Król Lew PBF
Spotkanie i event rocznicowy - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Spotkania forumowe (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=18)
+---- Wątek: Spotkanie i event rocznicowy (/showthread.php?tid=1900)

Strony: 1 2 3


Spotkanie i event rocznicowy - Vasanti Vei - 05-06-2016

Nie wiem czy wiecie, ale 3 czerwca 2016 minęła DZIESIĄTA rocznica forum. Nieźle. ;)
Oto i niepodważalny dowód, czyli profil założycielki forum na naszym forumowym archiwum: klik!.

W związku z tym organizujemy, jak co roku, event rocznicowy. W tym roku odbędzie się on dość późno, bo w dniach 30 czerwca (czwartek) - 3 lipca (niedziela) z możliwością przedłużenia. Będą drobne gry, konkursy i, oczywiście, półfabuła.
Administracja jeszcze nie zdecydowała, jaki motyw będzie panował na półfabule; mamy już pewien pomysł, acz jesteśmy otwarci na propozycje.

Poza tym, w najbliższą sobotę (11 czerwca) organizuję u siebie w Warszawie "urodziny forum", tj. spotkanie forumowe, na którym będziemy cieszyć się swoim towarzystwem, jeść ciastka, grać w planszówki, śpiewać piosenki z TLK i TLG, rysować lewki i może nawet pojawi się ciasto-zebra upieczone przez Cynkę. ;P Planowany jest też wcześniejszy wypad do Miau Cafe (kociej kawiarni).
Wstępnie zadeklarowało się, nie licząc mnie, sześć osób z forum i klimatów okołoforumowych. Mile widziane osoby nie tylko z Warszawy i okolic, ale także z innych części Polski - mogę was u siebie przenocować, mam wygodną podłogę, a nawet materac, dodatkową pościel, kocyk i śpiwór. ;)
Kto chętny na przybycie, niech kontaktuje się bezpośrednio ze mną, a zdradzę szczegóły. :)


PS Tak, można wypowiadać się w tym temacie zarówno na temat imprezy, jak i eventu.


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Shiriki - 05-06-2016

A może pomyśleć nad organizowaniem przyszłych urodzin gdzie indziej w Krakowie albo we Wrocku. Też bardziej środka niz Warszawka aby to i inny mogli sie wstawić, nie tylko osoby z Warszawy i jej okolicy.

Edit i ten profilek nie bardzom cche się pokazac xp


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Vasanti Vei - 05-06-2016

Nie mam miejscówki w Krakowie ani we Wrocku. Jeśli Ty masz albo złożymy się na wynajem lokalu, to spoko. ;P Choć zdaje mi się, że największe skupiska userów i innych osób związanych z fandomem są właśnie przy Warszawie i na Śląsku.

Profil jest bez avatara, ale u mnie się wyświetla, datę widać, nawet gdy nie jestem zalogowana.


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Shiriki - 05-06-2016

Mi się nie pokazuje nic albo tylko tlo i pseudo ramka. Lepiej screena zarzucić myślę.

A co do miejscówki bez przesady ludzie. Hostel drogie nie są xp a grupowo to w ogóle taniej wyjdzie. A zarzuciłem te dwa miejscówka bo i ludzie a i jest w razie czego co zobaczyć. a nocleg byłby na tyle dobry bo i można było gdzie rzeczy zostawić itp. Nie trzeba do razu u kogoś x)


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Vasanti Vei - 05-06-2016

Proszę: http://s019.radikal.ru/i610/1606/8d/57877b9eec26.png
Recus (wcześniej Kiara, a jeszcze wcześniej Simba)

Ok, ok, pomyślimy za rok. ;) To wyszło dość spontanicznie. Za rok możemy wcześniej zacząć się zastanawiać, gdzie i kiedy zrobić imprezę, na razie zapraszam do mnie.


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Venety - 05-06-2016

Nie chcę nic mówić, ale OFICJALNE spotkanie forumowe w Warszawie było tylko raz, kiedy... Przyjechał Fuko. W styczniu. xD To już więcej spotkań było na południu Polski niż tutaj, ze dwa w samych Katowicach. No i teraz jednak jest grupka nieletnich, takiej Sami ciężko było się dostać do samej stolicy, a co dopiero jechać gdzieś w kraj. Więc wcale tej Warszawy nie było tak dużo, żeby nie zrobić spotkania. ;P

Ale, przyznaję, jakieś spotkanie by się przydało na Śląsku czy gdzieś, sporo ludu tam mieszka. :D


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Machafuko - 05-06-2016

Postaram się przyjechać, ale nie wiem, jak to wszystko się ułoży. Ale w razie czego jak ktoś ma, niech weźmie gitarę, to zrobimy sobie integrację muzyczną vol. 2. Jakby co, to wezmę komputr, to będę miał tekst i chwyty do piosenek, więc nie będę się mylić XD


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Otieno - 05-06-2016

To może ja zorganizuję urodziny kl'a na śląsku? :D O, może ognisko u mnie na dworze, najtaniej xD Można też podstawić grilla, pokupować piwo, inne napoje, jedzenie, z gier mam jedynie monopol no ale coś by się wymyśliło xD

Jak kto chętny to pisać, można też się gdzieś spotkać na mieście w Katowicach :)

A w Warszawie byłam wczoraj :<


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Omara - 05-06-2016

Oti a też będziesz robiła 11? Jak coś to postaram się załatwić sobie wolne w pracy. Jak mi się uda to przyjadę a jak nie to nie. No i jeszcze muszę się z Belialem dogadać czy idzie ze mną czy nie.


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Asura - 05-06-2016

Ej, mam takie pytanie, i pomysł za razem.
Na pewno nigdy, a przynajmniej nie w ciągu najbliższych kilku lat nie będzie mnie na takim spotkaniu forumowym, z własnych powodów.
I tu wpadła mi pewna myśl; nie byłoby to rozwiązanie na całe spotkanie, tylko na powiedzmy przysłowiowe dwie godziny, ale czy nie dałoby się powiedzmy podczas takiego zebrania w pomieszczeniu odpalić skype'a i się przez niego połączyć? Jeżeli by wam pasował taki układ i akurat nie miałabym nic w planach, to... :D


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Vasanti Vei - 05-06-2016

O, jest to jakaś myśl. :D Możemy się umówić, że o tej i o tej godzinie odpalamy skype, kamerki i zrobimy konfę z osobami, które chciałyby się z nami "spotkać".
Właściwie mogę tu od razu podać mojego skype: filka_bella
Zostawię włączonego skype w sobotę i można dzwonić, choć jakbyś wcześniej napisała, mniej więcej o której by Ci pasowało, to byłoby super. ;3


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Israel - 05-06-2016

O, możliwe bardzo, ze bym skorzystał też. Choć nie wiem, czy będę miał możliwość.


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Asura - 05-06-2016

Spoko :D. Jak na razie wiadomo, nie wiem, jak to będzie, bo to jeszcze szmat czasu, ale zakładam, że od 16 powinnam być wolna, o ile nic nie wypadnie.
I aha, żebyście się w razie czego nie zdziwili - o ile się uda, będę mieć zakrytą twarz
...
I'm not joking, bro


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Vasanti Vei - 05-06-2016

Is, zapraszamy. :D

Cher, okej, dzięki za ostrzeżenie. xd'


RE: Spotkanie i event rocznicowy - Ava - 05-06-2016

Jak coś będzie grzebane na skype i będzie się można dołączyć to ja chętnie. Oczywiście jak dostanę od was pozwolenie xD