Król Lew PBF
Pokemon Go - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Pokemon Go (/showthread.php?tid=2011)

Strony: 1 2 3 4 5


Pokemon Go - Vasanti Vei - 16-08-2016

Jeszcze tylko u nas się o tym nie rozmawia, więc kiedyś trzeba zacząć.

Kto z was gra, jak wam się podoba, jaki team wybraliście?

Ja zaczęłam kilka dni temu, żeby zobaczyć, jak to wygląda, no i ze swoistego sentymentu do pokemonów. Nie gram zbyt intensywnie, acz kto wie, może jeszcze się wciągnę. Myślę nad teamem instinct, bo mystic jest zbyt mainstreamowy, a do valor jakoś mnie nie ciągnie. I tak chyba zbyt późno zaczęłam grać, żeby mieć szanse w walkach. Póki co moim największym odkryciem jest to, że na wsiach nie ma poków i mam nawiedzony i zaszczurzony dom, a osiągnięciem na moim szalonym 5 lvlu jest wyklucie uroczego nidorana.


RE: Pokemon Go - Samiya - 16-08-2016

Jak na razie moim największym osiągnięciem jest zakaz używania telefonów podczas zwiedzania, który nam wlepiła opiekunka na koloniach, a który oczywiście zignorowaliśmy <3 Banda nastolatków drących się EEVEE, EEVEE TU JEST i wyjmujących szybciutko telefony podczas oglądania zamku strasznie ją wściekała, nie rozumiem czemu :/

Aktualnie mam poziom 12 i jestem w Mystic, ale serduszkiem należę do Instict <3 Mystic zdecydowanie jest zbyt mainstreamowe, niestety, siostra i przyjaciółka poszły do mystic :| głupio tak samemu w innym teamie.
W Pułtusku jest nawet sporo pokestopów, spodziewałam się mniej. Mamy też 3 gymy, które co chwila są odbijane, więc ciężko jest mi nawet dodać jakiegoś swojego poka do gymu :'D
Z jajek głównie wypadają mi ekansy i magikarpie, ale nawet spoko, zawsze to trochę więcej cuksów na tego gyardosa :| Aktualnie mój najlepszy pok to jolteon 788 CP. Za to w domu nie spotkałam jeszcze ani jednego pokemona, całe szczęście mam niedaleko pokestopa, przy którym zawsze się pojawia jakiś pokemon. Choć zazwyczaj jest to weedle xD


RE: Pokemon Go - Jeanette - 16-08-2016

Pogrywam i to jak najczęściej (czyli rzadko) i jak najdłużej (czyli krótko). Co prawda mam te trzy pokestopy w mieście, ale co z tego jak pokemonów brak? W dodatku żadnego Gym'u w okolicy nie widać, ani nie słychać. No trudno. Aktualnie mam lvl 7 a moim najsilniejszym pokemonem jest Pidgeot. Moim największym osiągnięciem jest złapanie Seel'a, za którym biegałam jak szalona po Inowrocławiu xD Moją drużyną jest natomiast Instict, nawet mam koszulkę z logiem i napisem, przez którą Team Mistic i Team Valor rzuca mi nieprzychylne spojrzenia xD


RE: Pokemon Go - Jeanette - 16-08-2016

A i świetny aczkolwiek krótki komiks https://jii-dragon.tumblr.com/post/148889793549/surfacage-some-guy-instinct-just-memes-around


RE: Pokemon Go - Machafuko - 16-08-2016

Trolluje irytujących znajomych za pomocą emulatora androida na lapku i fake gps, przejmując im gymy. Liczy się?


RE: Pokemon Go - Myr - 16-08-2016

Ja nie gram intensywnie <bo gps do naprawy poszedł :E> mam 8 pozom i jestem w Instinct... Co z tego, ze znajome są w Valorze :E. Gra jest spoko ale brakuje mi walka między graczami i wymiany poków. Zobaczymy co dalej będzie.


RE: Pokemon Go - Soth - 16-08-2016

Gram, wtedy kiedy mogę i przy okazji. Niebieski team, ze względu na to, że podrzucam często swoje pokemony do niebieskich gymów, gdzie są już silniejsze pokemony i no... większa szansa na to, że zbiorę więcej monet. Mam aktualnie prawie 16 lvl, moim najsilniejszym pokemonem jest Flareon o imieniu Rawr, wraz z CP około 1k. Miałby więcej, ale ostatnio mam pecha do łapania Eevee, wobec czego nie mam tyle cukierków na dalszą ewolucję.
W moim pokedexie jest około 65 pokemonów, z czego dwa niezłapane, bo byłam w trasie i mi pospierdalały :I

Marzę o posiadaniu Blastoise'a, którego będę kochać i wielbić i trenować jak tylko się da.


RE: Pokemon Go - Vasanti Vei - 16-08-2016

Dodałam ankietę i dołączyłam do Instinct, mam tam kumpla.

