Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Soth - 05-03-2015

Chcę się zapytać (i jest to trochę jak dla mnie zażalenie, hue )na jakiej zasadzie moje konto zostało zawieszone i dlaczego mnie przed tym faktem nie poinformowano (macie gg na profilu, a takie jedno zdanie to góra parę sekund). Uważam, ze to jest administracjo co najmniej nie w porządku z waszej strony i wnoszę prośbę o odzyskanie koloru.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 05-03-2015

Zawieszam konta, z których nie był napisany żaden post przez ponad pół roku. Tego jest multum, więc ciężko, żebym do każdego o tym pisała. Jak taka osoba znów wejdzie na forum i napisze, żeby ją odwiesić, to od razu odwieszam.


RE: Skargi i zażalenia - Soth - 05-03-2015

To chociaż punkt w regulaminie? No sorry, ale to jest nie w porządku wobec człowieka. Każdy powinien o tym wiedzieć.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 05-03-2015

To jest opisane w temacie o zawieszaniu kont: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=21
To raczej nie jest na tyle istotna kwestia, by informować o tym bezpośrednio w regulaminie. To takie ułatwienie dla grających, którzy czytają stare posty/szukają kogoś na liście userów (mnie się zdarza) - wyraźniej widzą, czy dana osoba jeszcze gra, czy już raczej nie. Poza tym jest to alternatywa dla usuwania starych kont, co się kiedyś praktykowało. A jak ktoś wraca, to się go odwiesza i tyle. Ostatnio Mirra wróciła, napisała na sb, żeby ją odwiesić, bo będzie grać i ją odwiesiłam, koniec sprawy. ;d


RE: Skargi i zażalenia - Mirra - 06-03-2015

Tu nie ma o co się złościć :) Tym bardziej, że jest o tym mowa na forum. Trzeba aktualizować wiedzę i zawsze najpierw się dowiedzieć, a nie od razu szukać winnego.


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 08-04-2015

Mroczny Ogród
To pozostałość po evencie z 2012 roku i, o ile dobrze kojarzę, nikt w nim od tamtego czasu nie pisał xd A mimo wszystko jest "wywalony" na wierzch, co jest troszkę bezsensu, zważywszy na to, że zwykły, szary user nie może w nim pisać. Może by go tak wywalić do archiwum? ._.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 08-04-2015

Fakt, już to przenoszę. Jakoś na to nie wpadłam, ale fakt, to subforum jest zbędne. xd'


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 09-04-2015

Jakoś tak często wyłapuję tego typu pozostałości :D


RE: Skargi i zażalenia - Kahawian - 09-04-2015

Na marginesie też sporo jest do przeczyszczenia...


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 09-04-2015

Na dniach zrobię nabór na moderatorów do wszystkich działów, może ktoś miałby ochotę na sprzątanie, bo ja po prostu czasowo nie wyrabiam.


RE: Skargi i zażalenia - Inn - 09-04-2015

Jak ja chciałam posprzątać tam trochę to o co nie pytałam to mówiłaś, żeby zostało xD Ale to dawno było, a później już nie pytałam XD


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 12-04-2015

Jak się wchodzi do zmian i regulacji, to ważnymi tematami jest Secret Santa (wiosna bardzo) i krótkie wyjaśnienie dotyczące przeniesienia forum ;-; To chyba już nie potrzebne?
/uwielbiam wałęsać się po forum i znajdować takie starocie <3 fajnie się je czyta/
Przy okazji napiszę już tu - Jakoś mi skargi i zażalenia średnio pasują do ABC. Pytania jeszcze mają tu sens, ale to już nie bardzo xd


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 12-04-2015

Fakt, SS to już wywalę. Krótkie wyjaśnienie też w sumie mogę, po prawie trzech latach już chyba każdy, kto miał przejść ze starego forum, to dawno przeszedł. xd

Huh, Skargi i zażalenia były w ABC odkąd pamiętam. One chyba na początku były razem z Pytaniami, a później to się rozdzieliło na dwa tematy. Można przenieść, tylko gdzie byś je wrzuciła, do Propozycji? Albo tak luzem do Zmian i regulacji?


RE: Skargi i zażalenia - Inn - 12-04-2015

Może skargi i zażalenia dać do Zmian i regulacji -> Sprawy administracyjne? Ew. tak jak piszesz, luzem. Bo do propozycji jakoś tak dziwnie, tutaj głównie się drobne jakieś sprawy zamieszcza :/ Chociaż, w sumie to już nie wiem XD


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 12-04-2015

Ja to chyba bym wrzuciła luzem ._. Zwróciłam na to uwagę tylko dlatego, że znowu się szlajałam po forum i znalazłam pozostałości po różnych rzeczach. I nie mogłam znaleźć tego tematu >.< Luzem to ma chyba najwięcej sensu, łatwo to odnaleźć. ABC mi się kojarzy z informacjami przydatnymi jak się dopiero zaczyna na forum, ew. zakłada się nową postać i czegoś się potrzebuje.