Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Samiya - 29-03-2018

Welp, no to chyba trzeba to jakoś jaśniej napisać, ale thx za odpowiedź, tak sądziłam :v


RE: Pytania - Moyo - 01-04-2018

Jak stoicie z MG? Pytam pod kontem polowania Moya i Sirisy. A akcja specjalna Moya na pedeki? Nie mówię ,,odpiszcie teraz "ale chcę po prostu upewnić się że to gdzieś się nie zawieruszylo ;)


RE: Pytania - Vasanti Vei - 01-04-2018

Zawsze zapisujemy, który MG zajmuje się którą akcją. Zaraz ogarnę, kto ma Twoje i przypomnę o nich.


RE: Pytania - Moyo - 01-04-2018

Okej dzięki wielkie ;)


RE: Pytania - Taka - 15-04-2018

Nie mam pojęcia jaki wiek ustawić ma Taka :|


RE: Pytania - Venety - 15-04-2018

Wiek liczysz dokładnie w taki sam sposób, jak liczysz swój wiek czy każdej innej osoby. Taka urodził się 23 maja 2017 roku, zatem dzisiaj ma 10 miesięcy. 23 kwietnia skończy 11 miesięcy.

Etap malucha trwa od 3 do 7 miesiąca życia (najkrótsza ścieżka) lub od 5 do 12 miesiąca życia (najdłuższa). Oznacza to, że możesz być maluchem, ale jeśli chcesz być trochę starszy, silniejszy, to możesz być już podrostkiem. To zależy od Twojego tempa fabuły, uzgodnień z rodzeństwem i własnych upodobań, maluch jest bardziej dzieckiem, podrostek to taki wczesny nastolatek.
To wszystko jest opisane tutaj, wydaje mi się, że w miarę przejrzyście: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=2624

I, bardzo ważne, w pole "wiek" wpisujemy przede wszystkim etap wiekowy.


RE: Pytania - Taka - 15-04-2018

No to gotowe


RE: Pytania - Venety - 15-04-2018

Jeszcze statystyki i będę mogła przywrócić kolorek. http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1727


RE: Pytania - Kamui - 18-04-2018

Mam pytanko. Czy mozna Klanowi npca jak miało Królestwo?


RE: Pytania - Kykczor - 18-04-2018

Da się zrobić tylko powiedz nam jaki to dokładnie ma być NPC


RE: Pytania - Kamui - 18-04-2018

W Królestwie w SS był ino taki temat ze Sklepikiem Peryklesa. Nie mam tam dostępu ale wsio tam wyjaśnione jes :v


RE: Pytania - Vasanti Vei - 18-04-2018

Jak to by miało działać dokładnie tak jak Perykles, to myślę, że nie będzie przeciwwskazań, ale na wszelki wypadek przeczytamy ten temat jeszcze raz, bo to jednak było ładnych parę lat temu.


RE: Pytania - Chikja - 18-04-2018

Aż ładnych parę lat temu? XDd
Tak dokładnie tak samo i nwm czy Peryklesa da się odzyskać?


RE: Pytania - Kamui - 18-04-2018

I dwie sprawy jeszcze.
Poproszę Subforum "Plac treningowy" koło SS Klanu, oraz kolorek dla Mjoll uvu


RE: Pytania - Vasanti Vei - 20-04-2018

Ok, już.