Król Lew PBF
Oddam postać - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy użytkowników (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=6)
+--- Wątek: Oddam postać (/showthread.php?tid=1897)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Oddam postać - Vasanti Vei - 05-02-2017

Mogę jeszcze zaoferować dwa lwiątka z Księżyca, bo osoby, które zadeklarowały się nimi grać, gdzieś zniknęły.

Samczyk: https://pbf.krollew.pl/member.php?action=profile&uid=1056
i samiczka: https://pbf.krollew.pl/member.php?action=profile&uid=1059

Mają aktywne rodzeństwo: Azima, Asurę i Nymeri.


RE: Oddam postać - Nataka - 06-02-2017

Hmmm... Podoba mi się Lerato :D


RE: Oddam postać - Vasanti Vei - 06-02-2017

Sorry, ale napisałam do Ate/Sadie i stwierdziła, że jak będzie miała luźniej, to ma zamiar wrócić na forum i pisać Sadie i też w związku z tym wolałaby teraz oddawać postacie osobom, co do których będzie pewna, że będą grać bez randomowego znikania etc.
Jestem posłańcem, wszelkie negocjacje to nie do mnie; mogę zawołać Ate na forum, jak jest potrzeba. Jeszcze najwyżej Nymeri/Otieno może tu mieć coś do gadania.


RE: Oddam postać - L.ewww - 06-02-2017

No cóż, i Lerato i Ciri wyglądają ciekawie, a dodatkowo aktywne rodzeństwo, z wielka chęcią grałabym taką postacią!
Znikać nie zamierzam, a i mam doświadczenie, jeśli o pbfy chodzi (jestem już rok na innym forum, co zrobiło raczej swoje).
Tak więc, gdyby Sadie albo Otieno/Nymeri się zgodzili, to byłabym jak najbardziej chętna!

I dziękuję za odpowiedź! <3


RE: Oddam postać - Sadie - 06-02-2017

W związku z tym, że moja obecność na forum jest raczej znikoma w ostatnim czasie - a wszystko to za przyczyną zbliżającej się wielkimi krokami matury - proszę w tym miejscu Vei o to, aby to ona wybrała komu odda moje bąbelki. Ze względu na to, iż jest codziennie tutaj, ufam w to, iż wybierze odpowiednią osobę, która szybko nie porzuci moich kochanych berbeci. I hope so.
Sama ponadto mam zamiar po maturach wrócić na forum, w związku czym z pewnością chciałabym nawiązać bliższy kontakt z własnymi dziećmi.

Ament.


RE: Oddam postać - Vasanti Vei - 06-02-2017

L.ewwwku, pw. :)


RE: Oddam postać - Kaiser - 06-02-2017

Przepraszam bardzo ale jesli Sadie nie ma czasu na gre, to nie znaczy że dzieciaki są wolne i nic tylko brać. Jestem jeszcze ja, nawet jesli Otieno zawiesilam to gram tu, wiec prosze o rozmowe ze mna w razie przejecia. Raz zaszalalam i dawalam komu szlo stąd duzy miot a zostala trojka. Od teraz sory ale nie kazdy od tak je dostanie, badz co badz to lwiatka z rodowodem. Zapraszam wiec chetnych na pw Kaisera lub Nymeri


RE: Oddam postać - Vasanti Vei - 06-02-2017

Ciri już zdążyłam oddać. Wcześniej też ja się zajmowałam rozdawaniem waszych lwiątek, tylko teraz napisałam do Ate, bo ostatnio ją trochę częściej widzę w internetach i postanowiłam jednak zawrócić jej głowę. ;P

Został Ci Lerato do rozdysponowywania i ew. lwiczka, która zastąpiłaby Namirę (uznaliśmy, że samej Namiry, z jej imieniem i wyglądem, nie oddajemy, bo nie mamy do niej praw autorskich). I w ogóle wpiszę go z powrotem na listę, ale to później, bo chwilowo nie bardzo mam czas.


RE: Oddam postać - Kaiser - 06-02-2017

Wiem ze oddawalas ale jak widac nic to nie dalo procz zmiany wizerunku Lerato na okropny. Dlatego jesli bedzie jakies lwiatko nieaktywne to mozna tu dodac ale z adnotacja ze nie dostanie go kazdy kto sie zglosi. To dodaj oba, z tym ze Namira z dopiskiem ze ma byc zmienione imie i wyglad.


RE: Oddam postać - Vasanti Vei - 06-02-2017

Dobra, ogarnę to, ale po sesji. xP
Mam stary avek Lerato, mogę podmienić. Też bardziej mi się tamten podobał.


RE: Oddam postać - Nymeri - 07-02-2017

To poproszę. On miał od początku jak ojciec wyglądać, a nie wsadzony do błota :<


RE: Oddam postać - Alaba - 24-02-2017

Oddam Alabę. Za dużo nią nie pograłam, więc jest pole do popisu :P Obecnie przebywa z Kiu i resztą małego hieniego stadka w Skalnym Lesie.
Charakter: Zachowuje się jak szczeniak. Zawsze miła, radosna. Bardzo emocjonalna i infantylna.
Historia: http://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=149&pid=112293#pid112293

Dopisałam.


RE: Oddam postać - Kaiser - 25-02-2017

[Obrazek: avatar_1058.png?dateline=1486071150]
Imię: Cilian (można zmienić)
Wiek: 9 miesięcy
Rodzina: Rodzice: Otieno i Padme, Rodzeństwo: Nymeri, Ciri, Namira, Lerato, Azim, Asura.
Potencjalne postacie do wątków: Te powyżej + stado Księżyca, Kami może w końcu z prawnukami się też spotka :D
Uwagi: Jako że go dużo na fabule nie było (o ile wogóle był) można dowolnie go zmienić, od wyglądu po charakter, tylko proszę o spojrzenie najpierw na drzewko gen. żeby chociaż kogoś przypominał.

[Obrazek: avatar_1089.png?dateline=1486071150]
Imię: Namira (można zmienić)
Wiek: 9 miesięcy
Rodzina: Rodzice: Otieno i Padme, Rodzeństwo: Nymeri, Ciri, Cilian, Lerato, Azim, Asura.
Potencjalne postacie do wątków: Te powyżej + stado Księżyca, Kami może w końcu z prawnukami się też spotka :D
Uwagi: Wygląd jest do zmiany, był to design userki nie będziemy go kraść, ale spokojnie, na pewno pomogę jeśli będzie taka potrzeba <3


RE: Oddam postać - Venety - 25-02-2017

Em, Cilian jest postacią Fuko. Ja wiem, że on teraz nie pisze, nie ma go praktycznie na forum, bo jest zawalony masą roboty na studia, ale wystarczy do niego napisać nawet na głupim fb i pogadać. Może nagle zmienił zdanie, ale kiedy jakieś dwa tygodnie temu rozmawiałam z nim na żywo, prosił, by nie oddawać Cilianka. No chyba, że z nim rozmawiałaś i się zgodził, to zwracam honor.


RE: Oddam postać - Kaiser - 25-02-2017

Przejrzałam nieobecności, loguje się, więc nie widziałam potrzeby pisania na fejsie, co innego jeśli nie ma kogoś tydzień, dwa na forum. +ostatnio zapomniane chyba jest że nie tylko administracja za te lwiątka jest odpowiedzialna ale i ktoś kto je stworzył. I może głupio to zabrzmi, nie mam Fuko w znajomych na fejsie, nie ogarniam kim jest w realu, więc nie wiem jak mam niby napisać tam cokolwiek.