I wiedziałam, że znajdzie się tu trochę graczy. :3
Właśnie jadę do Warszawy, ciekawe, czy jest tam dużo więcej poków niż w środku Chełma (bo na obrzeżach Chełma dość biednie). W nocy lecę do Londynu, ale tam raczej nie będę niczego łapać, net w fonie zagranico jest drogi. :<
A i zlapalam dzisiaj pierwszego eevee i chcę sobie zrobić vaporeona, ale na to zapewne jeszcze trochę poczekam.


RE: Pokemon Go - Shiriki - 16-08-2016

Ja mam dużo eevee xD ale i tak wolałabym cos innego. U mnie dużo ludków z Valora jest.


RE: Pokemon Go - Soth - 16-08-2016

Też miałem od cholery Eevee, ale ewolucja po chyba 800 cp wymaga już dwóch cukierków. A za jednego eevee można mieć ze 4 więc no. :C

U mnie praktycznie nie ma nikogo z żółtków, widziałem tylko raz jak o jednego gyma na obrzeżach się tłukli z czerwoną hołotą. Raz sie tylko zdziwiłem, bo tak czerwoni się uwzięli na gyma, że wbili jakiś niesamowicie duży lvl i tam nawsadzali chyba z 7 pokemonów po ponad 1k cp
DDDDD:


RE: Pokemon Go - Israel - 16-08-2016

Dlaczego nie ma tutaj opcji "w żadnym"?


RE: Pokemon Go - Yasumu - 17-08-2016

Czekałam az ten temat się tu pojawi |D
Oczyfisieee że Valor, jedyny słuszny team :Vc chociaż poszło tam pełno hołoty to fakt :I i siara się przyznać do tego że jest się w tej drużynie.. w Instynktach są sami indywidualiści a poza tym.. kto to jest Zapdos ;v ?

21 lvl już jest wszystkie Eevee evo juz też mam >:Dc 49 cukierasów z 400 na Gejardosa, Magmar, Electabuzz, Jinx, Cyther, Piczaku, Bulbiś, Charmander i już Wartortle asdfghiii.. w końcu 156km z buta zrobione |'D

Hm.. Warszawie jest masa stopów i różnych Poków (Ale też od uja Rattatów i Drołzejów :B), zaś w Poznaniu w samym Parku Cytadeli jest np aż 6 Squirtlów.. w Sosnowcu w jednym parku respi się aż 5 Magmarów pełno Magikarpi, Psajdaków, Poliwagów, Staryu i czasem Dratini x'Dc


Also jak ktoś jakimś cudem jeszcze nie wie jak zrobić daną ewolucje z Eevee, ponoć czeba wpisać imię pokimona z serialu- było sobie takich 4 braci, artykuł tutaj => http://pokemon-go.pl/niezbednik-gracza/pokemon-go-jak-ewoluowac-eevee/


RE: Pokemon Go - Samiya - 17-08-2016

Cytat:kto to jest Zapdos ;v ?

NAJLEPRZY PTAK Z KANTO TRIO!!!!!ONEONEONEONE
jak możesz go szkalować, chlip ;-;


Yep, o metodzie z imionami słyszałam i właśnie w ten sposób otrzymałam ukochanego Jolteona. Co prawda podobno powinno się po zmianie nicku zrestartować grę, ale ja tego nie zrobiłam a i tak zadziałało :d
W ogóle ze starterów mam tylko tego pierwszego charmandera i dziko złapane na fuksie podczas jazdy samochodem wartortle'a i silniejszego od niego squirtla xD


RE: Pokemon Go - Vasanti Vei - 15-09-2016

*wskrzesza*

Jak tam wam idzie, gracie jeszcze (po wczorajszym sb śmiem przypuszczać, że tak)? Macie nową aktualizację? Jakiego buddy wybraliście? Ja pikachu, ma dobry przelicznik i chcę mieć raichu w pokedeksie. :3 Jak wskoczy im na ramię (podobno po 10 km), to może się wam pochwalę screenem. ;P


RE: Pokemon Go - Talvedu'ul - 15-09-2016

Ja tam już od miesiąca nie gram bo nigdzie nie chodzę a jak wychodzę z psem to mogę złapać co najwyżej drowzee :/ Chyba sobie odpuszczę na jakiś czas, poczekam na drugą gen która ma podobno dołączyć w grudniu (w co wątpię). No i w sumie to stwierdziłam że jednak mnie to bardziej irytuje niż bawi, bo takie chodzenie i łapanie to w sumie bez sensu jest...zwłaszcza jak się to robi w pojedynkę. Może jakbym miała znajomych do tego? Kto wie. No ale ja w realu nie mam nikogo oprócz Rosi także tego. |D
Jednak pozostanę przy głównych grach i sztuce :d