Król Lew PBF
Zdjęcia - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Wątek: Zdjęcia (/showthread.php?tid=193)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


RE: Zdjęcia - Cherche - 22-10-2016

ok to ja też.........? To jest chyba mój 2 raz jak pokazuje fejsa publicznie, nie cierpię selfjów i nie uznaję tej selfiowej mody, ok 2-3 zdjęcia w tyg jak gdzieś jesteś ale nie 150 na godzinę w tym samym kiblu....pls wiecie o co kaman ni. hejćcie ile możecie ;_; http://sta.sh/2f5fqpgpfx7 te szajskie fotki są chyba sprzed miesiąca albo dwóch nie wiem, mam teraz króóótsze włosy które chyba widać tam gdzie jestem w szarej bluzie, zasłaniam twarz bo tylko o nie właśnie chodziło jak matka chciała zobaczyć :d bonus moje pieski i ananas.......


RE: Zdjęcia - Sigrun - 23-10-2016

Skadim chciałabym cię w tych jeszcze krótszych włosach zobaczyć. Sama bym chciała coś zrobić z kłakami bo zapuszczone są a fryzjera nie widziały od 2 lat prawie. A ściąć się na aż tak krótko to w pewien sposób obawiam się. Chyba jakiś ukryty uraz z dzieciństwa mam, o którym nic nie pamiętam xD' Bardzo mi się podobają irokezy no ale moje włosy są za cienkie, także no w głębokiej pupie jestem jeśli o wybór fryzury chodzi.
Cherche w tych najkrótszych to chyba ci najlepiej pasuje. Choć te ciut dłuższe bardzo przypominały grzywę Neski :P
I Ananas uroczy ^^


RE: Zdjęcia - Vari - 23-10-2016

[Obrazek: ad026f3472ed.jpg]

Jak każdy to każdy c; zdjęcie zrobione w marcu tego roku.


RE: Zdjęcia - Anairell - 23-10-2016

klik

Taka ja w zmierzchowych klimatach


RE: Zdjęcia - Vasanti Vei - 23-10-2016

Daen, ło, jakie oczy. ;D Nosisz soczewki? I pięknie się malujesz, ja nie potrafię takich równych kresek.

Ana, a myślałam, że to taka mroczna wersja Śnieżki. xD" Wiesz, czarne włosy, jabłko... No nieźle, nieźle. Ciekawy masz kolor włosów.


RE: Zdjęcia - Anairell - 23-10-2016

To akurat efekt obróbki i wizji fotografa xD Mam ciemny brąz, a nawet czasem nie za ciemny.. fot

Vari, zazdroszczę spojrzenia *.*


RE: Zdjęcia - Vari - 23-10-2016

Vei nie noszę soczewek ;) taki efekt jakiś wyszedł, bo słońce się pięknie odbiło i rozjaśniło mi tęczówki. No, ale uwierz mi, że z tym makijażem to nie zawsze tak ładnie ;p bo rzadko mi proste kreski wychodzą, nie mówiąc już o różach, brązach itp.

Dziękuję ^^


RE: Zdjęcia - Gyda - 23-10-2016

o kurczę, no to ja tutaj chciałam Sig dorzucić moje rebelskie ja w krótkich włosach, ale jak to tak przy takich modelkach... więc piona z Bjorn i dorzucam zdjęcie psa, żeby uprzedzić pytania o jego zad na jednej fotce http://sta.sh/2q1jyswtqlt?edit=1


RE: Zdjęcia - Omara - 26-10-2016

Zapewne połowa tego forum wie jak wygladam, więc nie zaszkodzi jak coś tu wrzucę :)

Yay!


RE: Zdjęcia - Machafuko - 26-10-2016

ATENCJO PRZYBYWAJ!

