Król Lew PBF
Zdjęcia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Zdjęcia (/showthread.php?tid=193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Zdjęcia - Felija - 13-06-2015

Też chyba łapię koncept, co nie zmienia faktu, że ciekawie jest się dowiedzieć czegoś takiego o sobie. :)

Sami, też zauważam na sb upodabnianie się userów do postaci. Ja jakiś czas temu zdałam sobie sprawę z tego, że gdy piszę na sb z Vei, to z reguły jestem mniej miła niż gdy piszę z pozostałych kont. Po prostu widzę swój nick i podświadomie się przestawiam na jej sposób myślenia. To trochę przerażające. :'D


RE: Zdjęcia - Sadism - 13-06-2015

Czy ja wiem czy przerażające. Malo kto nawet z aktorów tworzy postać bez oparcia w jakiejś części o swoją osobę. Nie oszukując się, my tymi postami grami pewne role, to i ukazujemy pewne swoje skryte, bądź nie, cechy. Co nie znaczy że jak ktoś odgrywa mordercę, czy np. takiego węża o zapędach do zdobycia władzy za wszelką cenę, to od razu taka osoba zmieni się czy już jest zły/zła w realu :P


RE: Zdjęcia - Felija - 13-06-2015

Ja mówię, że przeraża mnie to, że nawet nie zwracam już uwagi na to, że jak piszę jako ja na sb, ale z konta Vei, to zaczynam pisać - jako ja - trochę tak, jak Vei by mówiła.

Tak, tak jak piszecie, postacie często reprezentują jakieś nasze cechy - albo też ideały, do których dążymy. Moje postaci niekiedy wyolbrzymiają moje wady i zalety, ale mają też cechy, których nie mam, a chciałabym mieć.


RE: Zdjęcia - Machafuko - 13-06-2015

Czy jeśli na innym pbfie gram cyganem to to oznacza, że moja podświadomość chciałaby kolekcjonować gruz? ;_;


RE: Zdjęcia - Felija - 13-06-2015

To Cyganami grasz, a Fuko Ci się nie chce? W czym on niby jest gorszy, co? :/ Pewnie mu smutno.


RE: Zdjęcia - Machafuko - 14-06-2015

Fuko nigdy nie narzekał na brak towarzystwa. Pewnie się opieprza przy jakiejś oazie, od czasu do czasu polując (wiem że samiec, ale mam to w kp, ze potrafi :v)

[ Dodano: 2015-07-02, 08:19 ]
Co by zatrzeć wrażenie z zdjęć falkonowych, gdzie moje włosy wyszły paskudnie. Co prawda uważam, że w długich włosach wyglądam suabo, ale skoro je mam to podziele się widokiem mojej czupryny w pełnym majestacie, zwłaszcza. że udało mi sie zrobić fajne ujęcie. Z kucem mnie nie zobaczycie bo wyglądam kijowo, ale w rozpuszczonych...
Ogólnie te refleksy w okularach mnie ujęły, wyglądam prawie jak w okularach przeciwsłonecznych xDDD

Niestety odwrociło mi zdjęcie przy wysyłaniu z jakiegoś powodu...


RE: Zdjęcia - Felija - 03-07-2015

Fuko - mistrz perspektywy. A włosy rzeczywiście lepsze niż na Falkonie. :P


A ja wrzucam zdjęcia z zeszłotygodniowego wypadu do warszawskiego zoo z Inn i Cynką (Venety). Miałam ich prawie 150, ale powybierałam głównie te na których jesteśmy. Nie chce mi się uploadować każdego z osobna, więc wrzucam w ten sposób.
Dwa zdjęcia są opatrzone dedykacjami. :D
A ostatnie zdjęcie było zrobione już później, jak zapewne można się domyślić.

KLIKAJCIE


RE: Zdjęcia - Samiya - 03-07-2015

To ta sukienka, co się nią chwaliłaś? :D Ej w ogóle Cynka wygląda podejrzanie młodo...
I mam dedykację, jeej! Z serwalem! ja go znajdę. Znajdę i kupię!
I ludzie mi odpisujo! Czuję się doceniona <3

[ Dodano: 2015-07-03, 21:27 ]
Przy okazji - jak Fuko był dziewczynką to by wyrywał chłopaków na włosy xD


RE: Zdjęcia - Felija - 03-07-2015

Tak, to ta. <3
Cynka zawsze wyglądała młodo. Tzn. przy naszym pierwszym spotkaniu też wyglądała młodo. :'D
No tak spojrzałam na tego serwala i od razu pomyślałam o Tobie. Zapraszam po niego do stolicy, kosztuje kupę hajsu, ale kasa idzie na fundację prozwierzęcą (nie pamiętam nazwy).


RE: Zdjęcia - Machafuko - 03-07-2015

Cóż perspektywa taka, bo chciałem uchycić piękno włosów mych, nawet kosztem optycznie powiększonego nosa xDDD

Ale galeria, no ładnie, ładnie, choć lewki najładniejsze :v

Saaami, a dziewczyny też mogę? :v


RE: Zdjęcia - Felija - 03-07-2015

No tak, bo tyyyle tych lewów widać!

Ej, ej, nie podrywaj nieletnich.


RE: Zdjęcia - Kalani - 03-07-2015

DZIĘKUJĘ ZA DEDYKA! <3 To chyba żabuti, ale nie jestem do końca pewna.


RE: Zdjęcia - Samiya - 03-07-2015

Fukoś, myślę, że raczej dziewczyny na tak długie włosy nie wyrwiesz xD Bo ci będą zazdrościć...

Fel, akurat mnie na bank nie wyrwie na długie włosy :'D


RE: Zdjęcia - Inn - 03-07-2015

Nie są aż takie złe te zdjęcia. Bardzo ładnie na nich wyszłyście, Fel z Cyń :D
I uwielbiam tego tukana. I uwielbiam te tytuły do zdjęć, Fel XD


RE: Zdjęcia - Venety - 04-07-2015

To ile dajecie mi lat? To jedno z moich ulubionych pytań, bo reakcje ludzi na prawdziwy wiek są przepiękne. :D