Król Lew PBF
Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! (/showthread.php?tid=1753)



Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Vasanti Vei - 10-03-2016

Już w piątek 18. marca nagrywamy kolejną audycję (normalnie wypadałby kolejny weekend, ale w święta nie da rady). Do tego czasu możecie nadsyłać pytania do gościa oraz prowadzących, a także pozdrowienia i piosenki. :)

Prowadzący: Vasanti Vei & Sadism
Gość audycji: Venety


UWAGA, PAMIĘTAJCIE!
Pozdrowienia, pytania, piosenki i zgłoszenia do loterii możecie nadsyłać w tym temacie albo na pw na specjalne konto Radio. Najlepiej, żebyście również tytułowali wasze wiadomości w zależności od tego, co się w nich znajduje, czyli "pozdrowienia", "piosenka" itp.
Kontem Radio zajmuję się ja, Sadism i Machafuko.

Zasady loterii opalowej


---
Loteria wraca, jak widać, więc postarajcie się wreszcie pokonać Laua! ;)
I Sadism wraca.

PS Może w następnej będzie facet, ale nie obiecuję, bo mam też dwie osoby płci pięknej na oku. ;P


RE: Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Vasanti Vei - 17-03-2016

UWAGA!
Ze względu na to, że Venety (a ściślej jej gardło) nie jest w najlepszej formie, audycja z nią zostaje przeniesiona na kwiecień, a w ten weekend (nagrywanie w sobotę, wrzucę najpewniej w niedzielę) usłyszymy Amani!
Także teraz oficjalnie:
Gość audycji: Amani

Bardzo proszę o nadsyłanie pytań do Amani na konto Radio!


RE: Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Vasanti Vei - 19-03-2016

Amani dosłownie przed chwilą mnie poinformowała, że dostała szlaban i jej nie będzie.
To już trochę za późno na szukanie zastępstwa zastępstwa, więęęc dołączy do nas Fuko jako drugi prowadzący, a gościem audycji będę ja, bo ja na pewno się nie wycofam. xd
Oczywiście, jak macie do mnie pytania, to śmiało. Nie musicie się bawić w pw, po prostu piszcie tutaj, bo i tak najpewniej nie będzie to megapoważna audycja. :'D


RE: Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Maru - 19-03-2016

Coś tu mocno pechowo w tym miesiącu.


RE: Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Vasanti Vei - 19-03-2016

No zauważyłam.

Aha, w kwietniu nagramy audycję z Cynką, a z Amani albo w kwietniu jako dodatkową, albo już w maju, okaże się.


RE: Audycja 17 - pytania, pozdrowienia, piosenki! - Amani - 20-03-2016

Siła wyższa wybaczcie ;<