Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Miyuki - 04-11-2012

Więc proponuję zrobić coś takiego.

Duch, jako istota, powinien objawiać się i móc mówić (a raczej postać móc usłyszeć) w określonych miejscach, ważnych dla ducha + Jeziorko. Zwróćcie uwagę, że Mufasa pojawia się (poza jeziorkiem, które, nota bene, mogłoby być naszym Jeziorkiem Duchów :D), zawsze przy Lwiej Skale.
Zaś przebywać może wszędzie, ale nie musi być widoczny, postać jedynie odczuwa jakąś zmianę, zależy od autora. Temperatura spada, dziwny niepokój czy coś takiego, mniejsza. xp Nie może mówić (czy też, bardziej poprawnie, lew nie może jej usłyszeć).

Zaś co do duchów stróży - wewnętrzny głos może być zawsze, ale zobaczyć stróża tak, jak normalnego ducha.


RE: Pytania - Duma - 05-11-2012

Hmm. Mam pytania odrobinę nawiązujące do, eee, nazwijmy to, niech będzie, dyskusji.

Pogoda. Trochę mi przeszkadza ta mgła. Nie, nie domagam się jej usunięcia, prosiłabym może tylko o...bo ja wiem, rozrzedzenie jej? Niech to będzie, proszę, normalna mgła a nie "mroczna".

Duchy. Postanowiłam wziąć przykład z Khay([;) i zacząć wykorzystywać opcję Ducha Stróża. Jako Aigean - którego duchem jest Sharubu(ojciec). W poście napisałam że widzialny nie jest, że się "nie pokazuje". Przedstawiłam trochę jego myśli, o. Ale, skoro jest poruszana kwestia że duchy powinny być tylko w miejscu ważnym dla siebie/śmierci + Jeziorko, to pojęcia nie mam, co teraz z tym fantem zrobić. Wiem, pytanie trochę głupie, ale mam nadzieję że wybaczycie młodej osobie głupotę.

ps. pozwolę sobie dodać, że post Naary wydał mi się bardzo sensowny. Po co jest forum? Jaki jest jego cel? Myślę, że to chyba ważniejsze od halloween na forum(choć i mnie ono nie przypadło go gustu ze względu na dyńki).


RE: Pytania - Khayaal - 05-11-2012

Dumko (Miyuki, Mogu i inni zainteresowani tematem) - na duchy to trzeba założyć oddzielny temat w propozycjach, jeśli coś mamy dookreślić raz a dobrze.


RE: Pytania - Khayaal - 05-11-2012

podzielę ten temat, żeby nie znajdował się w pytaniach, a w skargach i zażaleniach. taki sposób ucinania problemu nie pomoże.

[ Dodano: 2012-11-04, 23:47 ]
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=533


RE: Pytania - Aigéan - 08-11-2012

Ile lwiątko musi mieć miesięcy żeby zostać adeptem? Nie wiem, czy to przeoczyłam czy po prostu nie ma żadnej zasady ^^"


RE: Pytania - Felija - 08-11-2012

Rok. :) Jest to zapisane w temacie o statystykach: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=18 Zaraz dopiszę to też do opisu rangi Adepta, żeby wszystko było jasne.


RE: Pytania - Aigéan - 08-11-2012

Ach, ślepak jestem xd Dzięki, Fel.

Hmm. Mamy dwóch Grimmów na forum, ale jeden jest zawieszony i w gruncie rzeczy obaj są nieaktywni. Miałam pewne plany co do tej rangi a teraz...klapa. Pytanie - czy jest na to jakaś rada?

I jeszcze jedno xD Dobrze rozumiem, że to MG byłby takim szamanem który ma zamienić lwa w Grimma?


RE: Pytania - Felija - 09-11-2012

Właśnie średnio, bo organizatorki grimowego eventu nie wywiązały się z obietnicy doprowadzenia go do końca...

Em, nie. Szaman to ranga stadna.


RE: Pytania - Miyuki - 27-11-2012

Mam pewne pytanie.

Czy mogę ubiegać się o rangę Wędrowcy? Nie chcę Miyuki słać do żadnego stada. Spełnione są warunki poza jednym. 500 postów fabularnych. Pisałam jednak tą postacią na mf, a Miyuki sama w sobie ma potężną wiedzę na temat Krainy Czterech Stad, o wiele większą niż samotnik, a nawet typowy lew ze stada. W dodatku, swego czasu była królową, co jest jeszcze trudniejsze niż bycie samotnikiem.


RE: Pytania - Khayaal - 27-11-2012

osobiście nie widzę przeciwwskazań :)


RE: Pytania - Miyuki - 02-12-2012

Podbijam, bo uległo zapomnieniu.


RE: Pytania - Felija - 02-12-2012

Sic, miałam skomentować i zapomniałam.

Myślę, że Miyuki jest na tyle znaną, dojrzałą i obeznaną w Krainie postacią, że może dostać tę rangę.


RE: Pytania - Kami - 03-12-2012

Czekacie na moją zgode? Czy co? :D


RE: Pytania - Felija - 03-12-2012

Hm, fakt, w sumie poza mną i Hasi nie ma aktywnych adminów. Zapomniałam. xp

To nadaję.


RE: Pytania - Aléas - 03-12-2012

Ja mam następujące pytanie - jak to jest z używaniem prac "Omegi"? Ponieważ znalazłam u was linki z galeriami które zezwalają na używanie, zazwyczaj wszystkich, swoich prac, a i jest tam wymieniona powyższa autorka. Ja nie rozumiem tylko jednego - czy to, iż czasem padają pewne uwagi, apropos tego, że raz Omega zezwala na używanie swoich dzieł, a raz nie. Uprzejmie prosiłabym o rozjaśnienie sytuacji oraz z góry dziękuję.