Król Lew PBF
Pokemon Go - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Pokemon Go (/showthread.php?tid=2011)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pokemon Go - Vasanti Vei - 15-09-2016

Ja raz z Sami troszkę łapałam, jeszcze pewnie nam się zdarzy, może nawet dzisiaj się zbierzemy. ;D A tak sama to łapię przy okazji, jak gdzieś wychodzę, nie chce mi się samej łazić po mieście tylko po to, żeby coś tam złapać.


RE: Pokemon Go - Normik - 25-10-2017

Sam łapałem, ostatnio widze, że coraz mniejszy ruch, chyba pada ;P


RE: Pokemon Go - Kamui - 10-04-2018

Odgrzewamy kotleta :v
Niantic zaserwował nam ostatnio całkiem interesująca aktualizację, tak jakby zaczął się jakiś story mode z szukaniem Mew, ale nie tylko tym stara się ściągnąć graczy z powrotem do siebie. Wprowadzono mini wyzwania odblokowywane przy zakręceniu stopem, zbieramy naklejki, a po uzbieraniu odpowiedniej ilości dostajemy paczkę, paczka jak paczka, bo bonus zawiera też niespodziankę w postaci możliwości złapania fajnego poka? Mi wyskoczył Moltres, nie ukrywam fajna sprawa bo w rajdach nie uczestniczę |D średnia wieku u mnie na dzielni waha się w okolicy 20? Ostatnio załapałam się na darmowy rajd na Lugie tłum moje pojawienie się obok gymu skomentował "o 15 osoba" khem khem.. dzieki bogu wyglądam wciąż młodo na góra 18-19 x'D


RE: Pokemon Go - Vasanti Vei - 12-04-2018

Ja ostatnio trochę wróciłam do gry, ale z questami jestem w kropce, bo moje obecne wymagają walk, a moja gra polega głównie na łapaniu poków w autobusie. xD Nie bardzo mi się chce wychodzić specjalnie po to, żeby iść pod gyma, gram tylko "przy okazji". Ale łapię trochę zaległych poków przez ten event. Tych eventowych niestety nie miałam okazji. :/


RE: Pokemon Go - Kykczor - 19-05-2018

Wróciłem do człapania po mieście z nudów i rzucania pokeballami i teraz pytanie, co warto zbierać? Co warto łapać czy w ogóle jest sens lvowania poka?


RE: Pokemon Go - Kykczor - 20-05-2018

Drobny edit, naumiałem się co i jak i jestem postrachem okolicy :V


RE: Pokemon Go - Zevran - 24-05-2018

Czy ktoś z lapiacych poki wie co jeszcze wypada z tych paczek za stemple? Bo mnie tylko zapdos wypada :c


RE: Pokemon Go - Sköll - 25-05-2018

Przez cały Maj wypada Zapek, od 1 czerwca będzie Articuno~ chyba będą co miesiąc dawać kolejno legendy z każdej generacji.


RE: Pokemon Go - Sunkeyru - 25-05-2018

Wszędzie elektryczne ka...kurczaki. Chociaż mi wypadł Zapdos z 98% IV


RE: Pokemon Go - Zevran - 25-05-2018

Kurła, to mam nadzieję, ze chociaż ten Articuno wypadnie lepszy, bo te zapdosy to całe g, wszystkie mi się trafiają co mają jakieś beznadziejnie słabe ataki :C


RE: Pokemon Go - Sunkeyru - 28-05-2018

ja mam Articuno 100% IV z rajdu xD
 Teraz tylko muszę mu ataki zmienić aby był taki "osom i w ogóle"


RE: Pokemon Go - Sköll - 10-06-2018

Szkoda że ni moszna ich do dzimów wstawiać, chociaż z legend to przekoksów za bardzo nima, taki Ho-oh ma sporo CP, Mewtwo też niby zły nie byłby.


RE: Pokemon Go - Zevran - 10-06-2018

A co chodzi z tym 100% IV bo ja nie za bardzo wiem co to ma być, nigdzie w tej grze procentów nie widziałem XD


RE: Pokemon Go - Kamui - 10-06-2018

Bo IV to jest coś ukrytego. 
Niantiki nie wiedzieć czemu nie dali graczowi możliwości sprawdzenia statystyk pokemonow ( ok niby dali ten smieszny arprais, ale to shit jest) xD
IV mierzysz aplikacjami np. 'Poke Genie' który czyta z ekranu gry staty. 
CP to tylko wskaźnik LVL w sumie :/c i jedna z kilku składowych IV 
Były jeszcze inne apki co mierzyły z bazy danych PokemonGo ale czyscili ostatnio wszystko i aplikacje szlag trafił na początku kwietnia? Do dziś nie naprawili tego eh ~3~


RE: Pokemon Go - Zevran - 10-06-2018

No ale co to jest XD Jakaś siła ataków czy co. Ja myślałem, że tylko jest tyle ile pisze przy tych dwóch "atakach", a nie że jeszcze jakieś ukryte super siły XD