Król Lew PBF
Oceń charakter postaci po avatarze. - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Gry forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Oceń charakter postaci po avatarze. (/showthread.php?tid=187)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Derion - 11-11-2013

Nie kojarzy mi się jednoznacznie. Na pierwszy rzut oka przywodzi na myśl złodziejkę lub lwicę lekkich obyczajów (wtf? jak to brzmi xD), patrzącą wyzywająco na każdego napotkanego lwa. Uwodzicielka. Szybko przeciąga na swoją stronę i szybko porzuca. Jednak po dłuższym przyjrzeniu się portretowi ta lekko ściągnięta brew nie daje mi spokoju - za tą prostacką przykrywką kryje się naprawdę sympatyczne stworzenie, ba! przejmujące się losem innych. Próbuje się zdystansować. Pozerka. Gra kogoś, kim naprawdę nie jest.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Ariusz - 11-11-2013

Pobłażliwa mina pod tytułem "bitch, please", jednak z łagodnym wydźwiękiem tegoż stwierdzenia.Kochane ciepłe lwisko, które jednak pomagać pomoże, kiedy to mu będzie odpowiadało. Mimo wszystko jest z niego wredna pałka, opatulona w przyjazny kocyk przytulaśnego kociaka. Wszystko wie lepiej, ale nie odwraca się tyłkiem do całego świata.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Raphaela - 11-11-2013

Podolec przekupił czymś Raga za portret i co gorsza mi się o dziwo podoba… ekhem, znaczy, pogodny lew który swoje lata pewno ma, przez co nie jest jednak naiwny. Ma zdrowe podejście do życia, cokolwiek to znaczy, nie stroni od towarzystwa i rozmowy. Być może stoicki, rozsądny. Interesuje się tym co go otacza. Nie wygląda na tchórza "D.

Jasny gwint, wypatroszę! Wiedziałam!

Przez przymknięte delikatnie powieki nie wiem czy w jakiś sposób dystansuje się od świata, czy ma inteligencję rzodkiewki. Nie przejawia entuzjazmu, zamknięty w sobie, małomówny. Pesymista/realista, nie okazuje radości czy innych happinaśnych stanów.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Derion - 11-11-2013

Ceni się. Mądrzejsza, niż wszystkim się wydaje, chociaż wszystkim się wydaje, że jest mądra. Wygląda na dobrego, uważnego słuchacza, jednak zawsze bierze margines na zagrożenie ze strony rozmówcy. Tak, w pewnym sensie jest nieufna, jednak nieufność nie dominuje jej zachowania. Mała egoistka, bo wie lepiej, ale nie mówi tego na głos. Nie kłóci się - idiotyzmy kwituje milczeniem.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Castiel - 22-11-2013

Widać, że jest typem lwa, który szczyci się ogromną dumą, i ową dumę widać w każdym jego kroku. Wzniesione ku górze ślepia są alegorią częstego zamyślenia i błądzenia w świecie wyobrazi i wyimaginowanego świata. Lekki uśmiech natomiast oznacza często dobry, nieprzymuszony humor. Powiedziałbym, iż jest postacią dość skromną, możliwe iż czasem z lekka wstydliwą, a zarazem towarzyską i zwykle wesołą. Mógłbym również powiedzieć, iż jest to osobnik bardzo bystry, znający swe cele i dążący do ich spełnienia.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Shyeiro - 20-12-2013

Nie wydaje mi się, bym potrafiła ocenić charakter zwierzęcia po zdjęciu. Lwy nie zmieniają wyrazu pyska, można to namalować, ale nie sądzę, bym zauważyła coś podobnego na fotografii, więc będę strzelać.
Wydaję się byc istną oazą spokoju. Albo nie.. Może i czai się w nim demon, jednak ma na tyle cierpliwości, by poczekać na odpowiedni moment, aż się ujawni, czy coś tam. Zagubiona dusza? Nieśmiałość? Czy po prostu jest zmęczony życiem. Albo wszystko na raz. Wydaje się być spokojny przez oczy, ich barwę.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Alsu - 21-12-2013

Wygląda na opanowanego, wręcz luzackiego typa, który do każdej sprawy podchodzi z dystansem i spokojem. Nigdzie mu się nie spieszy, żyje własnym rytmem. Jest lwem lubiącym przebywać w większości w samotności, ale czasem chętnie zamieni z kimś parę słów. Można mu zaufać, dotrzyma obietnicy, choć rezultaty nie zawsze będą zgodne z przewidywaniami, acz właściwe i przydatne.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Konrad - 01-01-2014

Hm, sygnaturka daje pełniejszy obraz postaci, ale mamy chyba tylko się kierować avatarem. W komplecie, można by się założyć że Alsu to niepewny siebie typ, prawdopodobnie też spowodowane jest to częściową ślepotą. Jednak bez sygnaturki, to zmienia sprawę, bo już nie widać czy jest częściowo ślepy czy nie, heh. Niepewność siebie również by mogła pasować, jednak może być po prostu zdystansowaną osobą, zamkniętą w sobie. Bardziej obserwator niż aktywny uczestnik zdarzeń.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Hasira - 21-02-2014

leniwy, tak naprawdę mocny w gębie, słaby w czynach. kojarzy mi się bardzo z Arnem - przekonany o własnych możliwościach czy może wyjątkowości, ale skonfrontowany z rzeczywistością okazuje się raczej bezużyteczny. to typ, który zawsze zna się na wszystkim i wszystkich poucza, ale niczego sam nie zrobi bez kopniaka, nie zajmie się daną rzeczą z własnej inicjatywy. przez to raczej denerwujący na dłuższą metę.
ale potrafi być uroczy, w znaczeniu charming, w krótkich, rzadkich kontaktach: potrafi sprawiać świetne pierwsze wrażenie i roztacza wokół siebie aurę luksusu. (wiem, trochę jak przedmiot, ale są tacy snobistyczni ludzie, przy których wszystko wydaje się bardziej classy i wysmakowane.)


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Maya - 21-02-2014

// Piszę tu tylko dlatego, że ciekaw jestem inwencji twórczej następnego gracza. Bum.

Po avatarze powiedziałbym, że to tygrysica, która pomimo tego, że twardo stąpa po ziemi i widzi wszystko takim, jakim jest, wciąż pozostaje ciekawa świata - wystarczająco, by zatrzymać się czasem, przysiąść i po prostu się w niego wpatrywać. Nieważne, czy tą ciekawość wzbudza jakiś ptak na niebie, czy kołyszące się na wietrze drzewa. Nie odważę się napisać "optymistka", jednak obok czujności myślę, że sporo ma w sobie ciepła i wewnętrznego spokoju, którego nie musi okazywać na zewnątrz. Szczęśliwa ze sobą taką, jaką jest.


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Makali - 21-02-2014

[Obrazek: fuuqu.jpg]


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Ganror - 15-04-2014

kawai desu hienka, kochająca wszystko i wszystkich, kocha żartować i cieszyć się szczęściem innych


kwik


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Kami - 19-04-2014

Mały misiaczek puci puciu do głaskania i tulenia *3*


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Mirra - 07-05-2014

Jej spojrzenie i blizny mówią wszystko :D "chyba nie wiesz z kim zadarłeś"


RE: Oceń charakter postaci po avatarze. - Ganror - 24-05-2014

Cicha, zdystansowana do wszystkich bez wyjątku, opryskliwa, lubi patrzeć na innych z góry i czuć się lepszą, ma swój własny świat, który woli przemierzać samotnie a więc raczej stroni od towarzystwa, uważając wszystkich za bandę idiotów.