Król Lew PBF
Pyrkon - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: Pyrkon (/showthread.php?tid=1630)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pyrkon - Otieno - 09-03-2016

Niestety nie jadę przez Leszno. Najprawdopodobniej pojadę drogą nr 11 ;p


RE: Pyrkon - Furaha - 09-03-2016

A phi xp

zreszta ty to w piatek? ja to w sobote.


RE: Pyrkon - Sheloth - 11-03-2016

Mnie można łapać na miejscu od piątku, pewnie dojadę możliwie wcześnie. Dzisiaj/jutro będziemy się brali do kupowania biletów na pociąg to dam znać - na pewno będę ze sporą grupą, ale polecam się, można mnie w losowych momentach od nich odciągnąć i iść gdzieś pogadać czy coś.

A, i propozycja: niech przynajmniej część osób które chcą się zebrać na jakieś spotkanie grupowe powymienia się numerami. O ładowanie telefonu na pyrkonie jest ciężko, więc:
a) weźcie przedłużacz jeśli możecie, inaczej będziecie się bić o kontakty
b) dobrze by było zapisać sobie gdzieś te numery i ewentualnie pytać ludzi czy możecie pożyczyć telefon.
Targi są wielkie, nie jest tak łatwo się znaleźć. Znacznie łatwiej na siebie wpaść przypadkiem, jak się akurat nikogo nie szuka XD

(Plus: jeśli śpicie na terenie konwentu to polecam jakieś koce i inne takie, oprócz śpiwora. Hala przeznaczona do spania jest otwarta do późna, nie jestem nawet pewna czy wejście nie jest otwarte przez całą noc, a w połowie kwietnia to może oznaczać, że będzie dosyć zimno)


RE: Pyrkon - Alaina - 12-03-2016

huhu
Czyli jest kogo łapać, przyjęte, z czego dość miło byłoby ustalić w który dzień konwentu chcecie się spotkać, ja w prawdzie w raz ze swoją grupą będziemy przez trzy dni z czego już mamy zarezerwowane pokoje w pobliskim hotelu (również niestety mam mało przyjemne doświadczenie z nocowaniem na konwentach z czego nie spanie przez całą noc a później próba egzystencji na kolejny dzień kończy się śmiercią umysłu przed 22 a to zle xp . Za stara się robie na to xp )
Nu ale , licze na owocne rysunkowe łowy XD duhuhu
a i, ja będę mieć cospley- biało niebieska suknia, białe kłaki XD , kilka bzdetów na głowie ..o takiego pokemona szukać jak coś XD


RE: Pyrkon - Otieno - 12-03-2016

W sumie przydałoby się wybrać konkretny dzień/godzinę ale ciężko co by nie przegapić jakichś atrakcji ;P Póki co wiem że na 100% idę na maskaradę a później zostanę na gali w sali ziemi (o ile na czas zaklepię sobie miejsce, jeszcze zapisy są zamknięte ;.;)


RE: Pyrkon - Venety - 12-03-2016

Nie straszcie, jak mi zostaje do spanka właśnie konwent. ;_; Ale wstaję wcześnie rano w piątek, to łatwo będzie zasnąć. A dalej jakoś pójdzie, I hope so.


RE: Pyrkon - Sheloth - 12-03-2016

Cyń, nie ma co się bać! Na konwencie cały dzień się biega z jednego miejsca w drugie, więc na pewno nie będziemy mieli problemu z zaśnięciem. Hala na konwencie jest wielka, do tego stopnia że niektórzy przywiązują do swoich rzeczy baloniki z helem czy inne znaki rozpoznawcze, bo tyle tam tego leży. Ogólnie zostawianie tam toreb nie jest raczej niebezpieczne - nie znam chyba nikogo, kogo okradli na konwencie. Ale wszystko co ważne lepiej jednak nosić przy sobie, mówię tu raczej o zostawieniu torby z ciuchami, rozłożonego śpiwora i innych takich.
Tak jak pisałam, weź coś poza śpiworem, bo może być chłodno. Najlepiej podłożyć coś dodatkowo pod spód, bo to jednak hala a nie budynek mieszkalny i podłoga będzie zimna. W razie czego zawsze można tak położyć kurtkę i będzie raczej ok!

Najgorsze w spaniu w sleep roomie jest chyba to, ile tam się zbiera śmieci. Każdy odkłada swoje obok swoich rzeczy i mówi sobie "wyrzucę później", a potem one migrują i trzeciego dnia rano znajdujesz w swoich rzeczach czyjąś siatkę po kanapkach albo coś podobnego. Ogólnie jest bałagan i chaos, ale nie ma się tam czego bać.

Jeśli chodzi o prysznice, to polecam bardziej wieczorem niż rano - tam się aż roi od cosplayerek, więc trzeba się będzie przedzierać przez zapchane nimi łazienki. A, i dobrze mieć ze sobą jakieś chusteczki albo po prostu papier toaletowy - w zeszłym roku to nie był aż taki problem, ale jednak lepiej mieć niż nie mieć XD

Plus tak jak pisałam wcześniej, przedłużacz. Nie wiem czy będzie z tym tak jak w zeszłym roku, ale wtedy kontakty były głównie przy wejściach do łazienek w sleep roomie, więc ludzie się bili o prąd. Ja z nimi negocjowałam i przychodziłam z przedłużaczem - i jakoś to działało. A, i polecam nosić ze sobą ładowarkę do telefonu i patrzeć po salach/aulach/gdzie tam będziecie siedzieć, czy nie ma wolnych kontaktów.

