Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 26-02-2017

Ale proszę bez wycieczek osobistych, bo następnym razem poleci ost. Ciebie tu nikt nie obraża, próbujemy tylko wybrnąć z tego problemu.

To w Twoim interesie było napisanie do Fuko. Takie są zasady, najpierw szuka się kontaktu z userem, a dopiero potem ewentualnie oddaje się postać. Wystarczyło napisać do niego pw na którekolwiek konto albo nawet odezwać się do mnie czy jakiegokolwiek innego członka administracji i sprawa byłaby załatwiona w pięć minut.
To, że Belial był synem Windu, też było ustalone dużo za późno. Podobnie np. z tym, że Mino Eive została dzieckiem Deriona, bo mieli pomysł na wątek kazirodczy. Kwestia Shaki nie jest żadnym wyjątkiem, takie rzeczy są dopuszczalne, o ile ma to sens fabularnie - w tym przypadku administracja po rozmowie z Ate uznała, że miało.

A pomysł był zaaprobowany przez Ate, więc nie do nas pretensje.

Administracja już wyraziła swoje zdanie, ja od siebie też nie mam nic do dodania, ale jeśli czujesz dalszą potrzebę dyskusji, to przynajmniej nie rozdwajajmy się na dwa tematy, jest rozmowa w temacie Oddam postać, to niech już tam się toczy.


RE: Skargi i zażalenia - Saoirse - 13-04-2017

To nie jest skarga ani zażalenie, ale nie chce mi się pisać nowego tematu dla takiego głupstwa, a w sb może zaginąć xD

Przydałoby się dopisać gdzieś w Regulaminie/Wstępie że "Google, Internety, Deviantart, Pinterest itp." to NIE jest poprawny autor obrazka :P


RE: Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 13-04-2017

Dobra uwaga, odnoszę wrażenie, że rzeczywiście dość dużo nowych ma z tym problem. ^^' Potem pogadam o tym z resztą.


RE: Skargi i zażalenia - Huntrees - 04-05-2017

Ja tak tylko nieśmiało zgłaszam że prawie w ogóle nie realizuje się polowań. Zgłaszałam się dość dawno i nic. Tak samo ze wspomnieniami Huntrres ale tu akurat athastan wiem ze nie za bardzo miał czas wiec na to nie narzekam.


RE: Skargi i zażalenia - Vasanti Vei - 04-05-2017

Weźmy pod uwagę, że ostatnio były a to święta, a to pyrkon, a to majówka, więc trochę ludzie mieli inne rzeczy do roboty. Ale fakt, te polowania stanęły i nie jest to w porządku, zagadamy z naszymi MG.


RE: Skargi i zażalenia - Huntrees - 04-05-2017

Ok rozumiem chciałam tylko zwrócić na to uwagę ;)


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 04-05-2017

Kopcie MG, powodzenia życzę
Ja swoje rzeczy ogarniam :> a nowych polowań na razie nie brałam, bo bym muliła


RE: Skargi i zażalenia - Kaiser - 12-06-2017

Wedle prośby Ven, z sb przeniosę to tu. 
Od jakiegoś czasu nic tylko jakieś problemy, a głównie z tego co widzę z jedną osobą. Naszą cud miód gwiazdą Kami, która tak głosiła że odchodzi. (by the way skip już był nic cię nie trzyma) 
Regularnie obraża każdego, kto nie idzie po jej myśli, uczepiła się Nataki, robi wszystko by nie przejęła postaci, bo jej to nie pasuje, widać że ma problem do usera. 
Wielokrotnie widziałam jak wyzywa od idiotów większość forum w tym adminów, irytuje i wszczyna kłótnie. 
Ile można jeszcze się prosić, by admini zaczęli działać? 
Nie zauważyliście że być adminem to nie tylko sprawdzanie wątków raz na jakiś czas i świecenie rangą, od dłuższego czasu ciągle gównoburze, a wyłączanie sb jest śmieszne i chwilowe. 


I teraz pytanie, tak dla was ma wyglądać forum? Płacz, złość, skołowanie, zniesmaczenie userów? Aż tak wam na tym forum już nie zależy? A może Kami to VIP i wszystko jej wolno?


RE: Skargi i zażalenia - Hatari - 12-06-2017

Zgłaszam zatem problemy z Kaiserem i Nataką, notoryczne niewybredne słownictwo nagabywanie ludzi za plecami, wszczynanie sztormów, obrzucanie błotem adminów, userów i wszystkich dookoła kiedy coś nie idzie po ich myśl- nazywanie was moimi przydupasami.
Pasywna agresja, poprzez utrzymywanie, 'ale ja się nie chce kłócić, skończmy temat'-zamknij mordkę moje na wierzchu.
Opowiadanie bzdur pokroju powyżej- co wiąże się z brakiem bladego pojęcia na temat omawianego zagadnienia i wyrywaniem z kontekstu skrawków rozmowy by poprzeć swoje szalone teorie :v
Wywieranie presji nie tylko na mnie(miedzy innymi na MG), ale reszta powinna wypowiedzieć się sama za siebie.

