Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Moran - 29-09-2012

Czy jest możliwe przekazanie opali swojej postaci? W moim przypadku przekazanie bezpośrednie byłoby trudne, bo bracia się nie znają. Można zrobić coś takiego przy pomocy MG (jedna postać gubi, druga je znajduje)?


RE: Pytania - Felija - 29-09-2012

Myślę, że coś takiego można zrobić nawet bez pomocy MG. I tak, ja nie widzę żadnego problemu.

Chyba trzeba będzie się zebrać do opisania przekazywania opali, bo ciągle ktoś ma co do tego jakieś wątpliwości...


RE: Pytania - Khayaal - 29-09-2012

a ja mam zdanie odmienne od Fel - powtórzę to, co naskrobałam na adminowym: przekazywanie cudzym postaciom ma sens fabularny (tak jak Pad wcisnęła Moranowi część swoich opali), natomiast własnym jest głupie: zgubił i znalazł/wysłał sam sobie w liście/wrzucił do rzeki i wykopał dwa km dalej. w ten sposób trzy kompletnie nieznające się postaci zbierają opale dla jednej, po czym nagle je magicznie gubią, bo ta pierwsza chce kocyk?

to niech pożyczy od przyjaciół i stada :P


RE: Pytania - Mogrim - 29-09-2012

ja mam to samo zdanie co Yaal ... to się zaczyna w tym momencie robić gra z serii Portal ....czy STALKER gdzie wkładasz do kufra w barze i cudem masz do tego dostęp w każdym innym.

Nie róbmy sobie jaj ... skoro Moran chce oddać opale innej postaci (swojej) to niech spotka ją na fabule i da ... a nie teleportacyjnie wyśle.


RE: Pytania - Monte - 02-10-2012

Czy Skaza nie powinien znaleźć się w spisie władców Lwiej Ziemi?


RE: Pytania - Felija - 02-10-2012

Był w starym spisie. A że teraz go nie ma... Cóż, najwyraźniej ówczesne LZ uznało, że nie będzie umieszczać w spisie tyranów. ;)


RE: Pytania - Kami - 02-10-2012

Monte napisał(a):Czy Skaza nie powinien znaleźć się w spisie władców Lwiej Ziemi?


A to zależy od nich, bo mogą nie chcieć go pamiętać w tej roli ;p


RE: Pytania - Padme - 02-10-2012

Ej ja chętnie opiszę to z opalami, mogę? :D


RE: Pytania - Felija - 02-10-2012

Ale jak to opiszesz, skoro jeszcze nie ustaliliśmy, co i jak? Jak to zrobimy, to wam powiemy. :)


RE: Pytania - Padme - 03-10-2012

Mylsalam zeby zrobic konfe na gg czy cos, by to uzgodnic :)


RE: Pytania - Khayaal - 03-10-2012

Pad, obgadujemy teraz sprawę przekazywania opali własnym postaciom na adminowym - przekazywanie cudzym właściwie jest już klepnięte. jak Felka zapomni, to ja na pewno dam znać, co i jak :P


RE: Pytania - Padme - 03-10-2012

Aha ok, to czekam.


RE: Pytania - Mogrim - 03-10-2012

Na adminowym burżuje gadają ... ;D , Teleporty konstruują XD


RE: Pytania - Felija - 04-10-2012

Już wszystko jest w temacie o opalach. :D


RE: Pytania - Shyeiro - 04-10-2012

Miło.

Nie offtopuj.