Król Lew PBF
Zdjęcia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Zdjęcia (/showthread.php?tid=193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Zdjęcia - FireLion - 05-05-2015

Co do pytania o kolor ścian, to ja nie znam tylu kolorów co kobiety XD. Dla mnie to jest różowy, tylko nie taki typowy XD.


RE: Zdjęcia - Samiya - 06-05-2015

Dzięki Fel :D Uroczo to może i ja wyglądam, ale charakter nie zawsze mam uroczy xD
To w sumie ciekawe, że faceci mają największe kompleksy u nas, nie spodziewałam się ._. Ej, przecież dobrze wyglądacie! (To tak na wypadek, gdybyście chcieli się przejąć opinią Sami)
PS. Według mnie to łososiowy!


RE: Zdjęcia - Lotta - 01-06-2015

No to Lotta wstawi dwa zdjęcia. Akurat te dlatego, bo najlepiej na nich wyszłam. :D

https://i.imgur.com/ni6iLaN.jpg - jedno z wielu zdjęć z akcji z fundacją Dr Clown

https://i.imgur.com/B37aOMB.jpg - fotka z jakiejś kameralnej imprezy


RE: Zdjęcia - Felija - 01-06-2015

Zdjęcie jako clown jest urocze. :D

Masz ładną grzywkę.


RE: Zdjęcia - Lotta - 01-06-2015

Dziękuję. <3


RE: Zdjęcia - Inn - 01-06-2015

Lotta, ale masz przepiękne włosy <3 *Ma świra na punkcie włosów, zwłaszcza czyichś*
Też mi się podoba fotka w stroju klauna, wyglądasz przesympatycznie :D


RE: Zdjęcia - Lotta - 01-06-2015

Miło mi to słyszeć, tzn. czytać. ^^


RE: Zdjęcia - Sadism - 01-06-2015

Jak dla mnie to i tak zdj. wygrał pan po prawej z petem w ustach :D
Śmiechłem


RE: Zdjęcia - Malimau - 02-06-2015

A Wam pokażę, jak wyglądam. Z dzisiejszego spaceru, kotek znajdka, zaczepił nas. Piękny, rasowy, a futerko mięciutkie. :3

http://i1279.photobucket.com/albums/y527/DiamentowaRosa/Prywatne/xxx_zpsioi698yn.png~original


RE: Zdjęcia - Felija - 02-06-2015

Ojejku, kotek śliczny. :D I Ty też, Cyń. I nic się nie zmieniasz. :)


RE: Zdjęcia - Machafuko - 12-06-2015

Czas się ukazać po latach :v

Zdjęcie które zamierzam wstawić trzeba poprzedzić paroma słowami wstępu. Otóż nie dalej jak 6 godzin wcześniej, od momentu pisania tego posta, moja znamienita siostra postanowiła się pobawić moimi włosami. Tak więc przez dłuży czas majstrowała mi przy owłosieniu w efekcie czego moje włosy zostały zaplecione w piękny warkocz. Był on na tyle wspaniały że postanowiłem uwiecznić go fotograficznie. Jednak cóż taki lajkonik... tfu! laiki może wiedzieć o starożytnej sztuce wykonywania autofotografii znanej przeciętnej 15-latce z gim(n/b)azjum. Tak więc powstało kilka zdjęć jednak żadne nie spełniało kryterium ostrości (a rodzice mówili: "Nie pij tyle bo będą Ci się trząść ręce", ale ja kresowiak z krwi i kości jakbym mógł zaprzepaścić wielowiekową tradycję? No i mam teraz nieostre zdjęcia ;_;), jednakże jedno było szczególne, tak samo niewyraźne jak reszta jednak w tym wypadku zaznaczona obecność pikseli nadawała fotografii artyzmu. Wspaniały warkocz który posiadałem zdawał się niczym macka wypełzać z mroku stanowiącego tło dla mojej sylwetki. Zachwycony tym ujęciem postanowiłem podzielić się nim z wami, abyście razem ze mną mogli podzielać mrok, tajemniczość i grozę uwiecznionego przeze mnie momentu.
DARKNESS IS COMING!

A tu przeróbka tego zdjęcia, wykonana przez moją znajomą, doskonale ukazująca jego charakter XD

PS. Sadism mając 178 lokujesz się w górnych granicach średniego wzrostu jak na faceta. Nie jesteś niski. Ja jestem niski, bo mam równo 170 XD


RE: Zdjęcia - Vult - 12-06-2015

Z mojego punktu widzenia wszyscy jesteście wysocy (; (155cm w kapeluszu)
Macie przesympatyczne twarze, jesteście urodziwi, niektórych cechuje ze zdjęcia delikatność. Innych bardziej radość i poczucie humoru. A jeszcze innych dystans do siebie.
Jak się dłużej poprzyglądam to widzę nieraz podobieństwo cech ze zdjęcia w odgrywanych postaciach. Chyba że to moja wygórowana wyobraźnia :D


RE: Zdjęcia - Felija - 12-06-2015

Fuko, albo to ta fryzura, albo wyglądasz trochę doroślej niż przy naszym spotkaniu. ;) Przeróbka cudowna.

Vult, rozwiniesz temat, bo to brzmi naprawdę ciekawie? :) Chętnie bym się dowiedziała, jakie podobieństwa dostrzegasz i na ile to się tyczy osób, które prowadzą po kilka postaci, niekiedy skrajnie różnych.


RE: Zdjęcia - Vult - 12-06-2015

Skrajnie różne postacie też coś łączy, choćby jeden element i nie mówię tu o stylu pisania.
Nie wiem jak mam to wytłumaczyć jaśniej. Po prostu patrzę na avatar, patrzę na zdjęcie widzę jakieś podobieństwa. To jest tak jak ktoś kiedyś powiedział, że pupile są podobni do właścicieli, ewentualnie się upodabniają.
Czytam posty, widzę grę aktorską względnie różne charaktery ale coś je łączy z charakterem osób na zdjęciu. Intuicyjnie jak widzę kogoś pierwszy raz to wiem czy mogę zagadać do osoby czy lepiej jej unikać. Nie potrafię jaśniej, po prostu tak mam.


RE: Zdjęcia - Samiya - 12-06-2015

A ja to już od dłuższego czasu twierdzę, że użytkownicy upodobniają się do swoich postaci :D Nie jakoś mocno, ale tak mimo wszystko. Czy raczej postacie reprezentują jakąś cechę ich charakteru, a jak nimi piszą, to bardziej ją widać :d To czasem widać na sb ^^"

Nie wiem jak inni, Vult, ale ja chyba ogarnęłam o co Ci chodzi :D