Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Cherry - 27-07-2014

Tylko że problem w tym, że nie mogę pod żadnym. Wpisałam hiena213, i nadal zajęte.


RE: Skargi i zażalenia - hiena123 - 27-07-2014

Mi się udało. Weź to moje. hasło "dupeczka" xd


RE: Skargi i zażalenia - Eris - 27-07-2014

Super, akurat, gdy udało mi się pod jakimś nickiem zrobić konto. I co teraz? :/


RE: Skargi i zażalenia - Vantre - 27-07-2014

Usunę to swoje i zmienię Ci nick na Twoim. Jaki ten nick ma być?


RE: Skargi i zażalenia - Eris - 27-07-2014

Ok.
Eris


RE: Skargi i zażalenia - Miyuki - 24-08-2014

Obrazek drzewa nie działa. Generalnie, Imageshack wywala większość (jak nie wszystkie obrazki), więc może sporo zostać utraconych.

Tak swoją drogą, mocno podstarzałe to drzewko, ale, o ile dobrze kojarzę, teraz raczej mało jest postaci ze sobą powiązanych w większe grono, raczej dużo mniejszych rodzin kompletnie niepowiązanych ze sobą i niezbyt licznych. Wniosek, drzewko za bardzo nie ma sensu.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 25-08-2014

Nie mamy bardziej aktualnego i dopóki nikt się nie pokwapi do zrobienia go, to będzie widnieć stare. Przynajmniej wyjaśnia powiązania pomiędzy częścią postaci a postaciami kanonicznymi.

[ Dodano: 2014-08-24, 23:22 ]
Ale mi działa obrazek drzewa. Może to było chwilowe?
Komuś jeszcze nie działa?
http://img155.imageshack.us/img155/4282/damiuipsd.jpg


RE: Skargi i zażalenia - Malimau - 25-08-2014

Już działa. Choć generalnie proponuję założyć konto forumowe na jakimś hostingu i wrzucać tam obrazki, także te z Imageshacka. Nie wiem, co oni planują, ale może kiedy zawidzi im się usuwanie tego wszystkiego.

A co do drzewka. Można by je w wolne chwili uaktualnić. To znaczy, zostawić postacie kanoniczne i te z forum, których dzieci były lub są ważne ważne, a pamięta się je (np. Moran, Felija itd.). Teraz nikomu zda się wiedza o tym, jak nazywali się rodzice Nuko czy ile dzieci miała Summer (tak, te które nie dały nikogo ważnego, wywalić). To zajęcie powolne, ale można pomału to skubać.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 25-08-2014

Spora część obrazków z forum jest shostingowana na moim stashu na dA, stamtąd raczej nie zginą. :) Mogę tam przenieść resztę w razie czego, mam je wszystkie zapisane na kompie.

We wrześniu spróbuję z Hewą ułożyć nowe drzewko (ona się zajmie grafiką), ale stare też pozostawimy do wglądu.


RE: Skargi i zażalenia - FireLion - 11-09-2014

//Nie znalazłem bardziej odpowiedniego tematu.//

Zacznę od tego, że to tak naprawdę nie jest ani skarga, ani zażalenie, tylko wyrażenie opinii.
Otóż, wg mnie szkoda, że nie ma możliwości składania zgłoszeń do watahy.


RE: Skargi i zażalenia - Skanda - 11-09-2014

Ja zaś na to odpowiem, że to między innymi było jej założeniem-że będzie to grupa przyjaciół, których los połączył poza fabułą. Chcieliśmy uniknąć sytuacji, w której pojawiłoby się nagle kilka postaci hien i wszyscy musieliby się poznawać na nowo, pytać o imię itd. Ich relacje i jakieś zaczątki wspólnej historii miały być już opracowane, a my mieliśmy zająć się konkretami, czyli ich wspólnymi wątkami i rozwojem wzajemnych stosunków.

Dlatego póki nie uda nam się rozkręcić z tą koncepcją i jakoś ustabilizować-nie przewidujemy zaklasyfikowania watahy do "stad" i otworzenia do niej zapisów. Podobnie z samym przyjmowaniem innych hien (Kuru była tutaj wyjątkiem).


RE: Skargi i zażalenia - Cherry - 13-09-2014

Chcę ustawić sobie nowy avatar, robię wszystko jak idzie, wrzucam na tinypic'a po czym wpisuję jak zawsze bezpośredni link do avatara itp. Niestety, ilekroć nie wrzucać i próbować od nowa, pisze mi, że podany adres/link jest nieprawidłowy.

http://pl.tinypic.com/view.php?pic=2euhmb9&s=8#.VBQwIRa9WaY - link


RE: Skargi i zażalenia - Derion - 13-09-2014

eh, to się niestety zdarza... podaj tu w temacie linka to spróbuję Ci go wstawić przez panel.

[ Dodano: 2014-09-13, 14:12 ]
Pod tym linkiem nie masz żadnego obrazka. Kliknij na załadowany av i skopiuj ten adres, ewentualnie prześlij mi na gg sam obrazek, a ja go gdzieś załaduję i Ci wstawię.


RE: Skargi i zażalenia - Derion - 13-09-2014

wstawiony


RE: Skargi i zażalenia - Cherry - 13-09-2014

Dzięki c: