Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 29-11-2015

Uważam, że serwal ma za mało punktów statystyk. Ma ich 135, a karakal, który jest jego rozmiarów 150. Serio nie mam pojęcia czemu. Co prawda karakale są niby nieco dłuższe, ale serwale są wyższe. No, są jeszcze trochę lżejsze. W stosunku do karakali powinny mieć 140-145 punktów.
Choć i tak uważam, że hieny, karakale i serwale mają trochę za mało tych punktów w stosunku do lwów, które mają ich w praktyce 216.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 29-11-2015

Um, słuszna uwaga, nie mam pojęcia, dlaczego serwale mają tak mało. Ogólnie te statystyki wymagają pewnego "remontu"... Pomyślę nad tym.


RE: Skargi i zażalenia - Cavum - 29-11-2015

FanFact : Węże wszelakie są wpakowane do jednego wora. Przyjmijmy że ktoś wziąłby dusiciela. To co? Ma takie same statystyki jak zaskroniec? :P


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 29-11-2015

Zaskrońce chyba nie żyją w Afryce :D
ps. staty u węży i tak nie mają większego sensu, zręcznością powinny przewyższać lwy i takie tam, a jak już dziabną, to mogiła xd Przynajmniej te jadowite


RE: Skargi i zażalenia - Sadism - 29-11-2015

No właśnie też uważam ze statystyki u węzy nie mają sensu xD Są mega zręczne,a le nie biegają przecież, więc w podróżowaniu są wolniejsze. I u nich nie ma sensu siła, bo w końcu nie uderzają, tylko kąsają. Plus wzrok termoczuły więc.... no cóż.


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 29-11-2015

no bo żeby to ogarnięcie zrobić, trzeba by było ustalić jakieś podstawowe statystyki dla poszczególnych gatunków. Wezmę na przykład Sadisma. Żeby dobrze odwzorować jego umiejętności, powinien mieć jakieś 90 zręczności, bo przewyższa lwy. Już nie wspominając o tym, że karakale, serwale i ogólnie mniejsze koty też są raczej zręczniejsze od lwów. Ale siły powinien mieć jakieś 15. Znów nie wiadomo co zrobić ze spostrzegawczością, bo przecież on ma wzrok termoczuły, także tego. I wtedy w statach wychodzi, że węże są op, ale przecież gdyby lew ugryzł węża/uderzył łapą, zabiłby :d
[lol, napisałam połowę tego co chciałam i wysłałam xD]
No. I zrobiłoby się takie dolne granice i dało dodatkowe punkty do rozdzielenia, ale to sprawia, że mechanizm jest strasznie sztuczny. Pamięta ktoś Kamyka? Miał prawie wszystko wpakowane w siłę, gdyby się to sztucznie ustaliło, nie mógłby tak zrobić.


RE: Skargi i zażalenia - Chakide - 29-11-2015

lwy też nie moga wszystko dać w siłę xp, po prostu dolną granicę podstawową dać i tyle, resztę do wyboru.


RE: Skargi i zażalenia - Inn - 01-12-2015

Ja dodam od siebie, że według mnie statystyki ogólnie nie mają sensu u innych zwierząt xd Ale aby to jakiś sens miało, trzeba by praktycznie odgórnie wszystkie ustalać i niewiele dać do rozdzielenia graczom. Ale moim zdaniem trzeba i tak coś z tym zrobić, bo i tak to sensu nie ma, poruszę to w administracji. Ogólnie zgadzam się z Sami. Też mi właśnie chodziło po głowie coś takiego, co ona napisała, ale nie wiem, na ile użytkownicy by się cieszyli z faktu, że w tym początkowym rozdzielaniu statystyk u innych zwierząt byłoby niewiele rozdzielania XD
Nie wiem czy coś ogarniecie z tego, co napisałam, nieco boli mnie głowa :|


RE: Skargi i zażalenia - Damaja - 12-03-2016

wrzuć mi ktoś avusia, z góry dzięks http://orig06.deviantart.net/4643/f/2016/072/0/d/damaj_av_by_madkakerlaken-d9uy365.png


RE: Skargi i zażalenia - Sadie - 12-03-2016

Ja również poproszę o wrzucenie avka na Sadie.

http://s019.radikal.ru/i609/1603/aa/e442f5013d40.png



RE: Skargi i zażalenia - Askari - 18-04-2016

Kiedy chcę edytować post, wyskakuje mi taki błąd:

Cytat:Błąd Ogólny

Could not delete old post history entries



RE: Skargi i zażalenia - Myr - 18-04-2016

Jeśli go zedytowałeś to zapisze edycje, ten błąd wkurza ale edycja i tak następuje.


RE: Skargi i zażalenia - Askari - 18-04-2016

Myr napisał(a):Jeśli go zedytowałeś to zapisze edycje, ten błąd wkurza ale edycja i tak następuje.

Wiem, edytowało się, ale błąd jest wkurzający xP


RE: Skargi i zażalenia - Myr - 18-04-2016

Wiem ale nic nie proradzą na to, też to zgaszałem juz kiedyś x)


RE: Skargi i zażalenia - Askari - 18-04-2016

Ahem, sorki, jestem nowa a już męczę xD

Cytat:Ten temat powstał, by nie zapychać sb/skrzynek adminów informacjami o ewentualnych plagiatach, nielegalnych/za dużych avatarach/sygnaturach


Martwi mnie trochę podejście do praw autorskich.
Fajnie, że jest wymóg podania autorów obrazków, fajnie, że niektórzy udostępniają niektóre swoje rysunki do wolnego używania, ale zauważyłam, ze niektóre z awatarów w darmowej galerii używają rysunków z prywatnymi postaciami, trade'ami a nawet commissionami. Wątpię, żeby autor wyrażał na to zgodę, nie mówiąc już o tym, że to zwykła kradzież postaci i brak jakiejkolwiek kreatywności ze strony osoby, która taką cudzą postać podpisuje jako własna.
Sprawdziłam sobie autorów podanych w podpisie awatarów:
KaiserTiger - "Edit: I really hate to add that big ugly watermark but I've had a lot of my art stolen by an RP group that suddenly sprung up on Facebook. While I don't own Genesis, I do lay claims to this lion design of him. I DON'T approve of people taking my stuff and claiming they drew it their self. Until this problem gets resolved, I'll leave the watermark on. :C"
Choiicho - "I don't really see it as my job to tell people what they should do. They got brains, they can think for themselves. If they want to go around ripping of someone else's character well then we know what kind of person they are." (użyta prywatna postać)
Dukacia - Zgadza się na uzywanie bez przerabiania, ale "Additionally you should always check in the description of the picture if the character I drew belongs to another artists (I always mention that). In this case you will have to ask the owner of the character(s) depicted for permission to use the picture." (użyte jej własne postacie i jeden trade)
TLK-Ileana - "Don't use my art without permission." (nie daje znaku życia od 2013)
kourukon - Generalnie odszedł i ma już wszystko gdzieś. Obrazki usunięte z oficjalnych galerii.
MysticGaia - "these are my OC's for my husband and i on TLK so please do not use with out permission"
OmegaLioness - tutaj jest spoko. Jest zgoda.
Sachishiro - Użyty art trade, postać od FlashW.
FlashW - Użyty commission

Co do reszty autorów - nie doszukałam się żadnych publicznych oświadczeń co do możliwości używania artów, ale jak nie jest napisane, ze nie wolno, to nie znaczy, że wolno -_-