Król Lew PBF
Pojedynki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Pojedynki (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=140)
+----- Wątek: Pojedynki (/showthread.php?tid=171)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pojedynki - Diara - 14-06-2015

Okay ^^

[ Dodano: 2015-06-22, 21:30 ]
Okay, po nieco dłuższym czasie, acz już niezaprzeczalnie:
1) Sadism - 4 głosy
2) Vult - 2 głosy

Oczywiście serdecznie gratuluję i dziękuję za udział, Felka przydzieli nagrody ;).


RE: Pojedynki - Sadism - 29-06-2015

Dopiero teraz zauważyłem. Nwm czy nagrode już dostałem, ale mniejsza z tym. Teraz ja organizuję pojedynek tak? No i rzecz jasna dzięki za głosy :)


RE: Pojedynki - Inn - 29-06-2015

My z Fel też nie zauważyłyśmy, bo Diarze złączyło posta, jakbyś Sadism nie napisał to bym nie widziała wcale XD
Opale już przyznałam i tak, teraz ty Sadi organizujesz pojedynek :)


RE: Pojedynki - Vult - 29-06-2015

I ja nie zauważyłam.
Gratki Sadism.
Dziękuję za słowa krytyki, będę wiedziała nad czym popracować lub zwrócić uwagę (:
Ja wiem, że długość nie zachwyca (Chociaż niektórzy i tak marudzili że za długie :P ) i brakuje szczegółowych opisów, wiele kwestii pominęłam. Chciałam jak najwięcej zmieścić w krótkim opowiadaniu. Do tego pomyliłam datę zdawania prac i pisałam na szybkiego by się w terminie wyrobić. Chociaż gdybym zauważyła, że termin został wydłużony poprosiłabym o możliwość poprawki tekstu.


RE: Pojedynki - Sadism - 18-07-2015

Słuchajcie słuchajcie!
Wasz herold wam rzecze, iż kolejnym pojedynkiem wielkim, będzie tekst starodawny. Praca ta grafikę i pisarstwo łącząca, ma stylizowana być na średniowieczne narzecze, i jeno ten śmiałek, co się z tym pomysłem porachuje, nagrodę swą wielką otrzyma. Szcegółów więcej wyjawić nie sposób, gdyż za wczesna na to pora. Chybcikiem do piór mości panowie i nadobne niewiasty, by swój honor i dumę ukazać, a i cholibki smolić do płci przeciwnej, jak to się za starych czasów robić utarło, bo za wieku XXI inne praktyki poczęły iśc w ruch.


Czekam na zgłoszenia :3


RE: Pojedynki - Felija - 27-08-2015

Sadi, jak nie masz zgłoszeń na ten ambitny pojedynek, to może zapowiedz jakiś inny, co? :'D


RE: Pojedynki - Vult - 27-08-2015

Jak znam życie to pewnie brakuje jednej osoby do rozpoczęcia.


RE: Pojedynki - Sadism - 27-08-2015

Żal mi zadek ściska, że tu same tchórze. Zarządzam więc teraz konkurs w tańcu na rurze!


No dobra, wracając do pozorów normalności. Może faktycznie ambicje mnie poniosły. Mam pewien nieco narcystyczny pomysł. Na pewno każdy/a z was kojarzy piękne obrazy na dworach całego świata. Moja propozycja to praca artystyczna w klimacie takich obrazów, a na obrazie miałby być wizerunek kogoś z rządzących aktualnie krainą czterech stad (i jednego bractwa).
Tak więc styl jak na obrazach, a postaci do ukazania to:
Kahawian
Mako
Inés
Ghalib
Sadism
Kalani
Vasanti Vei
Nathaniel
Mirra
( i na siłę, ale jednak: Vult i Israel)

Wybierzcie sobie najlepiej jedną osobę, lub jakąś parę królewską. Tyle ode mnie, nie zgłaszajcie się tylko od razu wysyłajcie mi prace.
;)


RE: Pojedynki - Kalani - 27-08-2015

Do kiedy można wysyłać prace?


RE: Pojedynki - Indra - 27-08-2015

xd Mako i Nathaniel lel


RE: Pojedynki - Sadism - 27-08-2015

Powiedzmy w ciągu 2 tygodni bym chciał dostać te prace.


Mako jeszcze oficjalnie jest królem, a Nathaniel jest napisany jako współwładca....


RE: Pojedynki - Felija - 27-08-2015

Mako przecież pisze na fabule, już tak na niego nie naskakujcie. Niedługo go zmienimy, ale do tego musi iść fabuła do przodu, a więc Ty też musisz mi odpisywać w wątku z Vei, Ragi. xP

I nie wiem, co macie do braciszka mojej Ines. :<


RE: Pojedynki - Indra - 27-08-2015

Miało Cię nie być, a ja nie lubię pisać po jednym poście na dzień.

Naskakuję, bo też chce rysunek, Ragnar jest królem życiowych porażek halo.


RE: Pojedynki - Damaja - 27-08-2015

Jeśli ktoś się zdecyduje na Kalani (btw, czemu ona tu jest? ona tylko Kahawiana mizia), to proponuję jako Matkę Teresę z Kalkuty.


RE: Pojedynki - Septim - 27-08-2015

Dodam Ragnara, ale dodam wtedy tez Simbę, i Mufasę, i od groma innych. Zobaczymy kto będzie zadowolony jak za tydzień prace na konkurs będą wyglądały nastepujaco:
- Simba
- Simba z Nalą
- Nala z Simbą
- Siba z Kovu
-Kovu ( w tle Simba)
- Simba w 4 pory roku
- Mufasa
- Mały Simba ( w tle mufasa)
- Kovu


A to i tak optymistyczne bo tyle prac na pewno nie bedzie xD