Król Lew PBF
Audycja 15: pytania, pozdrowienia, loteria - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Audycja 15: pytania, pozdrowienia, loteria (/showthread.php?tid=1610)



Audycja 15: pytania, pozdrowienia, loteria - Felija - 16-01-2016

Nasza pierwsza w tym roku audycja zostanie nagrana w sobotę 23.01. Do tego czasu możecie nadsyłać pytania do gości oraz prowadzących, a także nadsyłać pozdrowienia, piosenki oraz kupować losy na niżej opisaną loterię opalową. :)
W tej audycji wyjątkowo pojawi się aż dwóch gości, a to dlatego, że obaj mają po jednej postaci, więc powinni zdążyć opowiedzieć o wszystkim dotyczącym swojej fabuły (a przecież to głównie o niej rozmawiamy). Tak jak zapowiadałam, tym razem będą to mężczyźni.

Prowadzący: Felija & Sadism
Goście audycji: Machafuko & Israel



UWAGA, WAŻNA ZMIANA!
Wciąż możecie nadsyłać pytania etc. w tym temacie, ale zamiast wysłania pw do mnie i Sadisma, wysyłajcie je na specjalne konto Radio. Ułatwi nam to zadanie, bo we własnych pw czasem można się zgubić. ^^' Jakbyście jeszcze nadawali pw tematy typu "pozdrowienia" czy "piosenka", to już w ogóle bylibyśmy w siódmym niebie.
Kontem Radio zajmuję się ja i Sadism.


---
Loteria opalowa
Pula: 100 losów (1-100)
Koszt losu: 1 opal
Można kupić dowolną liczbę losów.
Losy kupujecie poprzez wysyłanie pw na konto Radio. Powinniście podać numery losów, które zamierzacie kupić.
Podczas losowania Sadism będzie robił za MG i rzuci kością, po czym poda wygrany numerek. Jeśli wylosuje numerek, którego nikt nie kupił, to będzie próbował dalej aż do skutku.

Nagroda główna: wszystkie opale, które "wpłacili" pozostali uczestnicy + wybrany tytuł na miesiąc (do następnej audycji) + specjalne megaprestiżowe pozdrowienia od głównej adminki

UWAGA! Warunek wzięcia udziału w loterii (poza kupieniem losu): nadesłanie pozdrowień/piosenki. Wystarczy jedno pozdrowienie/piosenka, niezależnie od tego, ile losów zamierzacie nabyć. :)