Król Lew PBF
Wszystko i nic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Wszystko i nic (/showthread.php?tid=1798)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wszystko i nic - Kiu - 10-04-2016

praktycznie musze wyjsc z wątku tylko x) bo obecnie bytuje w jednym nic nie wnosząc ani nic nie robiąc w nim.


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-04-2016

Rozumiem. W takim razie możemy spróbować gdzieś ich razem zetknąć, co Ty na to? ;)


RE: Wszystko i nic - Kiu - 10-04-2016

Z chęcią :3 napisz gdzie to dzis jeszcze wpadnę jednym postem.


RE: Wszystko i nic - Frigg - 11-04-2016

Z Frigg różnie bywa, ale myślę, że w końcu by się jakoś ugadali. Wróg też zawsze się przyda xD


RE: Wszystko i nic - Madan - 12-04-2016

Jest tutaj.

Frigg, jakby coś nie wyszło, wróg zawsze mile widziany. :D


RE: Wszystko i nic - Frigg - 12-04-2016

To supi :D Jakbyś był tak miły to jak skończysz wątek z Kiu, napisz mi pw albo na gg- wtedy jakoś się zgadamy i wejdziemy do tego samego tematu. Ok? :3


RE: Wszystko i nic - Laja - 12-04-2016

To ja jeszcze zgłaszam od siebie Laję. Laja to szamanka, uczennica Rafikiego, dość ciepła i otwarta postać. Z jej strony mógłbyś liczyć na pomoc i rozmowę - taka już postać.


RE: Wszystko i nic - Madan - 12-04-2016

Będę tak miła i napiszę. :D

Laja, pewnie, bardzo chętnie. Dam znać, jak będę wolna. ;)


RE: Wszystko i nic - Madan - 26-04-2016

Jeśli ktoś miałby ochotę, to Madan jest aktualnie WOLNY FABULARNIE.


RE: Wszystko i nic - Chikja - 27-04-2016

Coś z Chikją albo Kami? >:D


RE: Wszystko i nic - Madan - 28-04-2016

Madan wlazł właśnie do jaskini, gdzie siedzi cała reszta "brygady", więc tak czy siak z Kami się poznają. Z Chikją też coś można wymyślić, póki co tylko na marginesie. ;)


RE: Wszystko i nic - Kaaivy - 01-05-2016

Ja bym Ci mogła kiedyś Ivy podrzucić na fabułkę ;3


RE: Wszystko i nic - Madan - 01-05-2016

Dam Ci znać jak już będzie wolny. ;)


RE: Wszystko i nic - Amani - 06-05-2016

Ja zaś proponuję jakieś więzy rodzinne z Amani, bądź możesz być przyjacielem Makariego ( o ile pasuje ci młody dżentelmen). Mam też jeszcze Natana.

Amani - jej ojciec był macho i nie wiadomo ile ma rodzeństwa na świecie, na razie zna Esthama (nieaktywny póki co) i Moyo (gdzieś tam łazi póki co tylko w historii).

Makari - dżentelmen, koneser kobiet i uczeń medyka. Mądry i znakomity strateg, silny i masywny (nieco większy od swoich rówieśników).

Natan - taka trochę dupa wołowa. Uciekł od ludzi, którzy chcieli go zabić. Jest nowy w krainie Czterech Stad. Boi się wszystkiego i wszystkich nie zna tego świata i poszukuje przyjaciół. Serwal.


RE: Wszystko i nic - Madan - 07-05-2016

Więzy rodzinne raczej odpadają. Może być równie dobrze dżentelmen, co dupa wołowa. :D Tobie pozostawiam wybór. Zaznaczam tylko, że Madan jest...dość specyficzny. :P
Fabuła musiałaby się odbyć na marginesie, bo mój lewek jest już zajęty. Jeśli nadal chcesz, to załóż nam wątek na marginesie i wyślij link, to przybędę. ;)