Król Lew PBF
Podpisywanie Regulaminu i Zapis - FAQ - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: FAQ (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Regulamin (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Podpisywanie Regulaminu i Zapis - FAQ (/showthread.php?tid=2)



Podpisywanie Regulaminu i Zapis - FAQ - Vasanti Vei - 22-06-2012

Zauważyłam, że sporo osób ma z tym problem, dlatego postanowiłam udzielać tu odpowiedzi na najczęściej zadawane w tej kwestii pytania.

Jak podpisać Regulamin?
Na stronie głównej forum, klikamy "Regulamin". Znów klikamy "Regulamin" i otwiera nam się strona z... Niespodzianka! Z regulaminem!
Czytamy go dokładnie, a gdy w trakcie czytania zauważymy coś dziwnego, niepasującego do reszty (chodzi o pojedynczy wyraz), zapamiętujemy go.
Teraz u góry, na samej górze, po prawej stronie obrazka są różne opcje. Klikamy "Prywatne wiadomości", a następnie "Napisz wiadomość".
W pierwszej linijce wpisujemy adresata, czyli Regulamin, a w drugiej, niżej, temat; nieważne co to będzie, może być 'Hasło" albo cokolwiek innego. W największym okienku wpisujemy wyraz, który zapamiętaliśmy i na samym dole klikamy "Wyślij wiadomość".

Ale w tym regulaminie nie ma żadnego niepasującego wyrazu! 
Na pewno jest, dobrze poszukaj. Nie musi się on znajdować na końcu danego punktu, może być też w środku.

Skąd mam wiedzieć, czy moje hasło zostało zaakceptowane przez Regulamin?
Dostaniesz prywatną wiadomość o treści "poprawne hasło" albo podobnej.

Dostałem/am wiadomość, że hasło jest niepoprawne! Co mam teraz zrobić?
Poszukaj hasła jeszcze raz i tym razem wyślij dobre.

Podpisałem/am regulamin, ale mimo to nie dostałem/am kolorku. Dlaczego?
A zapis wysłałeś/aś? Jeśli nie, to należy go wysłać w tym temacie.

Wysłałem/am zapis i hasło, a nadal nie mam kolorku.
Sprawdź, czy z twoim zapisem na pewno jest wszystko w porządku i czy nie ma tam dopisanych żadnych uwag od administratora.
Przyczyną może być np. brak wpisanych statystyk, niedozwolone elementy w historii postaci, brak avatara/opisu wyglądu postaci w podpisie lub niepoprawny avatar, np. z tzw. nielegalnej galerii, nieodpowiednich rozmiarów, przedstawiający zwierzę o niedozwolonych kolorach (np. zielonego lwa) lub postać, która wygląda identycznie jak innej osoby, która już wcześniej zarejestrowała się na forum i jest aktywna.

Wysłałem/am hasło, zapis, mam dobry avatar, a kolorku nadal nie!
Czekaj cierpliwie. Możesz też upomnieć się na ShoutBoxie lub napisać o tym pw (prywatną wiadomość) do któregoś z członków administracji.

Dlaczego dostałem/am kolor samotnika?
Na początku każdy jest samotnikiem. Jeśli chcesz dołączyć do któregoś ze stad, musisz odbyć fabularną rozmowę z jednym z przywódców lub zastępców danego stada. Wyjątkiem są młode urodzone w stadzie, które automatycznie zostają przypisane do stada matki.

Jestem zatwierdzonym użytkownikiem, a teraz zakładam drugie konto. Czy muszę jeszcze raz wysyłać z niego hasło?
Nie, o ile twoje konta są połączone za pomocą opcji "Multikonta" lub któryś z administratorów wie, że to twoje konto.


(temat by Felija)