Król Lew PBF
Skargi i zażalenia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+--- Wątek: Skargi i zażalenia (/showthread.php?tid=17)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Skargi i zażalenia - Skanda - 22-10-2012

A więc przenosząc dyskusję z sb do tego tematu- ja i na pewno wielu użytkowników chciałoby powiedzieć, że sprawa z Suri zaszła już za daleko. Użytkowniczka notorycznie łamała regulamin mimo wielokrotnych ostrzeżeń i uwag, nawet ze strony samych adminów, wszczynała kłótnie, obrażała innych, rzucając wyzwiskami. Ogółem mówiąc, sprawiła mnóstwo problemów od czasu pojawienia się na forum, a co gorsze, jak widać nie wyciągnęła z tego żadnych wniosków. Jak dla mnie postępowanie co do niej powinno być jednoznaczne, już za dużo było drugich szans.


RE: Skargi i zażalenia - Sharma - 22-10-2012

Do tego należy dodać, że usunęła zabanowane konto, by założyć je ponownie. To pogwałcenie decyzji adminów.


RE: Skargi i zażalenia - Athari - 22-10-2012

Podpisuję się pod powyższym wszystkimi łapkami.
Najlepiej, usunąć konto na jeden dzień, wrócić i świecić oczkami - przecież ostry zniknęły, nie?
Ignorowanie pewnych osobników, które notorycznie i ZNACZNIE zaniżają poziom forum swoim jakże inteligentnym zachowaniem nie przynosi wówczas niczego dobrego. Obrażanie userów, samej Administracji, a do tego fochy, cyrki, opuszczanie forum - czasami zastanawiam się, czy to perfidny trolling czy serio realne zachowanie o.o'

Ponadto, skoro doszło już do zablokowania możliwości wysyłania postów - dalsze ostrzeżenia powinny wciąż wpływać na pierwsze konto, czyli Suri, nie Brave'a, co przy sześciu poskutkuje stałym, ostatecznym wyrzuceniem z forum i odstawianie swoich humorków nic nie pomoże.

Bo ja, osobiście (a z tego co widzę NIE TYLKO) osobiście mam jej dosyć. Tyle C:


RE: Skargi i zażalenia - Miyuki - 22-10-2012

Oraz fakt, że obraża użytkowników poza forum, na gg. Może po części to już nie dotyczy forum, ale... Jest kolejnym przewinieniem dla Suri. Dowody? Są.

ShoutBox
Cytat:[Dzisiaj 15:34] Khayaal: nauczyło o tyle, że wyzywa mnie na gg, które pozostaje bez związku z systemem kar na forum, zamiast publicznie


Moja wczorajsza rozmowa z Arto
Cytat:Cynamonowa
17:03:48 Wiesz, że Suri już nie może pisać?

Artooooś
17:03:58 tak, bluzgała mnie na gadu gadu



RE: Skargi i zażalenia - Mogrim - 22-10-2012

Cóż można dodać. Znam Suri jeszcze sprzed pbf-a i rzeczywiście ma ona swoje problemy czy humor, do którego ciężko jest przywyknąć większości. Dlatego rozumiem wasz wybór i sam, podpinam się pod kwestią jej wydalenia.


RE: Skargi i zażalenia - Kerra - 22-10-2012

Może ja też się podepnę...
No cóż, osobiście zostałam przez nią obrażona. Wczoraj. Wole nie przytaczać, przy wszystkim była Khay, wlepiła jej osta. Na Suri. No to przeszła na Brave'a. Zaczęła wyzywać i mnie, i Khay. No ja przeprasza, następny ost, przeszła na Lenę, tym razem już ucichła. Cyrki, strzeliła focha, skasowała konta, dzisiaj przyszła znowu. I od razu wyzwiska. Ile można, ja się pytam?!
A to wszystko z powodu, że weszłam do tematu. Fakt, wcześniej się pytałam, powiedziała że mi nie wolno. No ale weszłam. Moja wina. Duma mi mruknęła, że też wolałaby nie, spoko, "kasacja" posta. I po kiego grzyba zaczęła mnie po kasacji wyzywać? I mieć pretensje o ostrzeżenie i blokadę Suri?


RE: Skargi i zażalenia - Akilian - 22-10-2012

Nie powiem, też się mnie czepiała, że bronię Kerry i powiedziała, już bardziej prywatnie, kilka wspaniałych słówek, których pozwolę sobie nie zacytować, bo to nie ładnie. Proponuję ban na w s z y s t k i e postaci, może na okres 6 miesięcy? Powinno jej przejść. A jak będzie się stawiała i na nowo zakładała nowe konta, to wypisze się jej ID w miejscu publicznym i każdy nowy użytkownik o takim samym (ID) zostanie zbanowany. Trochę z tym roboty, ale przynajmniej trochę spokoju.


RE: Skargi i zażalenia - Kerra - 22-10-2012

Cóż... Tak by było najlepiej. Bo jej obrazy nie są właściwie dotkliwe, a raczej niesmaczne. Niesmaczne, niekulturalne, a w dodatku z bykami ortograficznymi itd. Jak człowiek to widzi, to krzyczy w niebiosa
-Boże! Za jakie grzechy?!
Ewentualnie wali głową w ścianę. Myślę, że wszystkim zatruwa życie. A tak w ogóle, za co dostała pierwszego osta?


RE: Skargi i zażalenia - Padme - 22-10-2012

to bez sensu ID łatwo zmienić


RE: Skargi i zażalenia - Khayaal - 22-10-2012

IP, Storm. IP, nie ID. istnieje coś takiego jak ban na IP - i o to Ci chodzi.

Kerra, pierwsze dwa osty dostała za pisanie w fabule przed złożeniem zapisu i za zakładanie tematów fabularnych bez zgody administracji - również bez koloru. bo wtedy nie przeczytała regulaminu.

[ Dodano: 2012-10-22, 20:18 ]
...i w temacie wybryków Suri, które robi z innych kont, bo jest "sprytna":
https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=422&pid=13226#pid13226
ostatni, podświetlony w ten sposób post z już skasowanego konta.


RE: Skargi i zażalenia - Felija - 22-10-2012

Myślę, że nie ma się tu nad czym zastanawiać - Suri wielokrotnie złamała regulamin więc ewidentnie zasłużyła na bana, którego zaraz jej nadam.


RE: Skargi i zażalenia - Akilian - 22-10-2012

Jest, We are the champions!

Khay, jeden dziad wie, jak to się nazywa xD Ważne, że zrozumiałaś o czm mówię, a to już sukces


RE: Skargi i zażalenia - Kerra - 22-10-2012

Przesadziła. Grubo przesadziła. Ban na IP. Nie poskutkuje? Trzeba będzie zrobić lepsze zabezpieczenia, żeby nie każdy nowy mógł pisać wszędzie.
To już nie jest obrażanie. Ani trollowanie. Teraz każdy powinien zgłaszać, jeśli założy nowe konta. Bo ona nie da nam spokoju.


RE: Skargi i zażalenia - Ajris - 22-10-2012

Ej ej.. No ale nowych w to nie wciągajcie, każdy był kiedyś nowym więc chciałabyś mieć ograniczenia na starcie, czy to nie zniechęca?


RE: Skargi i zażalenia - Kami - 23-10-2012

Wow jaka jazda.. bez sensu. Całkiem..
A Kerra niech nie fizolofuje bo daleko jej do ideau i swoje za uszami ma ;P