Król Lew PBF
Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! (/showthread.php?tid=1680)

Strony: 1 2


Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Vasanti Vei - 21-02-2016

Za sprawą Nita, któremu składam przeogromne podziękowania, na dole strony pojawiło się taki oto tajemniczy przycisk:

[Obrazek: 7OUxF2B.png]

Służy to on przeskakiwania pomiędzy dwoma kontami za sprawą jednego kliknięcia, bez konieczności wylogowywania się i logowania z powrotem.

Instrukcja obsługi:
1. Klikacie w to.
Wylogowało was.
2. Logujecie się na inne konto.
3. Klikacie w to.
Powinniście zostać zalogowani na pierwsze konto.
4. Możecie tak przeskakiwać ile chcecie.

Możecie pisać, czy wam to działa na różnych przeglądarkach. U mnie na Operze jest spoko. :D
Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi!


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Sheloth - 22-02-2016

Na chromie działa bez problemu :3


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Omara - 22-02-2016

Na operze też.


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Chawa - 22-02-2016

Też mam operę i to działa GENIALNIE. To jest SUPER NIESAMOWITE CUDOWNE <3


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Omara - 22-02-2016

No powiem wam, że to jest fajne. Nie muszę się męczyć z przelogowywaniem się i wpisywaniem hasła. Podoba mi się.


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Vasanti Vei - 22-02-2016

Nit, Nit!
Połączyłam sobie Felkę z Vei i Ines z Serret. Teraz jestem na koncie Vei, kliknęłam Zmień profil i przerzuciło mnie na Serret. Jak to działa? xd


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Nit - 22-02-2016

Oj, już tłumaczę jak to działa - to nie wiąże jednego konta z drugim.

Skrypt "żongluje" dwoma sesjami - gdy klikasz przycisk skrypt kopiuje twoją aktualnie aktywną sesję (informacje o zalogowaniu) do "schowka". Jeśli w tym "schowku" była już jakaś sesja - to ją aktywuje.

Można to potraktować jako przełączanie się między dwoma komputerami. ^^"


Myślę, że Lau byłby w stanie napisać skrypt, który pozwoliłby na przełączanie się między większą ilością kont.


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Machafuko - 22-02-2016

Sprytne.
Co do łączenia wielu kont. Jak się przeniesiemy to możemy razem z Lau i Nitem pokminić tak, aby zrobić system subkont. Byłoby główne konto, w obrębie jego robiłoby się subkonta, w panelu użytkownika (ta gdzie macie grupy, użytkowników, szukaj etc.) by się dodało listę wybieralną i przełączenie z jednego konta na drugie polegałoby właśnie, na wyborze odpowiedniego nicku na liście.
Co wy na to panowie? :P


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Myr - 22-02-2016

Ja mam pytanie jeśli zmieni mi się ip, czyli tym samym wyloguje mnie, to po zalogowaniu będę te czynności musiał zrobić ponownie?


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Nit - 22-02-2016

Niestety - tak zbudowany jest silnik forum, że cię wyloguje po zmianie adresu IP. :/


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Zephyr - 23-02-2016

Całkiem spoko sprawa. Ale po zmianie konta, obie moje postacie wyświetlają się w zarejestrowanych :P Nie wiem, czy to tylko u mnie tak, czy u wszystkich. W każdym razie chyba za bardzo to nie przeszkadza.


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Furaha - 23-02-2016

a to ujnia :/ To nie pokorzystam sobie
Może skupcie się an zmianie serwa i potem wrzucajcie fajne rzeczy xD


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Frigg - 23-02-2016

U mnie na safari działa, a jak działa na tej przeglądarce to powinno zadziałać już wszędzie xD


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Vasanti Vei - 23-02-2016

Uwaga, uwaga, system został udoskonalony przez Lauvę Taia! Dziękujemy! <3
Teraz możemy sprawnie połączyć więcej kont - ja połączyłam wszystkie pięć! ;3


RE: Opcja "Zmień profil" - TESTUJEMY! - Lauva Tai - 24-02-2016

Rzecz jasna czekam na wszelkie uwagi, zwłaszcza te o niedziałaniu. Jako, że stosuję tą samą metodę, co Nit, to również (przez ograniczenia/zabezpieczenia forum) zmiana adresu IP spowoduje wylogowanie ze wszystkich kont. Ponowne zalogowanie się powinno uaktualnić zapisy w skrypcie i konta będzie można używać ponownie.