Król Lew PBF
Szkolenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Cieniowisko (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=105)
+----- Wątek: Szkolenia (/showthread.php?tid=1653)

Strony: 1 2


Szkolenia - Kiu - 08-02-2016

Tak więc Kivuli na marginesie zabiorę się za twoje szkolenie, dzisiaj zrobię temat.
Iris twoje jeśli pozwolisz zacznę jakoś w czwartek?

Na fabule nie często je bede robiła, bo wiadomo, ze każdy różnie z czasem stoi, a nie chce nikogo zablokować.


RE: Szkolenia - Kiu - 08-02-2016

A właśnie Indra kiedy ci pasuje zacząć pierwsze szkolenie?


RE: Szkolenia - Indra - 05-03-2016

sorreh, ze względu na przerwę w graniu w stadzie jeszcze nie mam w nawyku zaglądania w SS :v
A co do szkolenia, to nie rozumiem za bardzo o co chodzi, bo Indra praktycznie dołączyła "przed chwilą", nikogo nie zna itd. więc tak trochę z dupy urządzać jej już jakieś treningi.


RE: Szkolenia - Kiu - 05-03-2016

Może i zdupy ale dołaczyła a szkolenie oprócz szkolenia ma za zadanie nowych członków troche poduczyć w sprawie stada, czyli czym jest kot rządzi i takie bzdety. Nie jest to samo szkolenie fizyczne.

Członkowie muszą coś wiedzieć o stadzie, a i teoria. Praktyka moze byc później nei od razu.


RE: Szkolenia - Indra - 05-03-2016

Czaję. To może po aktualnym wątku zrobi się to na marginesie?


RE: Szkolenia - Belial - 05-03-2016

tak! słuchać się Kiu !


RE: Szkolenia - Kiu - 05-03-2016

oke Indra


RE: Szkolenia - Kiu - 21-03-2016

Tak sobie mysle, że szkolenie Indry mogę zrobić z Iris. Szybciej pójdą wtedy tak samo kolejne szkolenie Kivuilego z Theebem <Jesli dodano do stada go>

Co wy na to?


RE: Szkolenia - Belial - 21-03-2016

Jestem za.
A mogę zrobić szkolenie Kivuliego? XD


RE: Szkolenia - Kiu - 21-03-2016

a co ty chcesz od niego? poczekaj az mu zrobię jeszcze jedno jeśli Theeb jest przyjęty to całkiem dobrze by było jakby razem pouczyli sie.
Chyba, że nie jest przyjęty to luzik


RE: Szkolenia - Belial - 21-03-2016

Theeb nie pisze jak sama widzisz, więc nie wiem co z tym będzie. Poczekamy jeszcze trochę a jeśli się nie zjawi to robimy samego Kivuliego. Przyda się gdyby trochę się zestarzał :P


RE: Szkolenia - Kiu - 21-03-2016

Nie widzę, bo nie psiałam, a w tamtym temacie an marginesie to an ciebie czekaliśmy xp


RE: Szkolenia - Iris - 23-03-2016

Wybaczcie że nic nie odpisałam, ale nie miałam dostępu do SS.

Ja też jestem za, żeby zrobić szkolenie Iris razem z Indrą. Będziemy ustalać mniej więcej już termin czy jeszcze zaczekamy?


RE: Szkolenia - Kiu - 23-03-2016

Można ustalać, an fabule przez moja nieobecność nie wiem co sie dzieje.


RE: Szkolenia - Iris - 23-03-2016

Mi by pasowało już nawet jutro, tylko nie wiem co z Indrą. Jeśli też jest za wspólnym szkoleniem to myślę że warto by było też z nią ustalić termin.