Przeżyjemy wszyscy, nie ma co się bać :3

Edit: A, i jak mnie znajdziecie rano, to się polecam jako towarzystwo do porannej kawy. Ja zawsze biorę czajnik, kolega zawsze bierze kawę i cukier. Jesteśmy bardzo mili, pozdrawiam i polecam :>


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 13-03-2016

No dobra, to tak: ja wraz z Cynką, Nitem i Lauem zajeżdżam do Poznania w piątek na 19.30 i wracam w niedzielę o 14.30, z tym że nocowanie zostało mi załatwione przez Laua. Ja źle znoszę spanie na konwentach, dwa razy spałam na Falkonie (sala gimnastyczna, a za drugim razem korytarz) i raz na mały konwencie w Zamościu (sala lekcyjna) i o ile na małym było całkiem okej, to na Falkonie... No nie, ja przesypiała 1/3 tego czasu, który przeleżałam. No nie ma ochoty na spanie na konwencie, źle to znoszę, wybaczcie.

Co jeszcze powiem: myślę o konkursie disneyowskim w sobotę a poza tym nie mam żadnych planów na jakieś szczególne punkty programu. I tak w moim przypadku to się kończy tak, że pójdę na jeden albo i nie, a cały czas spędzam na planszówkach, targach i szukaniu siebie nawzajem ze znajomymi, więęęc generalnie jestem dostępna.

A i ja mam numer do prawie każdej osoby z forum i okolic, która wybiera się na Pyrkon, więc jakby ktoś kogoś szukał coś to do mnie. xD

Aha, no i skoro tylu nas tam będzie, to wezmę forumowe karty i notesik. :)


RE: Pyrkon - Otieno - 13-03-2016

Sheloth to ja mleko wynajdę, w tych takich malutkich... pojemniczkach? XD Zbrakło mi słowa ;p Na kawkę poranną się piszę! A spać jeśli nie u kuzyna to mogę zawsze w aucie :D Jedna osoba jeszcze się chyba zmieści po rozłożeniu foteli xD
A i Felka, wyślij mi sygnał, a najlepiej esa bo mi wszystkie kontakty pousuwało xD


RE: Pyrkon - Sheloth - 04-04-2016

Nie sądzę żebyśmy znaleźli się wszyscy od razu w piątek rano, ale ja, Durga i dziewięcioosobowe stado naszych znajomych wysiadamy w Poznaniu o jakiejś 11:30. Wejście na konwent jest od 10, atrakcje ruszają o 12, więc pewnie już i tak spora część sleepa będzie zajęta ;_;

Jakby wszystkie telefony nam padły, to narysuję sobie Szelota na czole i będę biegać po całym konwencie, może was znajdę XD


RE: Pyrkon - Alaina - 04-04-2016

Sheloth, z tego co mi wiadomo w programie jest ogólne spotkanie i z osobami z Devianta, gdzie spokojnie można się ze wszystkimi odnaleźć XD
jest to sobota , godzina 14:30, gdzie : Warsztatowa 1
Także jeśli ogólnie nie uda się złapać, można i tam XD
Ja w ten dzien będę latać z Mal na koszulce XD z ogryzkiem na plecach xD


RE: Pyrkon - Kiu - 04-04-2016

A w który to będzie dzień?


RE: Pyrkon - Vasanti Vei - 04-04-2016

A może się jakoś sami umówimy? Na devmeecie będzie sporo ludzi.


RE: Pyrkon - Sheloth - 04-04-2016

Fel, Ty akurat masz chyba najłatwiej jeśli chodzi o szukanie ludzi. Masz numery do ponad połowy forum i nie chcesz spać na konwencie, więc będziesz mieć codziennie działający telefon, a inni będą bić się w sleeproomie o kontakt. Znajdziemy się jakoś :3

Jedyny moment kiedy będę nie do złapania na 100% to sobota rano, bo mam w planie jakieś trzy rzeczy i wszystkie na siebie nachodzą. Poza tym możemy się umawiać, bo resztę planu pewnie będę robić na bieżąco - moje konwentowanie sprowadza się do sprawdzania programu tuż przed konwentem, potem i tak zapominam co jest kiedy i sprawdzam na zasadzie "hmm, ciekawe czy coś się teraz dzieje... o, zaczęło się 10 minut temu, to ja, ten, no, popatrzę na stoiska w tej wielkiej hali i sprawdzę jeszcze raz za godzinę" XD


RE: Pyrkon - Alaina - 04-04-2016

Sobota czyli drugi ^^"
i cóż Vei, to zawsze jest jakaś alternatywa, gdyby się np okazało że kogoś gdzieś wywiało. Nie ważne ile będzie tam osób i tak powstaną grupki, gdzie wszelkie zainteresowanie rozniesie się po poszczególnych osobach, dlatego tutaj liczyłam prędzej jako punkt odniesienia. Nie zmienia to faktu ze i ludzi z DA chętnie zmoleszcze XD
Tyle okazji do powiększenia swojej kolekcji.duhuhu *zaciera rączki* nie można jej zmarnować XD