Król Lew PBF
Wieża - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: Tereny wolne (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=65)
+--- Dział: Ziemie Zachodu (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=177)
+---- Dział: Termitiera (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=47)
+---- Wątek: Wieża (/showthread.php?tid=2053)Wieża - Perykles - 05-10-2016

Tuż przy termitierze stoi całkiem masywna wieżyczka. Nie wiadomo czemu termity zbudowały tą formacje w taki dość niezależny sposób, przynajmniej własnie tak wygląda ona z zewnątrz. Wejść do niej można od północy, w głównej górnej sali znajduje się niewielka wnęka, a w niej zejście do dolnej części termitiery, niegdyś 'piwniczka' była połączona z głównym zamkiem, z czasem jednak owady zabudowały to przejście.
Na górze jest dość miejsca dla 4 dorosłych lwów, na dole jest ciut ciaśniej.
Dolne pomieszczenie ma około 6 metrów długość 3 wysokości i 2 szerokości, aby wejść i zejść do niego trzeba wspiąć się po korzeniu.

Właśnie to miejsce obrał sobie na lokum dorosły szympans Perykles. Za niewielka opłatą człekokształtny zgodził się wykonywać dla stada żyjącego na tych terenach ozdoby, kupisz u niego także kilka podstawowych ziół i niektóre farby.

Zapisy fabularne i cennik tutaj: CLICK!RE: Wieża - Perykles - 04-07-2018

Wiele długich dni minęło, po stadzie któremu Perykles przysiągł służyć nie było już śladu. Nie było zatem sensu pozostawać na pustym terenie. To co miał zawinął w skórę robiąc z niej worek i wyruszył przed siebie zostawiając w wierzy kilka pustych naczyń wykonanych z tykwy i czaszek, oraz wiązki suszonych kwiatów, których zapach wypełniać będzie to niecodzienne lokum przez kilka tygodni.

ZT