Ogólne psucie gry innym, ciągłym poruszaniem, dopatrywaniem się spisków i złorzeczenia w najdrobniejszej pierdole, naginaniem zasad do granic dobrego smaku (zlewanie MG), zrzucanie winy na innych, zarzucanie im że niewiele robią- ciągłe pretensje i wprowadzanie ogólnego marazmu. 

I zaczepki w stylu(pomimo utrzymywania stanowiska "ja dałam ci spokój, a ty mnie dręczysz"):
KLIK

:> jak to nie jest prześladowanie i atencjonowanie się (w celu poszukania kontenta do rozmowy na pw) to moze ja nie wiem czegoś?


RE: Skargi i zażalenia - Fahyim - 12-06-2017

Chciałam nacisnąć aby zignorować, a przez przypadek wcisnęłam zaproszenie do znajomych uvu Przed chwilą była o tym mowa na sb, więc to nie byłoby takie trudne aby się domyślić o co chodzi. Na innych kontach chyba zapro nie dostałaś :")
Anulowałam je od razu, nie spinaj się tak.


RE: Skargi i zażalenia - Kaiser - 12-06-2017

No pieknie opisalas siebie i swoje zachowanie. 
Prosze nie okłamywac tutaj że kogoś obrażam czy nazywam przydupasami. 
Weź w końcu odpowiedzialność za swoje czyny kobieto a nie odwracasz kota ogonem.
I sory ja uwazam ze dodanie do znajomych to proba pojednania :)  No ale ty tego slowa nie znasz.


RE: Skargi i zażalenia - Fahyim - 12-06-2017

Meh, pogodzić to się starałam już wcześniej, ale nic z tego.
Tutaj miałam zamiar akurat zignorować profil Hatari jako pierwszy, ale pomyliłam za pierwszym razem przyciski :"D Dopiero po otworzeniu się nowego okna zorientowałam się, że to nie to, anulowałam i po problemie.


RE: Skargi i zażalenia - Mrithi - 12-06-2017

Nie chcę się wtrącać, ale o jedno zapytać muszę: co jest złego w wysłaniu zaproszenia?


RE: Skargi i zażalenia - Samiya - 12-06-2017

https://imgflip.com/s/meme/But-Thats-None-Of-My-Business.jpg
tfw u try to sleep, but lefki

macie pecha, że Cynka się musi zająć czym innym, bo zabraknie wazeliny.

Kami jest jaka jest, jej odzywki bywają triggerujące, całe szczęście nie banujemy tutaj ludzi za styl bycia... Szczęście dla Was, c'nie?
Ale nie, według mnie to nie Kami tutaj wszczyna shitstormy, choć jej uwagi nierzadko są kąśliwe, och jej. Gwiazdą shitstormów jesteś tutaj Ty, Kaiser - ile ostatnio ich było? W ilu brałaś czynny udział? :>
O wiele częściej słyszę narzekanie na Ciebie, i to od wielu osób, moja Ty bułeczko, niż na Kami.

Pasywna agresja to choroba dzisiejszych czasów, wszyscy tutaj są nią zarażeni. Choć niektórzy już rezygnują z tej pasywności i wskakują w czystą agresję, congrats :v

w sumie na te żale to mogę tylko zareagować waląc w ogłoszenia wielkie, jebitnie czerwone "vanitas vanitatum et omni vanitas"

Ja generalnie myślałam, że jak tu są starzy ludzie, to nie będzie zachowywania się jak w piaskownicy, ale widzę, że nie, iks de. W miarę dojrzali ludzie próbują się jakoś dogadywać, a jak nie, to ignorować, ale nie, tutaj widzę potrzeba do wszystkiego magicznej ręki adminów, by rozwiązywać konflikty społeczne xD nieźle

No ale dobra, koniec śmieszków. Mój werdykt jest taki - opanujcie się wszystkie, bo która mi teraz spróbuje naskakiwać na siebie na sb/pw/w tematach/jakikolwiek inny sposób na forum - poleci ost. I tak do skutku, pobawmy się i zobaczmy, kto pierwszy dostanie bana.
Czyli? Wyzywanie się, wywoływanie shitstormów, ogólne sianie fermentu - ost instant.


RE: Skargi i zażalenia - Kiburi - 12-06-2017

Jestem za Kami i zrobieniem czegoś z Kajzerką, bo nwm, Nataka tylko raz rzuciła mi się w oczy jak wtórowała Kajzerce. 

Plz, jesteście obie dwie jakieś dziwne i Kami ma rację (nie we wszystkim, bo jest starom kupom).


EDIT: Gurwea, znów wyłączacie sb, jak ja chciałem przyjść z wami posiedzieć :C
podziękuj koleżankom :v