Wszyscy jesteście piękni i młodzi, macie cudne oczęta, fryzury, ubrania, psy, a nawet krajobrazy w tle, ale muszę przyćmić wasz blask moją prześwietną aparycją modela i zdjęciami o największej jakości, ponieważ nikt mnie nie kocha i muszę się jakoś dowartościować ;;

No więc:

JA PODCZAS ILUMINACJI

JA Z INN I ŚMIESZNIE PRZEKRZYWIONYMI OKULARAMI

JA W GLORII I CHWALE PREZENTUJĄCY UPOLOWANĄ BESTIE Z DZICZY AFRYKAŃSKICH, KU ROZPACZY FEL, KTÓRA CIERPI, ŻE TAK NIE SZANUJE KOTOWAYCH

ZOBACZCIE CO ONE MI ZROBIŁY, TAK SIĘ KOŃCZY ADMINOWANIE NA FORUM O LEFKACH ;
___;

JA W TOWARZYSTWIE WSPANIAŁYCH DZIEWCZĄT ROBIĄCYCH ŚMIESZNE MINY, CO BY WAS NIE NARAŻAĆ BARDZIEJ NA ZNOSZENIE JEDYNIE ADONISOWEGO PIĘKNA MEJ OSOBY

JA Z OPUCHNIĘTĄ MORDĄ

BONUS

PRAWDZIWA CYBERNETYCZNA NATURA SAMI I JEJ MORDERCZE SKŁONNOŚCI WZGLĘDEM MNIE

TEN UŚMIECH TO UŚMIECH STALINA WYSYŁAJĄCEGO LUDZI DO GUŁAGU, STRZEŻCIE SIĘ NAS ADMINOFASZYSTÓW, KTÓRZY KAŻDEGO DNIA OKAZUJĄ WAM MIŁOSIERDZIE POZWALAJĄC GRAĆ NA TYM OTO FORUM DOKUMENTALNYM O ŻYCIU AFRYKAŃSKIEJ FAUNY I FLORY. SZYBCY JAK RAKIETA, TWARDZI JAK KALORYFER, SPRAWIEDLIWI JAK ANNA MARIA WESOŁOWSKA, BRUTALNI JAK CHE GUEVARA, BEZLITOŚNI NICZYM MAO ZEDONG. ALE MILUSI JAK ŚWINKA MORSKA <3


RE: Zdjęcia - Kuro - 26-10-2016

Fuko kojarzy mi się z wampirem C:


RE: Zdjęcia - Vasanti Vei - 26-10-2016

D-dlaczego... xD

Dobra, to jeszczeee...

SERWALKA W SWOJEJ NATURALNEJ POZYCJ

JA Z SERWALKĄ - NIE PYTAJCIE, JA TEŻ NIE WIEM

JA Z CYNKĄ

JA Z SIOSTRĄ CYNKI I JEJ DZIEŁEM (to jest pudełko)

NAJLEPSZA BRANSOLETKA ŚWIATA OD KIFO

JA Z GEPARDEM


Przygotowania do... No właśnie, tu już wkraczają filmiki

PLAYLISTA Z FILMIKAMI DLA NIENORMALNYCH

PS Ludzie, którzy byli na imprezie: macie te foty. Chcecie coś jeszcze dorzucić, to śmiało. :P


RE: Zdjęcia - Machafuko - 26-10-2016

Kuro, to chyba był komplement, dzięki xD

FILMIKI TAG

No świetnie wyszliśmy, świetnie :v


RE: Zdjęcia - Samiya - 26-10-2016

OD TERAZ JESTEM SERWALO-FOKĄ

-tu nic nie ma, bo dropbox jest głupi a ja leniwa-

już jest, Vei przybyła na ratunek


RE: Zdjęcia - Daenerys - 26-10-2016

Fuko jaki przystojniak c; brałabym ;3


Co do filmików... śmiało mogę stwierdzić, że jesteście jednymi z najbardziej pozytywnych ludzi jakie przyszło mi spotkać. Widać, że macie do siebie dystans i kochacie to co robicie. Za to was kocham! Mam nadzieję, że będę zaproszona na następne urodzinki xD