Król Lew PBF
Pojedynki - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+----- Dział: Pojedynki (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=140)
+----- Wątek: Pojedynki (/showthread.php?tid=171)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19


RE: Pojedynki - Damur - 18-06-2014

1. Jakoś nie podoba mi się, choć patrząc, że to zrobiono w Paint'cie mógłbym pokłony czynić przed wykonawczynią/wykonawcą :)
2. Cóż... to jakoś mi się nie podobało. Sam nie wiem dlaczego.
3. Bardzo mi się podoba.
Kiwałem się pomiędzy I a III, i wybrałem...
3!


RE: Pojedynki - Mirra - 18-06-2014

głosuje na prace nr 3


RE: Pojedynki - Mirage - 18-06-2014

Głosuję na pracę nr 1


RE: Pojedynki - Samiya - 19-06-2014

No cóż... Głosuję na pracę nr. 3
Czemu?
Praca nr.1 jest taka... Zwykła, w porównaniu z resztą. Zastanawiałam się jeszcze czy trójka, czy jednak dwójka.
Dwójka bardzo mi się spodobała, ale sądzę, że lepiej by było zamiast robić z tego tygrysa Alicję, narysować po prostu tygrysa w krainie czarów ^^' o ile ktokolwiek zrozumiał co mam na myśli
Zdecydowałam się na trójkę, mimo że coś mi w niej nie pasuje. Nie wiem jeszcze co... Może to nagromadzenie akcji na jednej kartce? Ale sądzę, że to najlepsza praca. Całkiem nieźle narysowana, choć pod tym względem dwójka bardziej mi się podoba. No cóż - ja daję się łapać na wszelkie łzawe historyjki :D


RE: Pojedynki - Derion - 19-06-2014

OMATKO GRZYBY.

Albo sama je przed momentem pożarłam, albo widzę w tym motylu Ines, a w kanguropodobnym kolesiu Deriusza. DWÓJKA. CAŁYM SERCEM. Nie mogę przestać brechtać.


RE: Pojedynki - Samiya - 19-06-2014

Nie wiem co ty ćpiesz, ale też tak chcę D:
Że tak powtórzę za pewną panią z kościoła, a co mi tam. O ile Ines jeszcze dostrzegam, łolaboga xD, to kanguropodobny koleś jest dla mnie tylko kanguropodobny :c


RE: Pojedynki - Felija - 19-06-2014

Mnie on się kojarzy z Serret.


RE: Pojedynki - Samiya - 30-06-2014

D:
Już wiem!
To skrzyżowanie wiewiórki (Małgosi, xd), kangura, Deriona i Serret! D: Jeszcze takie z Czarnobyla


RE: Pojedynki - Chawa - 30-06-2014

Kurcze, gdybyś nie przypomniała o tym, aby głosować na sb, to bym kompletnie zapomniała XD
Fajne jest to, że każdy podszedł do tematu zupełnie inaczej. Podobają mi się wszystkie trzy rysunki. Miałam niezłą rozkminę, na kogo ostatecznie zagłosować, podobają mi się wszystkie prace o,o
Głosuję jednak na 2, ona mnie totalnie urzekła :D Chociaż nie mam pojęcia, gdzie wy tam widzicie Deriona. Dla mnie to Serret jest o,o


RE: Pojedynki - Felija - 24-01-2015

Zapomniałam o tym i nikt mi nie przypomniał. :/

Praca 1 - Mora - 1
Praca 2 - Kifo - 3 głosy (ja też na nią głosuję)
Praca 3 - Soth - 3

Tak więc mamy remis Kifo-Soth. Obie dostają ode mnie po 50 opali, a tymczasem przechodzimy do kolejnego pojedynku, który - obiecuję! - tym razem zakończy się w terminie.


---



Przyjmę dwa/trzy zgłoszenia do pojedynku na zdjęcie. Będziecie mieli 2 tygodnie na zrobienie zdjęcia na wybrany przeze mnie temat. Nie bójcie się tematu - zawsze wybieram takie, żeby każdy miał możliwość zrobienia zdjęcia z tym związanego. Zgłaszajcie się na pw, a jak już będę miała te dwie/trzy osoby, to ogłoszę temat.
Kto pierwszy, ten lepszy!


RE: Pojedynki - Felija - 26-01-2015

Okej, już wiem, kto bierze udział.
Ale wy się na razie nie dowiecie. :3

Każdy, kto bierze udział, dostanie ode mnie pw!


Temat zdjęcia: dowolny, ale zdjęcie musi być czarno-białe!

Termin: do 10.02 (wtorek)



Temat jest dość luźny, więc liczę na waszą inwencję twórczą. Zdjęcia wysyłajcie mi na pw.
Powodzenia! :D


RE: Pojedynki - Felija - 07-02-2015

Oto i zdjęcia, na które można oddawać swoje jakże cenne głosy (1 osoba = 1 głos na 1 zdjęcie):

Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3


Głosujemy w tym temacie. :)
Czas: do 15.02 (niedziela)


RE: Pojedynki - Venety - 07-02-2015

1. Ma klimat.


RE: Pojedynki - Frigg - 07-02-2015

trzy


RE: Pojedynki - Cherry - 07-02-2015

Zdecydowanie pierwsze :d.