Król Lew PBF
Znajomych - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Znajomych (/showthread.php?tid=1992)



Znajomych - Jasiri - 24-07-2016

Poszukuję jakiś osób do popisania na fabule. Głównie z Jasiri. Najlepiej takich, co w miare często odpisują


RE: Znajomych - Ema - 24-07-2016

Jestem chętna jakąkolwiek postacią, jednak Ava i Taal są aktualnie zablokowane. Jeanette jest wolna, a Ema będzie się snuć po pustyni.


RE: Znajomych - Jasiri - 24-07-2016

Ok, tylko powiedz którą postacią by Ci pasowało. Jeśli ma być coś z Jasiri, to gdzieś w okolicach Mglistego Brzasku, a jeśli Kama (Rinuzi na razie nie zaliczam) to gdzieś niedaleko Doliny Spokoju.


RE: Znajomych - Ema - 24-07-2016

Mi pasuje każdą postacią, mogę nawet pisać dwiema xD Więc tak Ema będzie aktualnie pomieszkiwała na pustyni obok Mglistego Brzasku, więc ona może się spotkać z Jasiri. Żanetka natomiast jest całkowicie wolna fabularnie, a pomieszkuje niedaleko doliny spokoju, więc mogłaby przypadkowo wpaść na Kamę. Dopóki nie zakończę marginesu z Kami, to fabularnie Żancia jest jeszcze samotnikiem, zanim wyrusza na poszukiwanie stada.


RE: Znajomych - Jasiri - 24-07-2016

Jasiri i Ema może trochę później, bo przed chwilą się już widziały. Co do Kamy, to możesz wpaść do niego. Masz tutaj link: https://pbf.krollew.pl/showthread.php?tid=1710&offset=330


RE: Znajomych - Jasiri - 25-07-2016

Ktoś jeszcze chętny?