Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 05-10-2016

Spotkanie Shiyi z Taal miało miejsce niedługo przed wyprawą, powiedziałabym, że nawet tuż przed. Nie mogło być w trakcie, bo Shiya była na wyprawie, a po też mi nijak nie współgra z fabułą.


RE: Skargi i zażalenia - Yasumu - 05-10-2016

Więc tym bardziej tułaczka z jeziora duchów trwała góra tylko 2 miesiące


RE: Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 05-10-2016

To znaczy nie żeby coś, ale i tak każdemu trochę inaczej leci czas i jakbyś chciała dopasować wszystkich do wszystkich, to by Ci wyszły totalne głupoty. :P Serio, nie rozumiem, czemu aż tak dokładnie chcesz to roztrząsać. Idealnie i tak się nie da.


RE: Skargi i zażalenia - Ema - 05-10-2016

Ludzie popierdzielają czasem z Cinis do MB w "dwa dni" wiec "dwa miesiące" to i tak dużo czasu na zwiedzanie.


RE: Skargi i zażalenia - Hatari - 05-10-2016

Tu nie chodzi o to czy to dużo czy nie, tylko o wlepienie teraz tego sensownie. KB w stosunku do Cinis jest z dobre 3 miechy w tył z fabułą :v Maj-Czerwiec to początek tego stada przecież i jeszcze pora deszczowa.


RE: Skargi i zażalenia - Kama - 10-10-2016

Nie wiem czemu, ale od dzisiejszego popołudnia nie widać u mnie pogrubień tylko same kody. Coś nie tak jest na forum czy u mnie?


RE: Skargi i zażalenia - Vari - 10-10-2016

bbcode jest wyłączony, bo Nit testuje coś tam c;


RE: Skargi i zażalenia - Kama - 10-10-2016

Ufff. A już się przestraszyłam że jakiegoś wirusa mam.


RE: Skargi i zażalenia - Gyda - 19-10-2016

Nie dostałam opali za wrzucenie obrazka do grupy na DA, w wolnej chwili proszę mi dodać trochę kamulców, dziękuję.


RE: Skargi i zażalenia - Askari - 01-11-2016

Mam problem z zalogowaniem się na jedno z kont. Kto się zajmuje sprawami technicznymi?


RE: Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 01-11-2016

Każda jedna osoba z panelem. Napisz, o jakie konto chodzi, to ktoś z administracji zmieni Ci hasło i Ci je wyśle. To nie pierwsza taka sytuacja, ale niestety nie mamy pojęcia, co jest tego przyczyną.


RE: Skargi i zażalenia - Askari - 01-11-2016

Bomvu.
Hasło pamiętam i się zalogowałam, ale nie mam dostępu do forum.
Konto założyłam jakiś czas temu, ale zapomniałam o nim i teraz chciałam "uruchomić" postać. U góry wyskakuje mi taki błąd:
http://imgur.com/a/VxPss
A na dole wiadomość, że konto może być zablokowane, moderowane albo nieaktywowane, ale ponownego maila z aktywacją wysłać nie mogę. Nie mam tez żadnych wiadomości o dezaktywacji konta.


RE: Skargi i zażalenia - Askari - 04-11-2016

(01-11-2016, 11:54)Askari napisał(a): Bomvu.
Hasło pamiętam i się zalogowałam, ale nie mam dostępu do forum.
Konto założyłam jakiś czas temu, ale zapomniałam o nim i teraz chciałam "uruchomić" postać. U góry wyskakuje mi taki błąd:
http://imgur.com/a/VxPss
A na dole wiadomość, że konto może być zablokowane, moderowane albo nieaktywowane, ale ponownego maila z aktywacją wysłać nie mogę. Nie mam tez żadnych wiadomości o dezaktywacji konta.

Wiadomo o co chodzi? Dalej mam wszystko zablokowane.


RE: Skargi i zażalenia - Zephyr - 04-11-2016

Załatwione, jeszcze raz przepraszam za tak późną reakcję.


RE: Skargi i zażalenia - Bomvu - 04-11-2016

Jak widać już działa. Dzięki :)