Król Lew PBF
Pokemon Go - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Wszystko we wszystkim (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+---- Dział: Gry (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=141)
+---- Wątek: Pokemon Go (/showthread.php?tid=2011)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Pokemon Go - Chikja - 10-06-2018

No zwykłe statystyki jak siła obrona i stamina xDc i mają od 0 do 15 
To od nich zależy ile końcowego CP ma Pokemony w sumie nie zagłębiam się w to za bardzo jak wielki wpływ mają te staty na samą walkę, ale just jak masz poka jednego rodzaju z 45% IV i takiego z 100% to wywalasz pierwszego bo i tak nigdy do Max CP nie dobije xD


RE: Pokemon Go - Vasanti Vei - 11-06-2018

Ja jestem lamą, bo nie skapnęłam się, że te field researche można usuwać i zamieniać na nowe. xDD W efekcie w pewnym momencie się zacięłam i ominął mnie zapdos. BRAWA DLA MNIE.


RE: Pokemon Go - Zevran - 13-06-2018

To ja tą możliwość usuwania tych field research też nie od razu znalazłem, chyba jakoś 2tyg po tym jak to w ogóle wyszło i to było takie "o kurde, tutaj jest jakiś kosz, a klikne se i zobacze co to".

Tak przejrzałem pobieżnie swoje pokemony z tym Poke Genie i tylko jeden miał te 100% iv, reszta oscylowała wokół 70-80%. Tak trochę słabo :I


RE: Pokemon Go - Chikja - 13-06-2018

Welp ja mam aż dwa z 100% na dość aktywny udział w tej grze <:v 
Jeden to Omastar, a drugi Piloswine, czekam tylko aż dodadza kolejną generacje i Mamuta będzie można zrobić |D zrobie wtedy zniego kombajn lodowy na smoki huehu~ 

Ah 16 bedzie 2h event na złapanie pierwszego ewo Tyranitara i szans na szajni :> zwolnie się kurła z roboty 2h wczesniej chyba xDc albo spytam czy moge cały dzień wziąć huahuhasdfgh.


RE: Pokemon Go - Zevran - 13-06-2018

Od 11 do 13stej widze ze ten event jest. Mam nadzieję, ze w moim małym mieście faktycznie będą i, ze nie bedzie smalic jak w piekle xD

A 100% ma u mnie octillery. Nie chcę na razie nowych generacji, mam wystarczające braki w obecnych XD


RE: Pokemon Go - Kamui - 14-06-2018

A to od 11 do 13 naszego czasu? Bo oni w zwyczaju mają podawać czas z zachodu ni środkowoeuropejski.


RE: Pokemon Go - Zevran - 14-06-2018

Nie no, pisze niby, że środkowo europejski. Konkretnie to: Jun 16, 2018 11:00 am - 2:00 pm cest.


RE: Pokemon Go - Kamui - 14-06-2018

Woo to jednak 3h ni 2 ÓvÓ


RE: Pokemon Go - Zevran - 14-06-2018

Noo, musiało mi się coś pomylić pewnie. W każdym razie miedzy 11tą, a 14tą jest ten event, więc jak dla mnie to całkiem spoko pora.


RE: Pokemon Go - Kykczor - 18-06-2018

Btw. jakie kolorki drużyn?


RE: Pokemon Go - Chikja - 18-06-2018

Byłam bardzo niezdecydowana. Mystic jest niebieski, a kochu ten kolor i Articuno, Insekty mają hot lidera >//^//> ale ostatecznie Valor bo ogniste Pokemony to moje ulu i mam oca który też wybrałby ten team |Dc


RE: Pokemon Go - Zevran - 18-06-2018

Ja jestem niebieski. Za dużo moich znajomych było żółtych i chciałem im zrobić na złość lD


RE: Pokemon Go - Kykczor - 18-06-2018

łee niebieskie to leszcze :V


RE: Pokemon Go - Zevran - 19-06-2018

A żółty i czerwony jest dla pedauf :D


RE: Pokemon Go - Kykczor - 19-06-2018

A niebieskim to śmierdzo stopy :D