Król Lew PBF
Audycja 18. Gość: Ava Prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Sprawy forum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=8)
+---- Dział: Radio (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+---- Wątek: Audycja 18. Gość: Ava Prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko (/showthread.php?tid=1919)



Audycja 18. Gość: Ava Prowadzący: Vasanti Vei, Machafuko - Vasanti Vei - 13-06-2016

Nasze radio jest już pełnoletnie, bo oto prezentujemy wam osiemnastą audycję! ;) Tym razem prowadzącymi byłam ja i Fuko, a naszym gościem została Ava.

Miłego słuchania i zapraszam do komentowania!




RE: Audycja 18 - Myr - 13-06-2016

dupa Fuko można było jak stare KL xD tylko to byłoby droższe x) i przede wszystkim pierwszy sezon i prościej aniamcje zrobic :3

A phi Ema to postać dla Bela i tyle xD a nie tam gadolenie o byciu samotnikami x)


Z dala mi od Isa bo skrzywdzę :E

Ava grasz we WoW? :> a gdzie x)

Ciemne barwy... to wiadomo czemu Bel :>

Mi sie czarownica podobała xp fajne inne spojrzenie xp

i dzięki za pozdrowienia x3


RE: Audycja 18 - Ema - 13-06-2016

A tak w WoW'a czasem sobie pogrywam, ale to jak jestem u kuzyna. (On ma konto ja nie ;-;)

Spokojnie od Isa będę trzymała się z dala.

Oj tam kto wie może nie wytrzyma presji i sobie znów śmignie do samotni :P


RE: Audycja 18 - Myr - 13-06-2016

to iśc do kina na warcrata w multikinie po battlechesta i darmowy miesiąc xD

ta ta ta x) juz to widze >D


RE: Audycja 18 - Ema - 13-06-2016

Co mi tam po miesiącu ;-; Ja chcę całą wieeeczność ;-;

No i wiesz nigdy nic nie wiadomo :P Ema to w moim zaplanowaniu przebiegłe stworzenie :P Ale jeszcze sobie przemyśle wszystko :#


RE: Audycja 18 - Myr - 13-06-2016

Lepszy miech niż nic

haha kolejna biedna duszyczka, która probuje cos z Belem x)


RE: Audycja 18 - Sheloth - 14-06-2016

/offtop

Ej, jak gracie w WoWa to chodźcie na Firestorm, nawet całkiem fajnie chodzi! Gramy tam z Durgą na najnowszym dostępnym dodatku, polecam :3 Niedługo mamy ostatni egzamin i znowu będziemy mogli grać, fajnie by było zebrać do tego większą grupę.


RE: Audycja 18 - Myr - 14-06-2016

wole na globie |D i paczjacie tez najnowszy dodatek i wszystko działa |D a tak serio to mam tam konto ale teraz musiałbym na nowo to pobierać D: bo konto mam za czasów pandashana D: i może w sumie osobny temacik do wowskiego zgadania x3


RE: Audycja 18 - Sheloth - 15-06-2016

/dalej offtop XD

W launcherze można wybrać folder gdzie już ma się zainstalowaną grę i pobiera wtedy tylko to, czego tam nie masz. A jeśli chodzi o KLową grupę do WoWa, jestem bardzo mocno za~ Tylko nie wiem jak będzie u mnie wyglądała sytuacja z internetem, bo mam wakacyjny wyjazd do pracy, więc może być rożnie. Ale robcie temat, ja się chętnie dołączę w dowolnym momencie.
A Firestorm polecam, my sobie na razie biegamy we dwojkę i muszę powiedzieć, że jak na darmowy serwer, zaskakująco dobrze działa, chociaż oczywiście zdarzają się wkurzające niedociągnięcia.


RE: Audycja 18 - Myr - 15-06-2016

https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1922&pid=75324#pid75324 tutaj zrobiłam aby nie spamić w audycji.