Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 19-09-2015

Neska, moje postacie to same samice, wybieraj. :P

A tak na serio, to Upendi wcześniej nazywało się Miłosne Gniazdko i na starej edycji forum było tam dosyć aktywnie: http://krollew.forumoteka.pl/forum,42,font-colorgreenmilosne-gniazdkofont.html (tych prywatnych tematów było więcej, ale z czasem je powyrzucałam)
Fuko, ja raz rzucałam pomysłem założenia tam jakiegoś tematu, ale jakoś nikt się nie kwapił. Chyba po prosu sama przekopiuję któreś z tych starych.


RE: Skargi i zażalenia - Israel - 19-09-2015

Samiya napisał(a):Które miejsce jest lepsze na wyrzucenie z dupy lwiątka, niż Upendi?

Widzę, że się lekcje biologii opuszczało ;).


RE: Skargi i zażalenia - Venety - 20-09-2015

Israel napisał(a):
Samiya napisał(a):Które miejsce jest lepsze na wyrzucenie z dupy lwiątka, niż Upendi?

Widzę, że się lekcje biologii opuszczało ;).


You got me there.

Mogę Wam zrobić parę opisowych tematów, niet probliema. I nie będzie o czym dywagować przez parę dni.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 20-09-2015

Ven, to możesz zrobić jak masz czas, czemu nie? :) Możesz się wzorować na tych ze starego forum: http://krollew.forumoteka.pl/forum,42,font-colorgreenmilosne-gniazdkofont.html albo wymyślić coś zupełnie innego.


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 28-10-2015

Cytat:• Znachor – tytuł wyłącznie dla Samotników. Pełni te same funkcje, co Medyk. Premia +4pkt


|D to co +4 pkt do jedwabistości tak? >:D .. czemu nikt mi o tym nie powiedział i dowiaduje się z SB :I skkkanda!

Abajifo miała 39 pktów do rozdzielenia i jeszcze miałam 14 P.Statystyk za PDki zapisuje tutaj żeby nie było :v


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 28-10-2015

Zapewne to było wprowadzone, kiedy akurat mialas przerwę od forum.


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 28-10-2015

Zapewne tak, nie pamiętam jednak xD to dodaje je sobie do ataku. Wszystkie 4 :3


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 08-11-2015

Mnie się wydaje, czy łączenie postów się zwaliło? W sensie jak napiszesz post pod swoim postem to masz dwa posty.


RE: Skargi i zażalenia - Vult - 08-11-2015

Jest prosta droga by to sprawdzić.


RE: Skargi i zażalenia - Vult - 08-11-2015

hm. nie działczy.


RE: Skargi i zażalenia - Kiu - 08-11-2015

To trza włączyć po prostu xp
Ktos wyłączył to pewnie nie chcący ub coś.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 08-11-2015

Wyłączyłam, bo mi przeszkadzało to łączenie np. gdy wrzucam coś do Komunikatów albo wrzucam Listę aktywnych. Jeśli bardzo chcecie, to mogę to przywrócić, ale jak dla mnie to więcej z tego szkody niż pożytku. Niestety nie da się ustawić, żeby łączyło posty np. do 6h różnicy, a potem już nie.


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 08-11-2015

Chyba nie jest to potrzebne do życia, ale najzwyczajniej w świecie się do tego przyzwyczaiłam i gdy zapominałam czegoś dopisać szybko wysyłałam kolejnego posta, teraz trza będzie edytować .-.


RE: Skargi i zażalenia - Venety - 08-11-2015

Mi tam osobiście przeszkadza, gdy napisałam post 3 miesiące temu np. w dyskusjach stadnych i teraz znów muszę napisać post, którego nikt nie zobaczy, muszę wtedy kopiować ten stary post, usunąć go i wrzucić wraz z nowym.

P.S. Zawsze robię EDIT, przyzwyczajenie.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 08-11-2015

Jeśli uda nam się kiedyś przenieść na lepszy i stabilniejszy serwer, to włączę opcję łączenia do np. tych 6h. Póki co jesteśmy na aafie i takiej opcji nie ma, więc jestem zdania, że najlepiej pozostać bez łączenia. Do edycji się można przyzwyczaić, a łączenie czasem naprawdę przeszkadza, co właśnie zauważyła Venety.