Król Lew PBF
Pojedynki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Pojedynki (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=140)
+----- Wątek: Pojedynki (/showthread.php?tid=171)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pojedynki - Samiya - 14-01-2013

Nr. 2


RE: Pojedynki - Miyuki - 14-01-2013

Dwójka niesie ze sobą pewien morał i jest... Nieoczywista. Najbardziej mi się podoba. Ciekawy pomysł, doprawdy. Lecz nie na dwójkę idzie mój głos, a na... Trójkę. Za to, że też jest ładna. Jedynka bardzo trzyma się tematyki forum, lecz... Wydaje mi się troszkę za dziecinna. Ale bardzo duży plus za próby połączenia ciastek z lwami. ;) Zaś trójka... Wzruszyła mnie. Opowiada o losach zwykłego dzieciaczka, zapewne każdy z nas pamięta z dzieciństwa takie króciutkie chwile, gdy mam nie patrzy i tylko papierki błyszczały i okruszki były jako pamiątka słodyczy..

Najbardziej podoba mi się 2, lecz ze względu za chęci i swój wkład (a także kwestię opali etc.) - 3


RE: Pojedynki - Aiden - 27-01-2013

Zdecydowanie dwójeczka <3 Po prostu kocham.


RE: Pojedynki - Felija - 01-02-2013

Dobra, chyba już każdy wie, że wygrała Dumka. :D
15 głosów (bo ja też na nią) = 15 opali, brawo! :)

Z kolei Destiny dostaje 1 (za 1 głos), a Maditau (co prawda dawno jej nie było, ale kto wie?), kiedy pojawi się na forum, też dostanie 1 - za udział.


Teraz kolej na wymyślanie pojedynku przed Dumę, ale jej póki co nie ma, więc, Desti, jeśli chcesz, to możesz przejąć tę fuchę. ;)


RE: Pojedynki - Destiny - 01-02-2013

Ogłaszam więc pojedynek na obróbkę .3. Zgłaszać się do mnie na pw! c:

[ Dodano: 2013-02-02, 08:15 ]
Co: Obróbka

Temat:Koniki c:
Może to być obróbka na avatar na forum o tematyce końskiej, albo dodanie jakichś ciekawych akcji, zmienienie kolorków, dodanie napisów, etc. Cokolwiek sobie wymyślicie. Można powklejać jakieś elementy z innych zdjęć, zrobić to na śmiesznie, jako komiks, whateva :3

Do kiedy: 12.02.2013

Uczestnicy:

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

...

Miyuki vs Ragnar

Powodzenia!


RE: Pojedynki - Felija - 17-02-2013

Praca 1
Praca 2


RE: Pojedynki - Hofu - 17-02-2013

2 :D


RE: Pojedynki - Moonlight - 17-02-2013

Mi się podobają obydwa szczerze. Ale wybiorę 1 .


RE: Pojedynki - Hewa - 18-02-2013

Dwójka bardzo mi się podoba, przeszkadza mi tylko, że tak mało widać postać, przez co obróbka odciąga od niej uwagę. I według mnie niepotrzebny jest ten obrys wokół postaci. Fajne są te napisy i ten jaśniejszy pasek pod nimi.
Jedynka mi się bardzo podoba, z tym że wolę nieco szersze avatary. Poza tym bardzo mi się podoba to, jak postać się wpasowała w to tło, na początku myślałam, że to było jedno zdjęcie.

Głosuję na jedynkę, bo jest fajna.


RE: Pojedynki - Arham - 18-02-2013

Hewuś rzekła wszystko. 1.


RE: Pojedynki - Skanda - 18-02-2013

Nie lubicie mrocznych koniuf? No weźcie :I

/Hewa: piszesz, że ta jasna otoczka jest niepotrzebna+postać jest mało widoczna, wyobraź sobie w takim razie, jak bardzo postać ginęłaby w tym tle, gdyby nie właśnie ta, oddzielająca ją od niego jasna aura.


RE: Pojedynki - Hewa - 18-02-2013

// Ale ja mówiłam o tej czarnej otoczce w drugiej pracy XD//


RE: Pojedynki - Felija - 18-02-2013

Ragi, ale przecież, póki co, większość głosuje na 1, a to jest zdecydowanie bardziej mroczne niż 2. ^^

Z grubsza zgadzam się z Hewą. Obróbka 2 może i jest przyjemna dla oka, napisy i tło są całkiem ok, ale co z tego, skoro avatar nie spełnia swojej pierwotnej funkcji, tj. przedstawienia wyglądu postaci? Ten koń zajmuje może 1/3 avatara, jaki w tym sens? I ta czarna jednopikselówka wokół niego wszystko psuje.
Dlatego głosuję na 1. Nie pasuje mi to takie światło koło ucha, ale to szczegół, całokształt jest git, obróbka nie odwraca uwagi od postaci. :)


RE: Pojedynki - Akira - 18-02-2013

Ja głosuję na dwójkę wiedząc, że zdjęcie, z którego korzystały panie nie pozwalało na pełne ukazanie postaci.


RE: Pojedynki - Skanda - 18-02-2013

Kurde, a ja żyłam ciągle w przekonaniu, że moja to dwójka, shame on me i mojej ślepocie.