Król Lew PBF
Wszystko i nic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Wszystko i nic (/showthread.php?tid=1798)

Strony: 1 2 3 4


Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Szukam jakiś relacji dla tego pana. Wszelakie propozycje są mile widziane.

[Obrazek: want-you-for-an-adventure-423x430.png]



RE: Wszystko i nic - Ghalib - 10-04-2016

Ja bym coś chciała, ale jeszcze nie wiem co xD to zależy czy masz jakieś większe plany na fabule i chcesz się podzielić coby znaleźć jakieś styczne?


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Jak na razie nie mam większych planów. Szukam punktu zaczepienia, na razie pierwsza fabuła i takie tam. ;) Także jeśli tylko masz ochotę... :D


RE: Wszystko i nic - Ghalib - 10-04-2016

Więc myślę intensywnie, myślę. Masz ochotę na zabawę w stada czy jakieś takie ciemne interesy? :D Seś raczej ciemnym charakterem czy raczej dobrym?


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Albo połączenie tych obu? :P Można powiedzieć, że trochę tym, trochę tym. Jak to się mówi... Chaotyczny neutralny.


RE: Wszystko i nic - Frigg - 10-04-2016

Zgłaszam z chęcią Frigg :D
Niedługo będę mieć ją wolną na fabule, więc nie miałabym problemu, żeby się spotkać. O ile Madan wytrzyma psychicznie z tak pyskatą i nieufną osobą.


RE: Wszystko i nic - Ghalib - 10-04-2016

chaotyczny neutralny też potrzebny do realizacji moich planów xD przy następnej wolnej fabule mogę śmiało się z Tobą gdzieś zgadać, zobaczym co z tego wyjdzie. bo trudno jakoś tak wcisnąć jakiś wątek rodzinno-podobny bo inne podgatunki lwów xD


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Frigg, z wielką chęcią. ;) O ile ona wytrzyma z...kimś takim jak on.

Ghalib, plany mówisz... Brzmi interesująco, jak mogłabym się nie zgodzić? Z rodziną ciężko, biorąc pod uwagę, że obydwóch panów jest pełnej krwi (prawda?). Czekam z niecierpliwością. :D


RE: Wszystko i nic - Ghalib - 10-04-2016

Ghalib na pewno jest pełnej krwi, ewentualne powinowactwo musiałoby iść po stronie matki Ghaliba lub jej rodzeństwa, raczej siostry bo Chaaya(matka Ghala) była też tsavoszem


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Nie zagłębiajmy się lepiej w rodowód. :D Tajemniczy plan mi odpowiada. :P


RE: Wszystko i nic - Kiu - 10-04-2016

Ja moja hienką z chęcią popisać mogę jesli nie masz nic przeciwko Hien, potencjalnie moim lwem Myrem. Mam jeszcze lwiatko 8 miesięczne do popisania jak co.


RE: Wszystko i nic - Ghalib - 10-04-2016

tak, zostawmy rodzinkę bo to by było jak moda na sukces xD


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Kiu, nie mam uprzedzeń co do hien. Fabuła z Twoim Myrem też brzmi interesująco. Lwiątko też mogłoby być, choć nie mam pojęcia, co mogłoby z tego wyjść. :D A czy któraś z Twoich postaci jest obecnie wolna fabularnie?

Ghalib, lwia "Moda na sukces"? To może się sprzedać. xD


RE: Wszystko i nic - Kiu - 10-04-2016

W teorii Furaha- lwiątko, reszt niestety nie bardzo.


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Ale tylko teoretycznie? ;)