Król Lew PBF
Przygarnę/dam się przygarnąć - Wersja do druku

+- Król Lew PBF (//pbf.krollew.pl)
+-- Dział: (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Dział: Archiwum (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=102)
+---- Dział: Kosz (//pbf.krollew.pl/forumdisplay.php?fid=106)
+---- Wątek: Przygarnę/dam się przygarnąć (/showthread.php?tid=2084)



Przygarnę/dam się przygarnąć - Lerato - 23-10-2016

Czas wprowadzić postać Lercia do fabuły, a widzę, że miał sporo przerwy.
Także tak.. szukam wszystkich, zaczynając od rodzinki, kończąc na wrogach, może jakiejś szczenięcej love. Przyjmę wszystko chętnie i najlepiej na już.


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Myr - 23-10-2016

Ja bym sobie z chęcią jakiegoś dzieciaka wychował ale on ma rodzinę, co prawda nie zbyt grająca ale jakąś ma z tego co pamiętam.


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Anairell - 23-10-2016

Można coś wykreować. Np, że się zgubił, czy coś i podpiąć go pod Myra. Albo zrobić z niego, takiego mentora dla młodzika. W każdej złej chwili przychodziłby do lwa po rade, w dobrej dzieliłby się swoim szczęściem, a kiedy by podrósł byłby wsparciem dla strażnika :)


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Vasanti Vei - 23-10-2016

Lerato ma grających braci: Azima i Asurę.
I przypominam, że Stado Srebrnego Księżyca uważa Lerato za swojego członka. ;P Na pewno każda dorosła postać z SK z chęcią by się opiekowała Lerato, zresztą Samiya i Serret już trochę "niańkowały" jemu i reszcie dzieci Sadie. A jeśli chciałabyś być serio przygarnięta i wychowywana przez konkretną osobę, to mogę od siebie zaoferować Serret: https://pbf.krollew.pl/member.php?action=profile&uid=176 :) Co prawda jest karakalką, ale ma doświadczenie w wychowywaniu młodych. ;p


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Anairell - 23-10-2016

Wiem, dlatego zaproponowałam Myra na mentora. Nie jest to jakaś zobowiązująca relacja wychowawcza :D
No i nie planuje opuszczać stada, ale chcę zobaczyć jak wyjdzie w praniu ^^


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Samiya - 23-10-2016

Przecież Lerato ma dużą rodzinkę :| Malimau na przykład, co prawda Cynka ostatnio nie pisze dużo, ale sama mówiła, że chciałaby go ruszyć i jakoś zapoznać z siostrzeńcami, skoro Sadie nie gra. Kami też wspominała, że chętnie by popisała z wnuczkami :|


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Lerato - 23-10-2016

No i świetnie :) Miałam nadzieje, ze ktoś z rodzinki się odnajdzie, bo to moja pierwsza postać na forum i nie mam pojęcia jakie Lerato ma powiązania rodzinne i co gorsza, które postacie są aktywne, które mniej itp...
Nie zrozumcie mnie źle, nie szukam "nowej" rodzinki. Szukam nowych znajomości.


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Vasanti Vei - 23-10-2016

Tylko weź pod uwagę, że SK i Mglisty Brzask nie mają jakiejś super relacji i jeśli Myr by przygarnął Lerato, to na pewno zabrałby go z SK do swojego stada. Więc to, wbrew pozorom, ważna decyzja.

Właściwie proponuję wejść gdzieś na fabule i zacząć pisać, a potem się zobaczy, co z tego wszystkiego wyjdzie w praktyce. ;)


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Lerato - 23-10-2016

Dopiero ogarniam te wszystkie relacje. No ale masz racje. Skoro sytuacja miedzy stadami jest napięta, to zmienia postać rzeczy. (Czas spędzić godzinę na opisach i innych duperelach ;_;) Gdzieś zaraz go wrzucę.


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Anairell - 23-10-2016

No i dorzucam jeszcze Anairell. U niej już biorę na prawdę wszystko ;3


RE: Przygarnę/dam się przygarnąć - Kama - 29-10-2016

A może by Uę poznał?