Król Lew PBF
Pytania - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: ABC (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Pytania (/showthread.php?tid=16)



RE: Pytania - Moran - 03-12-2012

Sytuacja została ostatnio wyjaśniona - Omega zezwala na używanie swoich prac.


RE: Pytania - Felija - 03-12-2012

Omega zezwala na używanie swoich prac, ale tylko tych, które NIE przedstawiają jej własnych postaci. Łatwo je rozpoznać, bo ma na nie przeznaczony osobny folder. Z pozostałych prac można korzystać.
I dzięki za uwagę, zaraz dopiszę to do tematu z galeriami zezwalającymi, żeby już nie było żadnych wątpliwości co do Omegi. :)

[ Dodano: 2012-12-03, 18:16 ]
Nie, Moran, nie do końca. Czytaj:

Cytat:If you use avatar with my character, it doesn't mean that it's your character! You can't use my characters on role-play games.

Pbfy to też rpgi.


RE: Pytania - Aléas - 03-12-2012

W takim razię dzięki wam wielkie.
I nie ma za co, kto pyta nie błądzi, głosi stare przysłowie ;d


RE: Pytania - Kami - 04-12-2012

Naleśniki?!

Offtop!?

A czo nie wolno?


RE: Pytania - Noelia - 22-12-2012

Czy to, że mój nick jest podobny do nicku użytkownika Noel w czymś przeszkadza? Dowiedziałam się o tym dopiero po rejestracji.

Jeśli tak- mogę zmienić nick.


RE: Pytania - Padme - 22-12-2012

Oj no bez przesady -.-
Nie powinni się ciebie czepiać o nick.


RE: Pytania - Hasira - 22-12-2012

nie, nie będzie problemu - mamy na przykład Noela i Nuel. nicki łudząco podobne byłyby na przykład, gdyby obok mojej Hasiry pojawiła się tygrysica Kasira - tak naprawdę chodzi o ściąganie pomysłu na postać, a podobne, lecz nieidentyczne imiona nie będą problemem.


RE: Pytania - Noelia - 22-12-2012

A jak z tymi avatarami? Należy szukać tylko na deviantarcie i poprzednio spytać autora obrazka, czy pozwala rozpowszechniać?

Chyba dobrze zrozumiałam :)?


RE: Pytania - Hasira - 22-12-2012

szukać możesz gdziekolwiek, nie tylko na dA - natomiast tam jest najłatwiej. i tak, musisz mieć wyraźną zgodę autora: albo wyrażoną bezpośrednio w profilu, bo sporo osób tak robi, albo na użycie tego konkretnego avka w PW od niego.


RE: Pytania - Serpeen - 29-12-2012

A ja dla pewności chciałabym zapytać administrację...
...Czy jeśli jestem już zapisana do jakiegoś stada ( a mam kolor zielony) mogę się przenieść? Czy musiałabym kasować post z zapisem w tamtym stadzie i napisać zapis do kolejnego stada? Jak to mam wykonać?

(jak co zapisałam się do szkarłatnych, ale chciałabym się przenieść do lwioziemców, a niedługo wykonam nowe konto, a zarazem nową postać, ktora pójdzie do szkarłatnych).


RE: Pytania - Hasira - 29-12-2012

UjSkasuj zapis do S i wrzuc do Zlotych - tyle, nikt tragedii robil nie bedzie ;)

Hasi, proszę, nie pisz 'Złoci', bo to się ludziom zarejestrowanych rok temu i wcześniej ze Złotą Gwiazdą kojarzy. xP


RE: Pytania - Samiya - 29-12-2012

Ja mam zapis do NP, ale mi uciekł Miles i Oxena, a potem to w ogóle se poszli. Teraz jestem szczęśliwym samotnikiem, a skoro się nikt nie czepia, to chyba i ta można.


RE: Pytania - Khayaal - 29-12-2012

zapis do stada jest informacją dla władców, że ktoś jest chętny, oraz Twoją deklaracją. ale to nie jest wpis zobowiązujący do czegokolwiek - wiadomo, że powinniśmy kierować się fabułą, a nie ustaleniami poza grą. jeśli wycofujecie zapis, to się nic złego nie dzieje; prosimy o kasację "starego" tylko po to, żeby nie było bajzlu ;)


RE: Pytania - Miyuki - 29-12-2012

Nie można skasować posta, gdy pod spodem jest post innego użytkownika.

Prosta sprawa - edytujesz posta i usuwasz to, co napisałaś, wpisując "Nieaktualne" czy coś w tym stylu.


RE: Pytania - Serpeen - 29-12-2012

Oki, dzięks.