Król Lew PBF
Wszystko i nic - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Wszystko i nic (/showthread.php?tid=1798)

Strony: 1 2 3 4


RE: Wszystko i nic - Natan - 07-05-2016

Moja dupa wołowa ma mało znajomych więc proponuję jego :D

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1856&pid=73583#pid73583


RE: Wszystko i nic - Jasiri - 04-06-2016

Jasiri nie zna nikogo ze swojej rodziny, i jeszcze nie ma żadnych znajomych. Proponuj co chcesz (oczywiście jeśli chcesz)!


RE: Wszystko i nic - Madan - 05-06-2016

Można o czymś pomyśleć. Napisz tylko coś o jej charakterze, może będzie trochę łatwiej. ;)


RE: Wszystko i nic - Jasiri - 05-06-2016

Zmiana planów. Jej ojcem jest Fenumisar. Urodziła się dość słaba, a w dodatku sprzeciwiała mu się, więc ją porzucił. Nie zmienia to faktu, że Jasiri nikogo nie pamięta. Jest odważna, ma swoje zdanie. Nie ufa łatwo. Na jej przyjaźń trzeba zapracować. Jest też silna i waleczna. Lubi się bić. Zawsze trzyma się swojego zdania.


RE: Wszystko i nic - Madan - 05-06-2016

Może być ciekawie, szczególnie że Madan nie sprawia wrażenia typa godnego zaufania. Poniżej daję wycinek z zapisu odnośnie jego charakteru.

[hide]Widząc go pewnie nie wiesz, co masz myśleć. Na pierwszy rzut oka do głowy przychodzi ci myśl, że masz przed sobą osobnika, którego pewność siebie stoi na granicy z arogancją. Ten ironiczny, asymetryczny, czasem zbyt szeroki uśmiech może przyprawiać cię o irytację lub budzić w tobie ciekawość, podobnie jak filozoficzne wywody, które czasem wygłasza. Nie możesz go rozgryźć ani przewidzieć, czego dokładnie chce. Jedyną opcją, by się tego dowiedzieć to usłyszeć od niego samego. Ale on jakoś nie chce się z tego zwierzać. Za pierwszym razem, kiedy go spytasz, odpowie ci w tak zawiły sposób, że zapomnisz, o co pytałeś. Za drugim odpowie wprost, co sprawi, że zaczniesz się zastanawiać, czy powiedział to szczerze. Owiewa go mgła tajemnic, przez którą nikt nie potrafi przejść nie gubiąc się po drodze. Wbrew pozorom wcale nie jest małomówny, zdarza się nawet, że mówi zbyt wiele. Czasem potrafi siedzieć nieruchomo przez długi czas, wpatrując się przed siebie zamglonym wzrokiem, jakby widział to, czego nikt inny nie jest w stanie dostrzec. Możesz go lubić, możesz nienawidzić, może być ci obojętny, ale twój stosunek wobec własnej osoby zdaje się go nie obchodzić.[/hide]

Jeśli dalej masz ochotę, załóż im wątek na marginesie i wyślij link. ;)


RE: Wszystko i nic - Jasiri - 05-06-2016

Ten opis to tak, jakbym czytała opis Jasiri. Z tym tylko wyjątkiem, że Jasiri jest trochę mniej zamyślona. Co do wątku, to myślałam bardziej o fabule. Nie do końca ogarniam o co chodzi z tym marginesem, ale jeśli chcesz możesz mnie oświecić.


RE: Wszystko i nic - Madan - 05-06-2016

Na fabule ciągle jest zajęty - sprawy stadne.
Margines to takie miejsce, gdzie prowadzi się jakby drugorzędne wątki, coś na co nie ma się czasu na fabule. Nie wiem jak inaczej to określić.


RE: Wszystko i nic - Jasiri - 05-06-2016

Acha... a to co dzieje się na marginesie zalicza się do historii?


RE: Wszystko i nic - Madan - 06-06-2016

Według mnie tak i ja zaliczam to do historii.
W sumie mogę Cię nawet wcisnąć w fabułę Madana, bo razem z Poison idą pozwiedzać tereny stadne. Tylko że to mogłoby się wiązać z zaprowadzeniem Jasiri do przywódczyni - Kami - jako, że musiałaby pojawić się na terenach Cinis.
Wybór należy do Ciebie. ;)


RE: Wszystko i nic - Night Stalker - 10-06-2016

Hej hej, moze i dla mnie się coś znajdzie? Night jest młodziutki ale coś na wzór starszego brata by mu się przydało


RE: Wszystko i nic - Jasiri - 10-06-2016

A może coś w stylu młodszej siostry?


RE: Wszystko i nic - Vincent - 10-06-2016

Mogę zgłosić Vincenta, jeśli chcesz ; >
*są w miarę podobni, haha---*


RE: Wszystko i nic - Madan - 10-06-2016

Madan byłby raczej kiepskim starszym bratem, nie jest stworzony do opieki nad młodszymi. Ale mogliby być takim jego "ogonem", łazić za nim i obrać go sobie za wzór do naśladowania. To by go pewnie zirytowało, huehue (taki zły ze mnie user).
Chętnie, Vincent, chętnie. :) Jak na razie w grę wchodzi tylko margines (no chyba, że Vincent zechce dołączyć do Cinis).


RE: Wszystko i nic - Kama - 11-06-2016

Zawsze jeszcze jest Kama...


RE: Wszystko i nic - Madan - 12-06-2016

Kama to też maluch, więc jest to samo, co w przypadku Jasiri.