Król Lew PBF
Pyrkon - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: Pyrkon (/showthread.php?tid=1630)

Strony: 1 2 3 4 5


Pyrkon - Kami - 28-01-2016

Niebywała szansa żeby poznać mnie osobiście |'D (Nie, bez obaw to nie główna atrakcja konwentu).

[Obrazek: pyrkon-2017.png]  
Ktoś ma zamiar odwiedzić ten konwent w tym roku? Jeśli tak, fajnie byłoby spotkać się chociaż na chwilę, wypić po pifku, czy szklance soku, pogadać i porysować etc. ;3


Kogo moszna sie spodziewać(Lista):

1> Kami/Chikja/Yasumu (Jako Harpiusz) wszystkie 3 dni
2> Ema/Hati/Kuro/Ava (Jako żołty Illuminati!) 3 dni?
3> Alaina (Malaika4) 3 dni?
4> Israle tak na 90%
5> Zevran? Będziesz ty?
6> Israel 3 dni cx

Znaczy jakiegoś KL mita nie planuje, ale będę cały czas na GG i będę tu zaglądać na SB
Wszystko na dziko |D


RE: Pyrkon - Venety - 28-01-2016

Chłopak mnie cały czas namawia, abym z nimi pojechała. Who knows.


RE: Pyrkon - Kiu - 28-01-2016

Możliwe, ze będę.


RE: Pyrkon - Sigrun - 28-01-2016

A w jakim mieście?


RE: Pyrkon - Maru - 28-01-2016

Zastanawiam się nad pojechaniem, chociaż na razie to nic pewnego.


RE: Pyrkon - Tafari - 29-01-2016

Sigrun, to Poznań :3

Jadę na 100%, Durga jedzie ze mną, namawiamy jeszcze Felkę. W ogóle wszystkich Was namawiam, chodźcie wszyscy!


RE: Pyrkon - Felija - 29-01-2016

No ja pewnie przyjadę, bo już od paru lat się wybieram i wybrać nie mogę, tylko że ja bardzo nie lubię nocowania na takich konwentach. ^^" I zastanawiam się, czy po prostu tak nie wpaść i wypaść w sobotę. Albo żeby przyjechać na jedną noc, a nie dwie. Dwóch tam nie wytrzymam.


RE: Pyrkon - Tafari - 29-01-2016

E tam, wytrzymasz! Ja w zeszłym roku wytrzymałam spanie w tej wielkiej hali z posiniaczoną, opuchniętą kostką (bo jakaś cosplayerka na imprezie konwentowej nadepnęła mi na nią obcasem grubości mniej więcej mojej ręki x_x), więc Ty też na pewno dasz radę :3


RE: Pyrkon - Vult - 29-01-2016

Poznań to duże miasto. I trochę daleko, na to by mi trzeba byłoby dłuższego urlopu. Pomyślę.


RE: Pyrkon - Lauva Tai - 29-01-2016

Nie wiem, czy się wybieram, ale zobaczymy. Muszę jeszcze porozmawiać trochę z paroma osobami, a nuż mnie ktoś przekona.


RE: Pyrkon - Chikja - 30-01-2016

Tak przyznam że w zeszłym roku dostało się konwentowiczom całkiem obszerne miejsce do spania x'D co roku jest większe, bo co roku jest ich więcej~
(Byłam tam w ostatni dzień jak prawie wszyscy już się zwinęli.. pachniało masakryczna |DD i ta góra śmieci~)

Haha to może zrobię listę kto kiedy i czy 'może' będzie?

Yhm Vult dość duże, a konwent dzieje sie w samym centrum prawie... ale o tyle jest fajnie że PKP i PKS jest tuż obok :D (Co prawda ujowy dizajn, ale dworzec akurat nikomu się nie podoba X'D)


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 09-03-2016

No dobra, ja będę na całym, zawitam najpewniej w piątek przed 20. Jadę z Lauem i może Cynką, Nit też dotrze niedługo po nas.


RE: Pyrkon - Myr - 09-03-2016

Ja wpadnę chyba jakoś w sobotę na kilak godzin.


RE: Pyrkon - Otieno - 09-03-2016

Jeej, ja też będę :D Jadę z mężem, wpadam w piątek, możliwe że w poznaniu będę nawet do poniedziałku, bo mogę spać u kuzyna, choć zastanawiam się czy z wami nie zostać, zrobimy taki kącik noclegowy KL'a xD

A i jak coś, jadę autem z zabrza, wyruszamy dość wcześnie, po drodze (bądź w zabrzu) mogę kogoś zabrać :D Miejsca dostępne - 3.


RE: Pyrkon - Furaha - 09-03-2016

Jeśli jechac przez Leszno to może sie zabiorę x)