dzień odstępu między postami ze zbiorem: czyli jak napiszę jednego dnia, że zbieram na Ognistym Stepie, dopiero drugiego dnia mogę zebrać ze Złotej Skały.
Dobrze to interpretuję? Bo to nie ma najmniejszego sensu - dobrze wiem, że dzień odstępu miał służyć głównie w przypadku zbierania z terenów cudzych/wolnych i nadawać sens tej zasadzie, by inni mieli czas na reakcję, a nie że ktoś machnie posty w odstępie pięciu minut. Na moich terenach nie potrzebuję czasu cudzej reakcji, chcę tylko z nich skorzystać i zebrać grzecznie ziółka.
To jak to jest? Mogę zebrać parokrotnie zioła z własnych terenów w ciągu jednego dnia, czy nie?


RE: Pytania - Venety - 28-03-2018

Rzeczywiście jest to dziwacznie sformułowane. Nie no, oczywiście, że można zebrać ze swoich terenów zioła jednego dnia, zwyczajnie przechodząc sobie z tematu do tematu i robiąc rundkę. To Twoje ziemie, nie potrzeba żadnego czasu reakcji. Aczkolwiek dopytam się u reszty i potwierdzę na 100%, zedytuję ten post czy rzucę nowy.


RE: Pytania - Vasanti Vei - 28-03-2018

Nie no, ja to rozumiem tak, że chodzi o odstęp między postami na jednym terenie. Uważam, że jak jest jeden post na danym terenie, to nie musisz zachowywać żadnych odstępów.