Król Lew PBF
Offtop - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Archiwum stad (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=142)
+----- Dział: Bractwo Bezimiennych (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=110)
+----- Wątek: Offtop (/showthread.php?tid=1724)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


Offtop - Shiya - 29-02-2016

Patrząc po tym, o czym piszemy w Ustaleniach, dochodzę do wniosku, że ten temat jest jak najbardziej potrzebny.

Czeeeść wszystkim! Dziwnie mi w tym odcieniu zieleni, ale mam nadzieję, że się przyzwyczaję. Tylko trochę ze mną piszcie (zwłaszcza fabularnie), bo inaczej trudno mi się będzie wkręcić. ;)


RE: Offtop - Sadism - 29-02-2016

Wkręcisz się wkręcisz :D
Jak zakrętka od słoika.


RE: Offtop - Shiya - 29-02-2016

Co, jednak mnie tu chcecie? ;P


RE: Offtop - Sadism - 29-02-2016

Fel, ja cie lubię jako osobę, i to nie jest tak ze kogoś nie chcę. Ale zwyczajnie Shyia nie jest postacią której bym zaufał.


RE: Offtop - Shiya - 29-02-2016

Co ja poradzę, że nie lubię prowadzić normalnych postaci. :< Nie poszłabym do bractwa postacią idealnie pasującą do bractwa, co to za frajda? Zresztą, tak jak wcześniej pisałam, Shiya jest jeszcze młoda i potrafi się podporządkować, a charakter może się jej jeszcze trochę zmienić, zależy jak się fabuła potoczy.


RE: Offtop - Vult - 01-03-2016

Stąd moje "arcytrudne" zadanie. Myślę, że wątek z Kahawianem będzie niedługo zakończony i się należycie wami zajmę. Tak Chikja tobą też :>


RE: Offtop - Zephyr - 01-03-2016

Bleh, co to się dzieje w tej kotlinie... Jak to jest, że kiedy mam czas na odpisy, to cisza, a jak mam zawalony plan zajęć to wszyscy naparzają postami? >.>


RE: Offtop - Shiya - 01-03-2016

Zeph, tak to bywa.

Vult, to zadanie naprawdę jest trudne, bo nie ma niepilnowanych lwiatek. Trzeba będzie celowac w dzieci Fuko, ale i to nie będzie proste. Dbam o to, żeby Lwioziemcy się schodzili, jak tylko ktoś im wchodzi na tereny, wiesz. xd


RE: Offtop - Zephyr - 01-03-2016

Jesteście we dwie. Jedna może odciągnąć dorosłych, którzy pilnują młodych, a druga zająć się porwaniem młodego :P


RE: Offtop - Vult - 01-03-2016

A margines się nie liczy? Też się liczy. Jak jest watek otwarty i są małe lwiaki. Zresztą poczekaj jeszcze trochę a młode same zaczną się rozpełzać po terenach stada. Zadanie nie jest takie trudne jak się wydaje, sama bym to zrobił gdyby nie kalectwo.
Po za tym to wasz test. I od tego jak go wykonacie będziecie rozliczane.
Słyszałam też w audycji, że skreślacie porywanie swoich młodych, którymi gracie. Tak to jest jak ma się dużo kont, czasami trzeba popisać z samym sobą.
Porywanie dzieciaków z SK nic nie da, bo oni jednak mało się sobą interesują. A zanim się skapną to minie pół wieku (patrz sytuacja z Volundrem).
Była też opcja ZZ ale tam dzieciaki za szybko podrosły.
Ale to nic nie szkodzi w sumie, młode nie jest istotne w tym zadaniu. Liczy się coś całkiem innego. Podrzucenie fałszywych dowodów.


RE: Offtop - Shiya - 01-03-2016

Jeśli Chikja i Shiya się dogadaja i osoba porywająca oraz lwiatko będą szybko odpisywać, to jest szansa, że Lwioziemcy nie zdążą wezwać posiłków. ;p Ale osobiście tego nie widzę.
Volundra już tłumaczylam kilka razy.
I nie, według mnie liczenie marginesu na taką powazna akcję jest nie w porządku.
Fałszywe dowody to też jakaś abstrakcja. Najwyżej się z wami pożegnam, bo tu naprawdę są nikłe szanse powodzenia. xP


RE: Offtop - Vult - 01-03-2016

Shiyo wiesz czemu młode? Młode są bardziej podatne na sugestie, łatwo im coś wmówić co nie będzie prawdą.
Kombinujecie jak koń pod górę.


RE: Offtop - Shiya - 01-03-2016

Przecież wiem, ale nie rozumiesz, że Lwioziemcy bronią swoich terenów przed obcymi? Kiedy ostatnio tam ktoś wszedł niezauwazony?


RE: Offtop - Chikja - 01-03-2016

Jeso dajcie sie pobawic w pedofila >:D Chikja przyniesie jakieś snaki


RE: Offtop - Vult - 01-03-2016

Genbu chociażby, on przyszedł do Skandy akurat, ale nikt się nie pofatygował by zobaczyć co przyczłapało tam.
Zresztą LZ nawet nie dostrzegło obecności Skandy przez tyle czasu :P
Na patrole nikt nie chodzi. Przynajmniej nie zauważyłam.
Zresztą LZ jest osłabione, nie mają obrońców.

Chyba tylko Chikja jest zadowolona z tej akcji porwania.